Ik had een vraag, ik heb de hele dag een soort gevoel als of ik m'n bekkenspieren en bovenbeen aanspan maar als ik dan even diep adem haal ontspant het even en daarna voel ik het weer.. Kan dat door zenuwen of spanning komen? Straks ben ik wel bevrucht en dan zit ik m'n baarmoeder zo aan te spannen onbewust dat het als nog niet kan blijven zitten
Ego bericht: ik voel me niet goed: keelpijn, menstratuatiepijn, heb het gevoel koorts te hebben, maar heb 37,2. bluh helemaal geen zin om ziek te worden!
das mooi *piep* als het idd niet gelukt is dan maar snel de duivels .. maar je heb nog kans zijn er meerdere die pas na hun NOD pos testen dus duim nog voor je
Test van mijn vriendinnetje was negatief @ vervelende kinderen, hier een dreumes die alles doet wat niet mag en me af en toe het bloed onder de nagels haalt, maar verder is het een schatje hoor @pugga, niet leuk @ryanne kan geen kwaad meid. @arka gadsiderrie, ik hoop dat het niet doorzet @all, jullie kletsen teveel het is bijna niet bij te houden ben 3 uurtjes weggeweest. Hoe moet dat morgen nou? Dan moet ik weer werken.
Dames, Mag ik er bij op de lijst? Mira2014, 26 jaar, 4e ronde, 1e kindje, nod 26 januari.. Had een vroeg ei, dus zat in het verkeerde topic..
Oh My Goood!!!! Ik heb er meer dan een uur over gedaan om in te halen vanaf gistermiddag!!!!! Gefeliciteerd (ik weet niet meer wie) nieuwe zwangere! @ de mama's met hysterische kinderen : Ja ze zijn weer beter hè? ;P @ hier : ik heb nu vier testen versleten! Gister 1 action 's ochtends en dat was een vaaaaag streepje. 's avonds een predictor early test resultaat: zelfde vage streepje. Ik had toen in ieder geval de bevestiging dat het geen foute test was ofzo. Vanmiddag weer action test gedaan en er is nu echt wel een roze streepje. Geen twijfelstreep zeg maar... Nou ik voeg de foto wel toe, maar zie net dat hij wat wazig is (bril nodig?? XD)
Ochtendurine is idd een stuk geconcentreerder. Hoe donkerder de urine hoe geconcentreerder, minder stoffen zijn dan weggespoeld. Als je veel drinkt is je urine lichter van kleur of zelfs doorzichtig, hier zitten dus veel minder stoffen in