Nee! Ieder zijn ding maar ik zie dat de namen van onze kiddo's maar een paar keer zijn gegeven. Leuk, blijft het een beetje uniek
Haha, herkenbaar! Maar dat is verder niet de reden dat mijn dochter geen top 10 naam heeft. Ik riep al toen ik 15 ofzo was dat ik laterrrr als ik groot was m'n dochter C.armen ging noemen. Gelukkig vond mijn man het ook een mooie naam.
Ik vind overigens de 'vreemde/aparte' namen veel meer nieuwswaardig Opvallende namen: Smiley en Tram - Binnenland | Het laatste nieuws uit Nederland leest u op Telegraaf.nl [binnenland] Smiley Tram Adolf Hinneman Soeske D'sire Hahaha
En toch zegt dat niks, hier geen overdreven populaire naam en toch mooi dat zoonlief bij een andere Quinten in de klas zit, hoe groot is de kans .
De namen Tess en Sem kan je alleen op die manier schrijven. (Oke Tes maar die zal niet hoog staan) Er zijn namen die je op verschillende manieren kunt schrijven. Lukas,Lucas Sarah/Sara/Saar opgeteld staan die misschien wel hoger?
Beide dames hier een top 3 naam, zijn ook gewoon prachtige namen Maar van de oudste hoor ik de naam maar weinig in onze omgeving, ken er maar 2, incl mijn dochter. De jongste hoor je nu wel veel vaker.... Denk dat nummer 3 ook wel een populaire naam krijgt, wij vinden die over het algemeen ook mooier.
Ik was een beetje teleurgesteld. Ik had eigenlijk verwacht dat mijn kind uniek zou zijn in 2013. Er zijn echter nog 2 jochies met dezelfde naam. De afgelopen jaren was het er elke keer maar 1. Opeens heel populair dus Ik ken 1 Sem en 1 Tess. Dat valt dus best mee.
Ik vind het jaren later dan wel weer heel erg leuk om een leeftijd te gokken op basis van een naam. Als ik Jeroen hoor, dan gok ik op een man tussen de 25 en 40. Bij een Bart tussen de 20 en 30. Ik vind het wel erg grappig als ik er dan volkomen naast zit. Het heeft gewoon wel wat als namen ook een tijdsbeeld geven. Over 20 jaar ga ik bij jouw kinderen ook denken, oh ja zo rond 2010 was dat veel voorkomend en kan ik echt terug komen in die tijd.
Haha inderdaad! Ik heb zelf ook echt een typische jaren '80 naam. Werd toen veel gegeven, nu hoor je mijn naam bijna niet meer.
Wij hadden 6 jaar geleden Julia voor een meisje in gedachten. Stond toen ook vrij hoog in de top 10 en toen hebben we ervoor gekozen haar een andere naam te geven die er niet in voor kwam. En ik ben er zo blij om! op het kdv zat namelijk een 'grote'Julia, een 'kleine'Julia, een Giullia en een Juul. Als die van ons er nog tussen had gemoeten hoe hadden ze haar dan moeten noemen? Julia5? Julia G? Nee, ik vind Julia nog steeds prachtig, maar ben blij dat we een andere (nog mooiere ) naam hebben gekozen.
Nee gelukkig niet hahaha. Ken ook niemand in de buurt die zijn/haar kinderen zo genoemd heeft. Vind persoonlijk die namen ook niet echt toppie. Maar dat is persoonlijk.
'Onze' naam staat op nummer 2 in de lijst ook populair. In 2011 waren volgens mij de name. Kyano, Luciano, Liam, Finn e.d. helemaal hip.
Wij hebben ook nummer 2 van de lijst. Maakt ons niet uit, wij vinden het gewoon een leuke naam. De oudste is sinds afgelopen week naar de psz en daar zit ook een jochie op de groep met de naam van onze jongste. Die grote aap went er vanzelf wel aan dat er meer kinderen zijn die net zo heten. Een kennisje heeft haar zoontje de 2e naam van onze oudste gegeven. ik vind het alleen maar leuk en voel me vereerd