Zorg is zeker leuk Bevalt super in ons nieuwe huis.. Moeten nog altijd wel wat kleine dingetjes gebeuren.. Moeten ook nodig naar de ikea maar ja is momenteel nog erg lastig met evi. Maar genieten doen we hier zeker.. Heerlijk die ruimte!!
Goedemorgen, @ Lelie, spannend of je het bent geworden. 4 mensen bij je sollicitatie is wel veel zeg. Ik doe altijd samen met een collega sollicitatiegesprekken, vind het altijd erg leuk om te doen. Wat voor functie is het? @Eli zorg is inderdaad leuk, maar vaak heb je daar toch een opleiding voor nodig. Super van vriendje dat hij al zo rechtop kan zitten. Ruben probeert het ook wel, maar is nog erg wiebelig. @Tosti, ml weer thuis? Kan je lekker de zorg weer delen. @ Marieke, fijn dat jullie je plekje helemaal hebben gevonden. @ zusterb gelukkig allemaal weer beter, hoe ging je nachtdienst? Er heerst ook van alles. Hier was mijn jongste dochter ziek, zondag allemaal spugen, gisteren naar school geweest en nu weer erge buikpijn. @ Fief, hoe is het bij jouw? Ruben vandaag 5 maanden, wat gaat de tijd hard zeg. Straks weer eens met hem naar de huisarts, blijft veel last houden van eczeem in het gezicht en wil niet blijven smeren met hormoonzalf.
Goede morgen nachtdienst goed doorgekomen, nu heerlijk zonder gestoord te worden 7 uur achter elkaar slapen. (Zit toch een klein voordeel aan nachtdiensten ) Succes bij de HA Bianca. Verder iedereen een fijne dag!!!
oh.... Zuster B, je maakt me jaloers... Ik voel me helemaal niet lekker, hoofdpijn, koud, stijve spieren en moe, vreselijk moe. Als het zo blijft zet ik zl vanmiddag lekker voor de tv. Nijntje de movie. Duurt een uurtje, net genoeg om even lekker ontspannen op de bank te hangen. Hij heeft een keukentje gekregen, dus hij is al de hele ochtend pannekoeken en macaroni aan het maken. Raad eens wat zijn lievelingseten is...
Info van de SVB: Vorig jaar zijn ongeveer 168.000 kinderen geboren; 86.000 jongens en 82.000 meisjes. Stuk meer jongens dus, maar daar is hier op t forum niet veel van te merken.
Hier op het forum niet. Maar in mijn omgeving bijna alleen maar jongetjes. Had ook gelezen over de namenlijst 2013. Naam van vriendje staat op de 56e plek. Gewoon lekker gewoon
Zo ladies... EINDELIJK ff hier aanwezig.. drukdruk.. Met mij gaat het wel.. loop bij de psycholoog.. Tot nu toe 1 gesprek gehad, nouja intake..dus ben benieuwd wat er verder uit komt rollen.. ze wil me graag helpen (ja zou ik ook zeggen haha) en ze ziet dat ik helemaal gespannen ben dus er komt ook 1 of ander genezer/masseur iets..ben ff de naam kwijt..die gaat de drukpunten zoeken ofzo.. dus dat hoor ik volgende week.. Met Mila gaat het goed, ze heeft nog wel erg last van berg op de bovenkant van haar hoofd/haargrens, dus daar heb ik een zalf voor voor de nacht en dan moet ik het s'morgens uitwassen met een speciale shampoo.. nou had ze vorige week bloed uit 1 oortje, schrok me kapot..dus naar huisarts gegaan.. geen oorontsteking te zien, maar ze had waarschijnlijk een middenoorontsteking... dus het ergste was er al uit.. wel oordruppels meegekregen.. paar dagen gebruikt.. arts van het CB heeft ook nog even gekeken, zag ook geen ontsteking..dus ik ben met de oordruppels gestopt.. maar nog grijpt ze af en toe nog naar haar oor/wangetje/zijkant van haar hoofd, maar ook weer niet continu.. dan denk je soms: Ben je moe? Maar dan is ze bijvoorbeeld net wakker.. dus beetje opletten dus... Nou zag ik vandaag een wit plekje in haar mondhoekje.. denk niet dat het een koortslip is aangezien ik het zelf ook tijdens de zwangerschap had en al de helft van mijn leven het virus met me meedraag..dus de verloskundige zei toen dat de baby in de baarmoeder daar antistoffen voor aanmaakt.. Ik zie geen blaasjes ofzo, dus kan misschien ook wel komen door het vele sabbelen. Ze is lekker aan het brabbelen in de box, probeert ook tussen mij en VL te komen als we in gesprek zijn, best grappig whaha! Ze loopt ook nog steeds bij de fysio en de manueel therapeut, maar de fysio mag ze mooi over 4 weken terugkomen, vind het wel best.. ga niet meer om de week, merk zo aan Mila dat dat teveel voor haar wordt (en voor mij net zo goed, maargoed je doet alles om haar te helpen) dus nu over 4 weekjes, ga thuis gewoon de oefeningen doen. Hoest verder met jullie? Zag al wat foto's voorbij komen op Facebook, de meesten zijn al ongeveer 5 a 6 maandjes, tijd vliegt he dames! Als ik haar kast ff opruim dan moet ik wel even slikken hoor..dat baby-baby is er een beetje vanaf.... maar toch vind ik deze periode ook erg leuk om mee te maken.. al mis ik dat baby-baby wel, aangezien ze in de couveuse gelegen heeft..
Hee dames Eli wat knap dan dat je ventje al los kan zitten!! Hier maar heel even en dan kukelt ze om. Ja gesprek was met 4 mensen. Het is voor de functie verzorgende ig. Misschien dat ik vanmiddag al iets hoor. Het was dan n teamleider en 3 evv'rs met ieder n afdeling en dan gingen ze bekijken wie het best in welk team zou passen. Vandaar zoveel mensen haha Woe bij cb geweest. Ze weegt 7960 en is 67.5 cm. Ik mag groente en fruit op gaan hogen, dan n broodkorstje geven en als dat goed gaat n boterham. Ook mag ze n toetje en dan terug naar 3 flessen. Al zal dit natuurlijk allemaal wel even duren haha. En ze rolde daar in een keer om van rug naar buik en terug!!! (Toen die arts haar aan t onderzoeken was) Dat had ze hier pas 1x gedaan dus dat was wel sterk haha Gister bloemkool gegeven (half potje) maar ze had nog wel meer gelusten. Viel me reuze mee. Ik denk ojee zie er maar is groente in te krijgen nu ze fruit gewend is. Tosti beterschap! Fiefer ik ben pas aangesloten bij t gesprek.. Waarom loop je bij n psycholoog?? Als je t er niet over wil hebben snap ik dat wel maar dan weet ik in ieder geval ook iets meer van je De tijd gaat inderdaad snel. Het echte baby is er al af ja! Zusterbianca heb je altijd wisselende diensten?? Hoe doen jullie dat met opvang. Gastouder ofzo? Sorry als ik ergens nog geen reactie op hb gegeven. Kan niet zo goed onthouden wie wat heeft gezegd en ik zit nu op m'n iPhone dus kan t niet makkelijk terug zien.
Hier even genieten van een heerlijk dagje vrij ff niet racen en rennen moet alleen nog even een paar boodschapjes doen. Verder lekker niets. XXl komt vanavond weer thuis. En ik hoef dit weekend alleen morgen maar 4 uurtjes te werken van 4 tot 8. Zijn er hier nog meer beebjes die richting maatje 74 qua kleding gaan. Maddametje lijkt per dag te groeien. Broekjes maat 68 zijn op hoog water nu dus weer op zoek naar nieuwe kleertjes. Combi van nieuw en 2e hands. HIer doet ze af en toe een poging om op haar buik te draaien maar echt zin heeft ze er nog niet in geloof ik. Ze vind haar voeten mega interesant en heerlijk om op te sabbelen hahahahha.
