Wat wil je kwijt (WWJK) (#2)

Discussion in 'De lounge' started by BLiS, Jan 2, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Wilde net de tip van ballonnen geven. Leuk gedaan! ;) Hoop dat het eindelijk gedaan is, want is niet leuk. Mijn ouders hebben er met periodes ook last van. Wij hebben een hond en voorlopig heeft zich nog maar 1 kat heel even zich in onze tuin gewaagd... Niet dat onze hond iets met de kat zou doen (is ze veel te soft voor) maar ze reageert er dadelijk op met blaffen en erachteraan rennen.
     
  2. Dani84

    Dani84 Niet meer actief

    Dank jullie wel haha jullie hebben in ieder geval wat te lachen ;)

    haha nee pluisje er ligt nog geen kat begraven :p
    het is inderdaad vervelend ook voor de kids ik moet eerst tuin inspecteren voor ze naar buiten kunnen ..

    Ach de beestjes kunnen er niks aan doen, ik vind de dat de verantwoordelijkheid bij de baasjes ligt ;)
    ach.. hopelijk helpt dit. cacao doppen! dat gaan we proberen als de tuin klaar is of grind riep mn man nijdig ;)
     
  3. Memorylane

    Memorylane Actief lid

    Sep 27, 2013
    328
    0
    16
    Wat een rot nacht heb ik achter de rug! Hele tijd wakker gelegen met pijnlijke harde buiken en heel veel krampen.

    En dan zijn de echte weeën nog niet eens begonnen :( ik vind dit al pijnlijk hahah
     
  4. pluisje19

    pluisje19 Fanatiek lid

    Sep 23, 2009
    1,754
    0
    0
    Zou het dan toch gaan gebeuren??!! Het wordt ook wel eens tijd voor die kleine om de wereld te ontmoeten he. Ik hoop dat het doorzet en dat het allemaal goed en voorspoedig gaat
    Succes!! knuff Pluisje
     
  5. pluisje19

    pluisje19 Fanatiek lid

    Sep 23, 2009
    1,754
    0
    0
    Lieve schat, je man weet toch hopelijk wel dat grind juist erg uitnodigend is voor katten he;) Wat denk je dat er in de meeste kattenbakken zit?? Hihi.
    Misschien een beeld van een grote hond neer zetten?? Dan weet ik alvast zeker dat mijn kat in elk geval niet bij jullie in de tuin komt haha.
    Iemand zei een hoge schutting?? Ik wil dan wel eens weten hoe hoog je die schutting gaat maken. Moet de eerste schutting nog zien, waar een kat niet overheen komt... Tenzij je er aan de bovenkant draad langs spant, schuin naar buiten. Maar ik denk dat je je kinderen niet in een gevangenis wilt stoppen he;)
    nogmaals succes Pluisje
     
  6. MamaChantal

    MamaChantal VIP lid

    Oct 14, 2010
    16,571
    3,069
    113
    In mei hand en voet afdrukken laten maken van mn dochter, dat werd in gips gedaan en zouden bronzen beeldjes worden.
    Maar heb nog steeds niks gehoord ervan en zou 6 maanden duren:(
    Mail beantwoord hij niet en neemt telefoon niet op :( wat nu?
     
  7. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Oh hier zou ik pissed van worden... Kan je anders niet eens langsgaan?
     
  8. MamaChantal

    MamaChantal VIP lid

    Oct 14, 2010
    16,571
    3,069
    113
    Nee bedrijf is alleen op afspraak open
     
  9. Zomerrr

    Zomerrr VIP lid

    Jun 5, 2011
    5,097
    503
    113
    Wat vervelend zeg:(
    Hopelijk laat hij snel iets horen!
     
  10. MamaChantal

    MamaChantal VIP lid

    Oct 14, 2010
    16,571
    3,069
    113
    Ja anders toch maar ff langs zn bedrijf.
    maar t is een 1mans zaak dus grote kans dat ie er niet is natuurlijk.
     
  11. Dani84

    Dani84 Niet meer actief

    Hahaha wat een suffie he :p
    Nee het hoeft geen concentratiekamp te worden.. :(
    Ik heb vandaag nog geen kat gezien misschien ook omdat het regent ben benieuwd morgenvroeg ;)
     
  12. Dani84

    Dani84 Niet meer actief

    oef! je loopt nog!
    kunnen ze je niet gewoon inleiden??
    misschien is dit het begin
    las laatst dat alles goed gaat ze je tegenwoordig tot 43 wk laten lopen of is dat niet meer?
    dit wil je vast niet horen! sorry ;)

    ik zou gewoon klagen bij je vk leid me maar in.. succes!
     
  13. Allesofniets

    Allesofniets Niet meer actief

    Dat ik vandaag mijn verhaal gedaan heb... Toch wel trots er op.
     
  14. Lionne

    Lionne Fanatiek lid

    Oct 24, 2011
    3,450
    0
    36
    Activiteitenbegeleider in de ouderenzorg.
    Bij Utrecht
    Vandaag heeft mijn moeder te horen gekregen dat ze COPD fase 4 heeft. Ze ligt nog in het ziekenhuis.

    Ik ben zo bang dat ze onze dochter voorlopig niet mag zien. Dochter heeft nl. chronisch ontstoken amandelen en is dus altijd verkouden.
     
  15. Cygnet2

    Cygnet2 Niet meer actief

    Echt een topdag met mijn baby... lekker geslapen, lekker gedronken, veel gelachen. Heerlijk... zo makkelijk.
     
  16. MamaR

    MamaR Fanatiek lid

    Jul 4, 2010
    3,420
    17
    38
    Jeetje, hij is ook alweer ruim 2 maanden! Wat gaat de tijd snel.. Geniet maar lekker van je kleine ventje. En van je 2 andere schatten natuurlijk ;)
     
  17. Cygnet2

    Cygnet2 Niet meer actief

    Lief!! Ja joh, gaat echt snel en genieten.. dat doe ik zeker. Morgen weer eens solliciteren.. raar dat er een kans(je) is dat ik hem binnenkort niet de hele dag bij me heb :)


    Het allertofst vind ik nog dat de andere twee hun broertje echt geweldig vinden (en dat terwijl hij echt knetterhard kan huilen)
     
  18. MamaR

    MamaR Fanatiek lid

    Jul 4, 2010
    3,420
    17
    38
    Ja dat zal dan wel weer even wennen zijn. Ik ga straks ook weer 32u werken, nadat ik ruim 2 jaar veel minder uren gewerkt heb. Zal ook wel even flink omschakelen zijn ;)

    Schattig dat ze hem zo lief vinden, is wel bijzonder om te zien denk ik. Ben benieuwd of ze hem nog zo lief vinden als hij gaat kruipen en lopen, haha. Hier was de liefde tussen broer en zus toen snel over. Maar die van jou gaan al (bijna) allebei naar school toch? Dat zal ook wel iets schelen.

    Hoop dat je snel een baan vind die bij je past!
     
  19. nicole18

    nicole18 Fanatiek lid

    Nov 20, 2013
    4,620
    1,158
    113

    dubbele stroomdraad over je schutting heen spannen. vrienden van ons hebben het ook. maar zwaar irritant, als iedereen zn kat gewoon binnenhoud heeft niemand er last van toch?!
     
  20. Girly1985

    Girly1985 Fanatiek lid

    May 15, 2013
    2,779
    743
    113
    Dani84: Wat vervelend zeg van die kattenpoep. Misschien een keer langs een dierenarts om advies te vragen of er iets tegen te doen is? Ik weet dat het jou katten niet zijn maar advies is gratis.
     

Share This Page