De Oempaloempa's gaan op roze! deel 3

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Ikapika, 7 jan 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MamsieM

    MamsieM VIP lid

    22 nov 2011
    5.967
    5
    38
    Niet leuk.... Sterkte!
     
  2. Bouwjaar1979

    Bouwjaar1979 VIP lid

    20 apr 2011
    8.087
    2
    36
    onderzoek in de gezondheidszorg
    Noord-Holland
    @lief Jeetje zeg dat is niet leuk inderdaad.
    Hoe kan t dat ze continu honger heeft, drinkt ze dan echt de hele tijd?
    Als ik F een tijd niet hoor slikken koppel ik haar af. Sabbelen doet ze maar op een speen.

    Hier een fijne nacht gehad, heerlijk. Na een badsessie die vooral huilen was vervolgens na t voeden snel gaan slapen (in de puckababy piep) , zo ook na de volgende 2 voedingen. Hehe eens kijken wat de dag brengt.

    Hoe'st met iedereen?
     
  3. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Lief parel!! Dank je meiden.... Het is opzich wel gegaan .. Paar keer opgestaan maar de laatste paar uurtjes goed kunnen slapen;)
     
  4. Ikapika

    Ikapika VIP lid

    21 okt 2012
    5.073
    0
    0
    omgeving Haarlem
    @Liefoe, kun je niet kijken of je meer kan sturen? Mijn vriendin is dat ook gaan doen, want ze werd er helemaal gek van.

    Vandaag een hoop gedaan. Twee machines was weggewerkt. Het huis gestofzuigd en gedweild. Manlief is pampers en billendoekjes wezen hamsteren bij de ah :D We kunnen weer even voort. Ik ben benieuwd hoe maatje drie past. Ik wilde M. vandaag een spijkerrokje aan doen in maat 62, maar die glijdt van haar bips. Nog even wachten.
     
  5. Dido82

    Dido82 Fanatiek lid

    21 jan 2013
    1.990
    75
    48
    Vrouw
    Pijnacker
    @lief Je klinkt alsof je er aardig doorheen zit. Geen slecht idee om fv te overwegen lijkt me. Sterkte!

    @joy Fijn van de negatieve test. Hopelijk snel ongi.

    @ lov Hoe is het met je meisje en de jeuk?

    @ika Nog even geduld :)

    @mgbk Nog 1 nachtje!

    @hier Vanochtend kennisgemaakt met gastouder. Leuke vrouw! Ik denk wel dat we dat doen. Nu boodschappen doen, Vl zo even vragen foto te maken en vanavond gourmetten bij de buren.
     
  6. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Nou Ika genoeg gedaan dus:D

    Dido ja gaat wel.....
    Fijn dat je een goed gevoel hebt bij de gastouder;)

    Hier net even manlief geholpen bij het behang aftrekken, toch zelf ook iets gedaan he:D
     
  7. Lies1988

    Lies1988 Fanatiek lid

    18 dec 2012
    2.332
    116
    63
    Vrouw
    Werken als verpleegkundige en moederen;)
    Omgeving Utrecht
    Hoi dames, gisteren uiteindelijk geen tijd meer gehad om nog iets te posten. Ml en ik hebben lekker samen een film gekeken met T. in onze armen:)

    Tips voor het dag-/nachtritme heb ik van Omdraaien van het dag- en nachtritme -Slaapproblemen en oplossingen - Slaapbabyslaap.nl. Zijn dingen die ik eigenlijk al wel redelijk deed en jullie (Bouwjaar en Liefoe) waarschijnlijk ook wel, maar misschien hebben jullie er nog iets aan. Hier helpt een badje en daarna voeding voor het slapen gaan ook erg goed, wordt ze lekker rozig van.

    Liefoe, wat vreselijk dat soort nachten en dan overdag ook zo druk met je huishouden en kinderen. Wil N. inderdaad echt de hele nacht drinken of is het gewoon zuigbehoefte? Net als Bouwjaar koppel ik af als T. nier meer drinkt. Ik gebruik nu toch regelmatig een speentje, ideaal.
    Kun je anders niet een lactatiekundige inschakelen?

    Bouwjaar, fijn dat je een lekkere nacht hebt gehad! Hier ook weer een nacht zonder kruisende baby:) Lekker tot 10.00 uur uitgeslapen met z'n drietjes.

    MamsieM, fijn weekend!

    Lov, ah zo sneu voor je kleine meid:( Jeuk is vaak erger dan pijn. Hoop dat ze zich snel wat beter voelt.

    Parel, nou ja zeg, lekker van je kinderwagen!! Hopelijk komt ie nog op tijd. Balen dat het strippen niet heeft gewerkt. Goede instelling dat je misschien nog wel een hele tijd moet wachten op jullie kleine.

