Micchan doe rustig aan meid! Ben blij te horen dat alles in elk geval nog stabiel is. En idd alweer bijna twee weken
Lieve Micchan, Neem vooral je tijd. Voor Misha en jezelf. Je hoeft je niet verplicht te voelen om hier te updaten. Geen nieuws is goed nieuws gaan we gewoon vanuit. Heel veel sterkte weer gewenst! Dikke knuffel!
Jeetje wat moet dit vreselijk schrikken zijn geweest voor jullie. De tijd stond hier even stil toen ik je verhaal aan het lezen was. Hoe bizar we hadden allebei de zelfde uitgerekende datum maar ik lig al 3 weken in het ziekenhuis met zwangerschapsvergiftiging. 2 januari was het hier erg kritiek op een haartje na had ik een keizersnede moeten ondergaan. Gelukkig ging het uiteindelijk iets beter. Maar nu las ik dat jullie dappere vechtertje Misha wel toen is geboren. Ik wil jullie feliciteren met de geboorte van jullie dappere vechtertje Misha. Lieve kleine Misha vecht zo hard als je kan maar wat ben je ongelofelijk sterk kleine meid.
Wat fijn dat jullie meisje stabiel is. En rustig aan hoor, jullie meisje en jij en je mannetje zijn nu belangrijk en niet zp, al ben ik wel iemand die iedere dag even spiekt hoe het nu gaat met jullie.
Fijn dat ze stabiel is meid, denk aan jezelf en aan jullie meisje! Als je geen tijd of behoefte hebt om te posten dan hoeft dat niet. Ik blijf aan jullie denken!
Tijdje geleden dat ik wat gepost heb maar je weet toch wel dat ik aan jullie denk Morgen alweer 2 weken oud wat gaat die tijd toch snel! Meid doe rustig aan en maak je niet druk over het wel of niet posten , genieten van je meisje dat is wat je moet doen Liefs
Fijn om te lezen dat ze stabiel is! En zoals heel veel anderen al zeggen : je mannetje en kleine meisje zijn belangrijker dan zp. Dikke knufffff voor jullie x
Alweer 2 weken oud morgen. Wat een vechtertje is jullie meisje! Fijn dat ze naar omstandigheden stabiel is.