En ik zit me weer eens te vervelen. Niets op tv, geen winkels open, veel te koud om te gaan wandelen (plus dat hier de omgeving nou niet iets is waar je voor je lol gaat wandelen)... Vanmiddag even op visite bij mijn zusje maar dat is dan ook alles wat ik vandaag ga doen. Wat doen jullie op zo'n stille, saaie zondag? Wie weet haal ik er nog ideeën uit .
Wij gaan er vanmiddag juist wel op uit naar buiten..hoezo te koud om te wandelen..heerlijk juist. Als het vriest gaan we ook naar buiten hoor. Hier denk lekker naar het bos en dan bij de speeltuin stoppen voor een warme choco.
Juist met deze kou(hoewel ikdit niet echt kou vind ) trekken wij erop uit en gaan we wandelen in een stuk uitgestorven bos. Laten we de kleine man zijn eigen paadjes zoeken en bekijken we blaadjes, takjes, eekhoorns, vogels en proberen we een vos of ander spannend dier te spotten. Is er bij jullue geen bos in de buurt? Lekker juist een frisse neus, krijg je energie van Wat ik ook doe op dit soort dagen met ons zoontje: bakken (koek, cake of taart), knutselen en tekenen en bouwen met blokken of duplo.
Wij gaan vaak met de honden wandelen (koud of niet) of naar de grote stad waar wel alles open is, op visite of lekker binnen knutselen met de kleine dame ofzo.
Wij maken in de ochtend het hele huis met ons allen schoon en gaan vanmiddag even heerlijk aan de wandel. Denk dat we even richting bos rijden met de auto. Vind het weertje er heerlijk uit zien buiten!
Ik ga straks ook lekker buiten met de hond wandelen! Vind die kou wel lekker, gewoon een dikke jas aan en muts op verder ga ik op zondag altijd films en series kijken of een boek of tijdschrift lezen.
Ik ga zo de kinderen ophalen. Die zijn uit logeren. Nog even met de hond lopen Straks komt er een klant iets ophalen En dan vanmiddag opruimen en de was doen. Zondag alweer om.
Wij hebben mazzel met de prachtige omgeving waar we wonen, dus wij gaan straks naar het bos (met trimbaan). Docht speelt nu met de duplo en playmobil, zoon doucht met papa. Ik IPad, baby ligt op bed. Heerlijk relaxd. Vanmiddag heeft dochter zwemles.
We zitten nu nog in pyama, als man straks thuis komt gaan we lekker naar buiten wandelen met de hondjes. Daarna ga ik met dochter cakejes bakken, en man wat klusjes doen. Daarna naar moeder, ff een wijntje drinken, en dochter blijft daar eten en slapen zodat man en ik even een avondje samen hebben. Ik vind het juist heerlijk, samen lekker rommelen haha en verzin altijd veel te veel om te doen
Is er binnen een half uur rijden helemaal geen plek waar je op z'n minst een beetje leuk kunt wandelen? Dat kan ik me hier in NL haast niet voorstellen... Dit weer is juist heerlijk: blauwe lucht, droog, zon: kun je je allemaal heel goed op kleden! Jongste gaat hier in de draagdoek dan, met winterjas aan, sjaal om, muts op, beenwarmers en slofjes of schoentjes en hup: er even uit Verder geniet ik op dagen dat me dat gegund is even van een goed boek, even lekker op de bank zitten niks te doen, (komt zelden voor de laatste jaren, dus als het kan, geniet ik daar even van ). Soms op visite, even een gezelschapsspel doen, lekker wat bakken in de keuken, wie de is mol terugkijken om te zien of ik nog aanwijzingen gemist heb... of gewoon even de rust gebruiken om op te ruimen, zodat dat in de drukte van doordeweeks weer wat minder kan
Vandaag zit ik trouwens nog in pyjama. Manlief is met z'n twee kinderen naar de kerk, oudste dochter in pyjama hier naast me aan tafel heerlijk te spelen, ik even dom forummen en candy crush spelen Even genieten van een klein beetje rust wat eindelijk even lijkt te komen hier (jongste al 2 maanden oorontsteking ).
Ik zit hier ook een beetje te vervelen.. Ik wil er vandaag sowieso even uit, stukje fietsen of wandelen met de hond. ( moet toch gebeuren) of indoor speeltuin. Ergens op visite...
Heeeerlijk weer Straks met mn oudste een rondje door de polder met de shetlander, en verder lekker een beetje aanrommelen
We hebben geen auto, dus geen mogelijkheid om even naar een bos te rijden. Zelf wonen we midden in de stad, vlakbij de haven. Best leuk om een keertje te wandelen maar na al die jaren ken ik die haven nu wel . Verder vind ik een gevoelstemperatuur van 0 graden echt te koud, daarin ga ik niet voor mijn lol wandelen. Plus dat ik last heb van ontstoken gewrichten in mijn hand momenteel dus dan is kou ook niet lekker. We hebben net geprobeerd gezellig een kaartspelletje te spelen maar dat is niet te doen met een ondernemend meisje in huis, die wil alle kaarten even proeven . Op tv is niets... We zitten allebei met een laptop op schoot maar dat is ook niet gezellig. Vanmiddag dus even visite maar dat is pas rond een uur of 3 dus voor die tijd moet ik nog iets verzinnen. Winkelcentrum gaat om 12 uur open, misschien is dat nog iets. Maar dan ga ik weer geld uitgeven wat ik niet heb dus misschien nie zo handig.