volgens mij heeft die gewoon dringend geld nodig. Maar voor die prijzen zal ze niet snel iets verkopen :-D
Dorien rekent prijzen waar je het in de winkel nog goedkoper voor krijgt. Pennenbak voor 25 euro? Oude rekenmachine voor 15 euro? Die crisis doet gekke dingen met mensen
Nou Dorien vroeg eerst 34,- voor de pennenbak.! Ze is ook niet echt vriendelijk. Ze heeft wel een mooie uitleg bij de kinderwagen trouwens.
ja zeg, er zitten dan wel geen batterijen meer in die rekenmachine, maar wel een spiekbriefje, die zijn goudgeld waard! Wat een bedragen vraagt ze voor die zooi!
Iemand nog interesse in een leeg koffiebekertje? ⥠Lege koffie beker te koop - Overige Verzamelen - Marktplaats.nl
Geweldig! Echt mensen hebben zeeën van tijd over om dit soort dingen te doen. Denk dat ik een mooi bod ga uitbrengen
Ik heb het bod op de pennenbak gedaan. Vond het grappig omdat ze van die belachelijke hoge prijzen vraagt
Ik kon t niet laten om op de rekenmachine te reageren: Kan deze rekenmachine ook pi berekenen? Zo ja dan geef ik er 10 euro voor.
Ik bood op de lege koffiebeker: 1111 euro. Ik werd overboden met 1114 euro. Ik bood 2400 euro. Vervolgens kreeg ik een e-mail: Mijn reply: Ik wil hem graag per koerier gebracht hebben, kan dat ook? Hij: Ik: