Nod lijst 16 t/m 31 januari 2014

Discussie in 'NOD forum' gestart door bebi34, 16 dec 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. AngelaV

    AngelaV Fanatiek lid

    22 jun 2011
    1.287
    0
    36
    Gelderland
    Hahaha:D:D
     
  2. Bibi24

    Bibi24 Fanatiek lid

    7 jul 2011
    1.244
    4
    38
    Willen jullie me niet meer op de lijst?;)
    Wie wil me weer bij de 24e zetten:D??
     
  3. 4dogs82

    4dogs82 Fanatiek lid

    3 sep 2012
    2.314
    0
    36
    Een mooi huis
    Sorry, ik had je verschoven :) Ik zie nu dat je het over het testlijstje had, verwarrend :D

    Ik heb je terug gezet :)
     
  4. Bibi24

    Bibi24 Fanatiek lid

    7 jul 2011
    1.244
    4
    38
    De 18e is me nod niet maar ga ik testen:D
    24e is me nod;)
     
  5. Bibi24

    Bibi24 Fanatiek lid

    7 jul 2011
    1.244
    4
    38

    Haha dank je wel!!:D
     
  6. Petrouschka

    Petrouschka Actief lid

    2 okt 2013
    378
    0
    0
    @yupgup: ik zie ook duidelijk een tweede streep, maar vanaf mijn Ipad lijkt ie wel grijs. Is ie bij jou roze? Ik weet dat de foto's die we hier plaatsen altijd minder duidelijk zijn dan in het echt. Ik duim voor je!!!


    Jouw kaartje ziet er ook mooi uit. Ik denk dat FF over twee dagen een kruis zet op cd 19, maandag de 13e. Heb je gisteren ook je ovulatie gevoeld? Als je vanavond nog even de kruimeldief erbij pakt en met VL aan de sexytime gaat, dan heb je officieel geSMEPt! ( Sperm Meets EGg Plan)! Ben benieuwd!! Fingers crossed!

    Bedankt meiden die de lijsten bijhouden. Ik zou het ook wel willen doen, maar we hebben alleen Apple thuis. Dat betekent dat ik alle wijzigingen in kleur handmatig ( met die BB codes) moet aanpassen.
    Een zinnetje gaat nog wel, maar voor meerdere is een behoorlijke klus.

    Voor diegene die graag wil weten hoe je vanaf je iPhone of IPad
    een zinnetje in kleur kan toevoegen ,
    kun je volgende codes gebruiken: ( uiteraard kun je ook andere kleuren kiezen, zoals PINK voor roze of DEEPDARKBLUE, etc).
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      36 KB
      Weergaven:
      9
  7. Maria79

    Maria79 Actief lid

    14 jan 2014
    346
    0
    0
    NULL
    NULL
    @4dogs82, ik ben nieuw hier op dit forum, maar ik zou wel heel graag toegevoegd willen worden aan de NOD-lijst. Kan jij dit voor mij regelen?

    Maria79, 34 jaar, 1e ronde, 1e kindje

    Dank je wel.
     
  8. Ryanne1991

    Ryanne1991 Bekend lid

    4 jun 2013
    681
    0
    0
    NULL
    Gelderland
    Welke datum? 18de je nod?
     
  9. bibaboe

    bibaboe Niet meer actief

    Zo dames, wat is er weer gekakeld de afgelopen uren... Gezellig hoor!

    @Yupgup, ik zie volgens mij ook een vaag tuurlijntje, maar je bent ook wel super vroeg of niet?? :))

    Hier heb ik de opdrachten voor de klanten klaar en zou nu het liefste even in bed duiken... ppfff heb even een dipje...
     
  10. MamavanLJN

    MamavanLJN Actief lid

    13 mrt 2013
    108
    12
    18
    Vrouw
    Overijssel
    Hallo dames!!

    Jeetje wat veel berichten erbij, zou het straks eens terug lezen! :p

    Ik had beloofd jullie op de hoogte te houden toch?! haha.
    Gisteren getest met KV (2v5), was wel een streepje te zien maar nog steeds héél erg licht.
    Vanmorgen weer en nog net zo licht als gisteren.
    Denk dus dat het toch mijn ovulatie is, net nu mijn ovu testen op zijn (oneerlijk!! :p)
    Ga geen nieuwe bestellen voor deze maand want dan zul je net zien dat mijn ei al geweest is..

    Cervix was gisteren een paar uur eitwit, daarna waterig.
    Baarmoeder is super gevoelig en doet af en toe ineens pijn.
    Normaal verhoogd mijn libido behoorlijk tijdens mn ei maar dat heb ik nu niet, misschien door de pijn ofzo...

