Ohw jeetje... Wel super spannend dus.. Ik hou ZP in de gaten !! Ik duim dat je gewoon hardstikke zwanger bent!!
Dus vanmorgen naar ziekenhuis voor controle (dag 39) Ik vraag: het vocht dat vorige keer er zat, kan dat los/open zijn gegaan? Verlies al hele weekend vocht. Nee hoor absoluut niet mogelijk dat je dat dan zo merkt Ging ze mijn eierstokken bekijken, 'ik weet al wat je voelde' wijst een follikel van 21,5mm aan.. Ovulatietesten en actief in bed, chopchop!
Hahahaha oh so!!! Enorm!!! Gas geven vrouwke . Zodat we dit topic snel kunnen sluiten Ik heb net ook een echo gehad. Links 3 eitjes en rechts 4. Whoops. Dat zijn er wel héél veel. Donderdag terug. Hopelijk groeien er dan maximaal 2 of 3 door. Dat 'durf' ik wel aan. Zou zonde zijn als de ronde wordt afgebroken. Dan heb ik voor jan doedel gespoten. Tessel, bij jou al wat bekend??
En weer een nieuw overzichtje. Zoals eerder aangegeven haal ik de zwangere uit de lijstjes en staan ze alleen onderaan erbij. Indien anders gewenst let me know. Wat betreft Tessel wachten we (hopelijk het blijde nieuws) nog even af! Leden Leen82, 31 jaar, 1e kindje Lets, 28 jaar, 1e kindje Knutselkitty, 24 jaar, 1e kindje Tessel30, 29 jaar, 1e kindje MariaP86, ?? jaar, 1e kindje June9, 25 jaar, 1e kindje Blondie84, 29 jaar, 1e kindje Joyce01, 27 jaar, 1e kindje Troela84, 29 jaar, 1e kindje xElles, ?? jaar, 1e kindje Behandelingen Leen82, Fostimon + Pregnyl Tessel30, Clomid 100mg, Primolut + Pregnyl MariaP86, Puregon + Pregnyl June9, Duphaston, Clomid Troela84, Clomid 150mg + Metformine Knutselkitty, Clomid 50mg, volgende ronde 25mg (toch?) Lets, ICSI in januari '14 xElles, Primolut (23/12 uitslag bloed prikken) Joyce01, ?? Zwanger Rosalinde Blondie84 Nana84 Lasvegas Ana Leigh Klets Daantjuh!!!
Wow Kitty wat fijn!!! :-D Leen ik hoop zo dat er maar maximaal 3 door groeien. Wat doe jij met 3 eitjes? Mijn ziekenhuis vindt het een risico, maar ik zelf zou dat risico wel durven nemen. Misschien dan geen pregnyl zetten ofzo. Hoe denk jij daarover? Hoeveel eenheden spuit jij? Tessel ik hoop zo dat je goed nieuws gekregen hebt! Hier: btje zenuwachtig voor de echo morgen. Heb niet het idee dat ik al in mijn vruchtbare periode zit (zie ik aan de afscheiding) dus het zal nog niet hard zijn gegroeid. Maar dat had ze al verwacht. En 1 week gestopt met roken YES!
Wauw goed bezig Maria!! Trots op je!! Ik moet zeggen dat ik afgelopen ronde niets aan mijn afscheiding kon aflezen, dus ik vertrouw meer op de echo's. Indien er 3 eitjes zijn, durf ik zelf wel het risico te nemen. Bij meer niet. Het lijkt me sterk dat ook alle 3 de eitjes bevrucht worden. Ben al blij als het er 1 is haha. Maar zoveel eitjes heb ik in ieder geval nog nooit gehad. Maar ze zijn nog erg mini, dus het kan alle kanten op. Ik denk toch dat ik de Pregnyl weer in het ziekenhuis laat zetten. Ik snap niets van die breek ampullen en wil het ook niet vernachelen. Ik heb Pregnyl 5000 geloof ik.