Zooo leli een beste dame dus haha Suprise wow ook al zo gegroeid haha nee evi heeft qua truitjes nu 68, 62 zit goed, 68 is wat langer maar moeten de mouwtjes worden omgerold. En broekjes is zelfs 62 nog te groot. Haar rompje is wel lang maar heeft korte beentjes.. Maar evi is hier echt de kleinste denk ik. Ben heel benieuwd hoe t met de tweeling gaat. Heeft iemand haar op fb?
volgens mij had ze geen fb. Madammeke heeft lange benen. tja ze is eigenlijk helemaal lang. behalve als ze in de cosi ligt dan krijg ik steeds de opmerking van o wat een kleintje. Nou dat is gezichtsbedrog want ze heeft maar een heel fijn smal koppie. Ze is lang en slang. Ben heel benieuwd hoe lang ze nu is. Kan alleen helaas niet naar het meet en weeg moment dan ben ik werken dus moet netjes wachten tot de 6 maanden afspraak dat duurt nog tot halverwege februari. ze ligt nu lekker te slapen en ik heb een kast over de kop getrokken om uit te ruimen
Hier past vriendje niet meer in de maxicosi . Hij zit daar zo in elkaar gepropt in dat we een autostoeltje vanaf 4 mnd tot 4 jaar.hebben aangeschaft. Ook ligt hij niet meer in de kinderwagenbak maar de wandelwagen. Ik ging van de week samen met hem op de weegschaal staan en hij komt nu rond de 8,5 kg...... Cm was vorige x 67.5 maar da's alweer een maand geleden. 68 past hij nog wel maar duurt niet lang voordat hij in 74 kan. Zo lekker ego . Ben op werk en lees mis vanavond wel even terug
Lelie, ja ik werk 24 uur en alle diensten. Wij hebben flexibele opvang em. vl is gewoon thuis in de avond en nacht. Is heel goed te doen hoor. Het voordeel is dat ik nu de nacht uit ben en heerlijk 7 dagen vrij ben!!! Eli past hij al niet meer in de maxi cosi?? wat een beer dan zeg, ik zat ook naar een vaste autostoel te kijken die nieuwe die ook tegen de rijrichting in kan en waar ze nu ook al in zou kunnen. Maar die is wel erg prijzig. Hier zit meisje nog in 68 en heel soms past ze 62 nog, hier is ze niet lang maar wel bollie bollie, maar merk wel dat het snel aankomen minder snel gaat, ben ook heel benieuwd naar gewicht en lengte. Nog ff wachten pas februari weer. Nu ga ik m'n kleine mopje halen!
Zo Eli, hij groeit echt gigantisch snel! Zl heeft tot 14 maanden ofzo in de maxicosy gezeten, wat een verschil zit er toch tussen al die kindjes. Meisje groeit wel, maar niet heel hard, vooral gezien haar hoge geboortegewicht. Ze hadden bij het vorige consult gezegd dat ik tussendoor een keer moest komen wegen om haar gewicht goed in de gaten te houden omdat ze telkens minimaal aankomt. Dat zou vandaag zijn, maar het ging me echt niet lukken. Ach, ze is tevreden en zo lekker vrolijk, het zal wel goed zijn. Ze heeft lekker spekbeentjes en zo doet ze tenminste wat langer met haar kleertjes. Lelie, weet je al wanneer je iets hoort? Babywish heeft inderdaad geen facebook, ben ook wel benieuwd hoe het gaat. Maar ja, ze zal wel heel erg druk zijn met die koters. Fief, ben benieuwd wat er uti gaat komen bij de psycholoog. Was de intake oke? Was het een beetje een leuke vrouw? Ik vind het wel vaag klinken dat met die drukpunten, ik ben altijd iets te nuchter voor dat soort dingen. Ben heel benieuwd wat het precies is, wanneer is de volgende afspraak? Coor, hier vindt het meisje haar voetjes ook erg lekker. Ze trekt nu telkens haar sokjes uit en stopt die dan eerst in haar mond. Als de sokjes dan nat zijn, pakt ze haar voetjes en gaat ze op haar voetjes liggen kauwen. Heyhallo is het tandje al doorgekomen bij jouw kleine man?