    Al met al dus veel onzekerheid, wacht gewoon af tot mijn nod over 11 dagen! :)
     
  11. Adriana85

    Adriana85 VIP lid

    20 okt 2010
    6.081
    25
    48
    @yupgup. Ik zie ook een tweede streepje, maar misschien is het toch een indroger? Het is nog erg vroeg dus dat belooft wat! Hopelijk morgen duidelijker, of ga je dan niet testen? ;) haha vast wel

    @mamavanljn. Voor jou is het ook spannend zeg... Ik zou toch maar voorzichtig doen (geen alcohol of rood vlees) just to be sure... Hopelijk snel duidelijkheid.

    @4dogs82. Knap dat je de lijst bijhoudt! Leuk, die verschillende kleurtjes, maar ik hoop dat er straks voornamelijk roze op staat :D

    Hier: ik ben bang dat we mn eisprong net gemist hebben, zondagavond geklust, vermoedelijk maandag eisprong gehad, vanavond nog een keer klussen. Hopelijk is het niet te laat :( maar ik heb weinig hoop. Een schrale troost: gister heb ik mijn man niet gezien dus we konden sowieso niet klussen. Vanavond maar de schade inhalen hihi
     
  12. MamavanLJN

    MamavanLJN Actief lid

    13 mrt 2013
    108
    12
    18
    Vrouw
    Overijssel
    Hihi ik wacht sws met wijn want dat is ook niet bevorderlijk voor de innesteling (als het raak zou zijn..)
    Dan is het juist goed dat je zondag geklust hebt toch?!
    Zaadcellen kunnen tot 48 uur overleven in de baarmoeder dacht ik! :D
     
  13. Leeuwinnetje14

    Leeuwinnetje14 Fanatiek lid

    26 sep 2013
    1.907
    0
    36
    Welkom!:D
     
  14. Leeuwinnetje14

    Leeuwinnetje14 Fanatiek lid

    26 sep 2013
    1.907
    0
    36
    Ik wou ook al zeggen, als je zondag geklust hebt en maandag je eisprong had, dan zit je toch precies goed? Want is dat niet zo, dan doe ik het iedere maand toch fout......:(:$
     
  15. Wintersun

    Wintersun Fanatiek lid

    14 jan 2014
    2.091
    0
    0
    omgeving Utrecht
    hoi hoi,

    Zou ik ook op de lijst mogen?

    Michelle, 28, 1e ronde, 2e kindje, nod: 26 januari

    Alvast bedankt!
     
  16. Rozientje

    Rozientje Actief lid

    13 okt 2012
    449
    1
    18
    Vrouw
    Verpleegkundige ~ Buschauffeur
    Hooglede, België
    Rozientje, 29 jaar, ronde 17 (4e ronde MMM), 1e kindje, NOD 14 - 15/1

    Gisteren follikelmeting gehad:
    links follikel van 16mm, rechts niks.
    baarmoederslijm 6.5mm dik.

    Zijn dit goede waarden? Ik heb er precies geen goed gevoel bij.
    Ben zo emo, kan hele dag wenen. :(
     
  17. Maria79

    Maria79 Actief lid

    14 jan 2014
    346
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Ryanne1991, NOD= 18 januari, maar soms komt het wel later, dus wil eigenlijk pas 24 januari testen als ik niet ongesteld wordt. Als ik het volhoud tenminste.

    @yupgup, ik zie ook een lijntje, spannend zeg!

    @Armanda1982, dank je wel!

    Leuk om al die verhalen te lezen, ik dacht dat ik de enige was die af en toe aan het stuiteren is. Probeer me thuis af en toe zo in te houden. Maar heerlijk om te lezen dat zoveel anderen dit ook hebben! Ik heb af en toe zo medelijden met mijn vriend…….vast heel herkenbaar
     
  18. bibaboe

    bibaboe Niet meer actief

    Ik kan je helaas niets vertellen over de waarden. Maar wat ik me wel af vraag, je zegt dat je NOD 14 of 15 januari is.
    Maar als ze gisteren follikelmeting gedaan hebben, dan moet je ei nog springen toch??? Dan kan je vandaag of morgen toch geen NOD hebben??
    Of is dit dan al weer je ei voor de volgende maand?
     
  19. Hartendief

    Hartendief Niet meer actief

    Net een heel klein beetje overgegeven, had al een tijdje last van mijn maag en misselijk met vlagen. Kon wel gewoon lunchen. Net naar t toilet en toen kwam er een heel klein beetje uit.. Maar het voelt alsof mijn maag van streek is (al zal ik niet weten waardoor), dus dat is geen kwaaltje dan toch? :(
    Zou mijn eerste keer zwanger zijn, maar misschien zijn er dames die ook moesten overgeven in het begin? Voelde je toen ook echt je maag of kwam het zo 123 op zetten en was het daarna over?
    Denk gewoon dat mijn maag van streek is, maar waardoor? Zucht!
     
  20. Angela123

    Angela123 Niet meer actief


    Heb er wel van gehoord maar nooit meegemaakt ik kwam bij m'n zoon er pas na 8 weken achter dat hij in m'n buik zat
     

Deel Deze Pagina