Oh en trouwens. Ik ben begonnen met Maca poeder (superfood). Er is een nieuwe winkel geopend hier dus ben ik gaan shoppen. Ik gebruik dagelijks al superfoods, maar wil wat afwisselen. Maca kan ook gunstig werken voor je vruchtbaarheid / libido / energieniveau. Dus in het kader van niet geschoten is altijd mis. Werkt het niet voor een zwangerschap, dan is het altijd een goede aanvulling voor mijn lichaam. Ik gebruik het pas 2 dagen, dus lijkt me sterk dat ik daardoor al zoveel eitjes heb. Misschien interessant voor meerdere dames om daar even naar te kijken.
Als er niet ineens een ei was had ik 100mg gekregen leen @lijstje Jeetje zeg, overal, maar dan ook overal is de clearblue uitverkocht... En dat is de enige die ziekenhuis vertrouwd... Yay..
Jee kletskousen... Aah daar was je tessel, op vakantie hoop zo dat je test het goed had!!! Maria, succes met de echo morgen en goe d dat je gestopt bent met roken! Sorry dat ik even niet op de rest reageer, met twee drukke forums hier weet ik soms even niet wie wie is maar ik lees en leef met jullie mee. Yes, net als de spuitkampioen, ben ik ook eitjeskampioen, heb er geloof ik nu een stuk of 8, maar bij mij is dat ook de bedoeling zal morgen eens even laten kijken hoeveel ik er heb Ps. DE stoel is in duitsland veel luxer dan in NL mag je gewoon op zitten ipv zo charming liggen en dan gaat ie elektrisch omhoog... Zo tot dusver mijn uitstelgedrag, ik ga weer verder aan de poets!
Hi Leen, ik heb het wel altijd kunnen zien met de clomid, dus ff afwachten wat het nu gaat doen. Jeej Lets alweer 8 eitjes! Ziet er goed uit! Heb je veel bijwerkingen?
Nope, eigenlijk tot nu toe geen bijwerking, geen hoofdpijn, geen buikpijn...ook niet extreem emotioneel ofzo, klopt t nu even af
Spannend allemaal weer ladies! @ Kitty.. Was jij niet bezig met provera! Nou iig flink aan de bak.. 21mm daar heb je geen testen voor nodig hoor! @ Leen.. Dat zijn er indd flink wat.. Maar vorige x had je er in het begin ook meerdere toch? Spannend hoor! Ik duim voor jullie!! @lets wow! 8 eitjes .. Top zeg ! morgen de punctie? @ Maria.. Al een week! Daar mag je trots op zijn hoor!! hier Ik heb het ziekenhuis gesproken! En ze waren super blij voor me. Ik mag 5 feb voor de 1e echo komen. Volgens mijn berekening ben ik dan 7.3 weken. En dan zou er een hartje zichtbaar moeten zijn.. Nog 3 weken geduld!! Verder ben ik vandaag SUPER moe.. Ik zit nu ff op mn werk ff bij te komen op de plee!! Hahaha
Ik was nog niet begonnen, als ik afgelopen vrijdag niet ongesteld was, moest ik echoafspraak voor vandaag maken, en dan met provera starten, echter nu was er een ei van 21,5mm dus ik krijg natuurlijk nu geen provera, ik moet nu ovulatietesten doen tot en met donderdag, als ik dan nog geen positieve heb, vrijdags weer terug om te kijken hoe of wat
Nee. De eerste keer met Clomid had ik er geloof ik 3. Daarna had ik maximaal 2 eitjes in het begin, waarvan er uiteindelijk maar 1 doorgroeide. Vorige keer met de Fostimon had ik er in het begin 2, maar 2 dagen later was 'ie al weg. Ben dus benieuwd Ah wat leuk dat je begin februari een echo hebt. Lijkt me te gek!
Wat een hoop ontwikkelingen allemaal weer! @Leen: Fijn dat er al iets groeit, hoop voor je dat er 2 of 3 door groeien. En wat betreft het lijstje, mijn behandeling moet gewijzigd worden in puregon + pregnyl thanks @knutselkitty: Neem snel je man mee naar boven.... time for action @Daantjuh: Aftellen tot 5 feb. Spannend!! @Lets: Goed bezig eitjes kampioen Hier gisteren laatste provera geslikt. Dus zit met smart te wachten om ongesteld te worden (hoezo, omgekeerde wereld ) zodat ik aan de gang kan met het spuiten