    Joy, fijn een negatieve test! Gek dat je daar ook zo blij mee kunt zijn inderdaad;)

    Dido, wat fijn dat het klikte met de gastouder! Wij hebben binnenkort een koppelingsgesprek met onze gastouder.

    Ika, goed bezig geweest vandaag! Hier ook 2 wassen gedaan en het hele huis gestoft en gestofzuigd. We krijgen zo visite van mijn schoonouders en de oma van mijn man.
     
  8. Bouwjaar1979

    Bouwjaar1979 VIP lid

    20 apr 2011
    8.087
    2
    36
    onderzoek in de gezondheidszorg
    Noord-Holland
    @lies thx voor de link. Meeste deed ik idd al wel maar ik kan misschien overdag nog meer praten tijdens t voeden.

    Wat een huishoudelijke activiteiten bij iedereen
     
  9. Eda

    Eda Fanatiek lid

    18 jan 2013
    1.566
    0
    0
    Dierenarts
    België
    Moest gisterenvoormiddag werken maar gelukkig vandaag niet...

    Vandaag bezoek gehad en erna nog op stap

    Pc werkt weer maar is weer van zelf terug,opgestart dus betrouw het toch niet, vrees dat het ni helemaal vermaakt is...

    Balen van de baby's die lastig zijn... Heb ni veel tips: N slaapt of komt wakker om te eten 's nachts, maar weent niet zoveel zonder reden.
    Soms idd ook na het eten, is meestal omdat er een boertje nog moet komen

    Wat ze vaak doet is lastig zijn terwijl ze eigenlijk moe is, ze vecht dan precies tegen haar slaap, begrijp dat ni zo goed

    Jeuk is idd lastiger dan pijn...
     
  10. Liefoe

    Liefoe Niet meer actief

    Thx lieverds !

    Ja dat zuigen ipv.drinken heb ik vaak niet eens door als ik vb.in een gesprek zit ofzo.
    Een kersvorlig speentje wil ze niet ,evenals een gewoon.
    Ze huilt ook vaak om dan ineens uit het niets inslaap te vallen?
    Ze kwam uit bad vandaag en hield ze vast in een handdoek en ze poepte die gans onder ;):p
    Heb uiteindelijk het kussensloop van ml zijn extra kussen afgenomen en onder haar gelegd VM en ze sliep wel ff goed.
    ML is ook vaak gefrustreerd als ze zo huilt en we weten niet waarom.
    Dus dacht ga bij de apotheek langs gaviscon baby en sedert 2 voedingen is ze blijkelijk rustiger?
    We bekijken het en ik ga zeker die site op mijn gemakje lezen Lies ,alvast bedankt!

    Hoop op een goede nacht voor iedereen en voor sommige een babytje in't verschiet :)

    x
     
  11. Ikapika

    Ikapika VIP lid

    21 okt 2012
    5.073
    0
    0
    omgeving Haarlem
    Slaap baby slaap is idd een fijne site. We maken de laatste avondvoeding ook 'ongezellig', klein lampje aan en weinig oogcontact. Het is echt een ritueeltje geworden.

    @Eda, fijn dat de computer het weer doet.

    @Dido, leuke aankonding op fb!

    Hier ook eigenlijk alleen huilen als ze moe is of als er een boertje dwars zit. Van de week de voeding op het advies van het cb wat opgehoogd, maar dat was niet echt nodig. Ze laat het staan of geeft een flinke mond terug. Ook wat zitten lezen over de eerste hapjes. Ik ben benieuwd of ze er komende maand aan toe is om te oefenen. Vitamines hapt ze al goed van de lepel.
     
  12. JoyofLiving

    JoyofLiving Fanatiek lid

    10 apr 2013
    2.571
    0
    0
    @ Liefoe, kun je dat zomaar aanvragen dan na een x aantal weken voor kraamhulp?

    @ Bouwjaar, hoe vind F het in de piep? Jesse sliep er super in, alleen wordt ie nu wel een beetje krap dus nu slaapt ie in the newborn bag, lekker warm dus ook echt een aanrader!

    @ Dag/nachtritme, Jesse had dat in het begin ook omgedraaid, doodvermoeiend hihi. Maar eigenlijk is dat vanzelf beter gegaan na zo'n 2 weken. Nu slaapt ie soms nog wel eens van 12 uur tot half 7 's ochtends of hij komt rond 3 a 4 uur voor een voeding nog, maar daarna slaapt ie verder.