Wat een beer hebben jullie. Wel super dat hij het zo goed op jouw melk doet Hier moet Ruben eigenlijk ook over naar de wandelwagen, de bak is bijna te klein, maar probeer het nog even uit te stellen, het gaat me te hard. Wat voor stoel hebben jullie nu aangeschaft voor vriendje? Ben me ook aan het oriënteren, maar zie maar weinig stoelen met driepuntgordel die achterwaarts kunnen en dat zou ik zeker voor in ml zijn auto wel prettig vinden, daar gaan we het meeste mee weg.
Wij hebben voor zl de autostoel van de Hema, die kun je ook al direct gebruiken en kun je zowel voorwaarts (als ze wat groter zijn) als achterwaarts installeren. Ik vind het een prima stoeltje, enige nadeel is wel dat hij zo vast zit, dat je hem niet makkelijk eruit haalt. Je kunt je kind dus niet zoals in een maxicosy in het stoeltjes overal mee naar toe nemen.
Dat scheelt denk ik nogal in prijs Tosti zo'n stoel van de hema. Ik zal er eens naar kijken. Want vind die stoelen van maxi cosi wel erg duur, veiligheid staat voorop, maar een goedkoper alternatief is natuurlijk altijd fijn.
Wow eli!! Dan is hij wel groot ja hihi. Hier past ze ook niet meer in de bak, ze ligt nu plat in de wandelwagen. Maxi cosi past ze gelukkig nog wel in haha. Suprise hier ook n lange dame.. 68 zit qua omvang goed maar wordt ook te kort bij haar benen. En dat terwijl t pas geleden leek dat ik alles 2x moest omslaan!!! Haha Zusterbianca fijn dat jullie t zo kunnen regelen. Tosti ja ik ben aangenomen. Ze feliciteerde me en zei dat ze snel n mail zou sturen voor n afspraak om t contract te tekenen. Maar nu komt t mooie... Ze gaat nog wel m'n vorige werkgever bellen. (Daar ben ik dus niet echt netjes behandeld) Dus ik vraag me af wat die over me gaan zeggen.... Maarja mondelinge overeenkomst is ook n overeenkomst denk ik maar. Wel apart om na toezegging referenties te bellen.. Dat doen ze toch meestal daarvoor? Hoe heten jullie op Facebook?? Als jullie niet openbaar willen willen jullie dan effe een pb sturen?
GEFELICITEERD! Fijn zeg, dat is lekker snel gegaan. Ja, voor referenties zou je eerder vooraf bellen, maar ze zullen toch niet negatief zijn? Zou wel heel lullig zijn. Ik zal je even een pb sturen voor fb. @autostoeltjes; klopt, veiligheid staat voorop, maar maxicosy is niet automatisch het beste, het is wel het bekendste merk. Wij hebben nu als autostoeltje ook een ander merk dan maxicosy, maar automatisch noemen we die wel zo omdat het meer een begrip is geworden dan een merk. Die van de HEMA zijn prima. Zodra ze niet veilig genoeg zijn mogen ze in NL (en de EU) niet worden verkocht. Er zijn hele strenge eisen voor dit soort dingen, dus dat geeft mij een veilig gevoel. Maar dat is persoonlijk. Er zijn regelmatig testen bij de consumentenbond voor autostoeltjes, dus kijk daar anders eens op.