    @ Hier, vanochtend het huis weer wat opgeruimt en schoongemaakt, naar het winkelcentrum gewandeld. Eindelijk eens die babybox opgehaald bij de etos. Verder was ik toch niet helemaal lekker vandaag, had het steeds superrr koud en had echt ff ee moment voor mezelf nodig hihi... ML was weer werken vandaag... en had toch zin om vanmiddag lekker in een warm bad te gaan. Dus Jesse lekker in zn bed gelegd en Dilan had ik in ons bed gedropt met een iPad en de tv aan.. Vond ie zelf volgens mij ook wel relaxed want hij wilde er niet meer uit later haha.. maar toen dus lekker in bad geweest :D Vanavond zijn we bij mn schoonouders geweest want sm was jarig, nu zit ik weer helemaal te verkleumen op de bank dus denk dat ik zo weer ff lekker in bad ga zitten, om 1 uur Jesse zn fles geven en dan richting bedje.

    Slaap lekker allemaal!
     
  13. JoyofLiving

    JoyofLiving Fanatiek lid

    10 apr 2013
    2.571
    0
    0
    Ow Ika, weet jij trouwens nog wanneer je naar 150 cc bent gegaan? Ik zit hier een beetje te sukkelen want de ene keer dan drinkt hij nu 120 leeg en dan is ie nog aan t zuigen, de keer erop bied ik m 150 aan maar dan geeft ie na de fles wat terug dus denk dat t dan te veel weer was ofzo... wil m ook niet overvoeden :p CB had er bij het laatste bezoek eigenlijk niets over gezegd wanneer overstappen naar 150.
     
  14. Ikapika

    Ikapika VIP lid

    21 okt 2012
    5.073
    0
    0
    omgeving Haarlem
    Ik zit sinds 1,5 maand op vijf voedingen en sinds 1 maand alle voedingen op 150/5. De laatste voeding is sinds drie weken op 180/6. In principe mag je gewoon geven op verzoek als je maar niet boven de liter uitkomt of 30 schepjes. Achter in de groeigids waar ze het gewicht e.d. noteren staat een lijstje met richtlijnen voor de voeding. Ze zeggen dat je een kindje niet kan overvoeren. Bij M. klopt dat wel, want ze laat het of staan of spuugt het weer uit.
    Je kan na de voeding ook een speentje aanbieden. Soms is het nog zuigbehoefte. Je merkt dan snel genoeg als hij niet tevreden is en de speen niet wil. Ze zeggen dat een kindje zo'n 15 min. minimaal moet doen over de fles om tegemoet te komen aan de zuigbehoefte.
     
  15. JoyofLiving

    JoyofLiving Fanatiek lid

    10 apr 2013
    2.571
    0
    0
    Ja dat klopt wel, want Jesse laat het ook gewoon staan als ie niet meer hoeft of hij spuugt het daarna uit. Aan zijn zuigbehoefte komt ie denk ik wel, want hij doet minimaal 30 minuten over de fles, soms wel 3 kwartier. Zal na het flesje wel eens een speentje aanbieden, thanks
     
  16. Eda

    Eda Fanatiek lid

    18 jan 2013
    1.566
    0
    0
    Dierenarts
    België
    amai, N krijgt hier 1 à 3 flessen van 180 ml naast bv, en ze doet er max maar 15 min over... idd erna wat tuutje geven, maar je ziet dat ze "gepoft" is hihi
    toch veel voor e baby van 4 kg als ik dat zo lees
     
  17. Ikapika

    Ikapika VIP lid

    21 okt 2012
    5.073
    0
    0
    omgeving Haarlem
    @Eda, ze zeggen 150 ml per kg lichaamsgewicht op een dag voor kv. Bv is steeds anders van samenstelling. M. Is nu bijna 6kg.
     
  18. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Hey meiden....

    Joy ben je nu ongi?

    Hier gaat het goed met de jongste jeeeeeh:D goed geslapen dus het eind is in zicht.
    Wel vannacht krampen gehad en buikpijn... Geen weeen ofzo maar anders. Dacht al even is ik gedraaid de bengel maar volgens mij niet.

    Parel hoe is het meid?

    En met de rest vertel eens wat...... Waar zitten jullie in je cyclus?
     
  19. Parelbloesem

    Parelbloesem Niet meer actief

    Lief dat je het vraagt lov, het gaat redelijk. Gevoel alsof ik een buikgriep heb :( Maar deze keer wel iets beter geslapen.

    Misschien toch gedraaid, zou rekening houden met niet, maar zou toch wel mooi zijn ;) En fijn dat je meisje de goede kant op gaat.
     
  20. Dido82

    Dido82 Fanatiek lid

    21 jan 2013
    1.990
    75
    48
    Vrouw
    Pijnacker
    @ika Ja, ik zei gister tegen VL, mag ik het nu dan op fb zetten? Wilde het zo graag kunnen delen :)

    @parel Wat suf van de kinderwagen! Waar had je die besteld?

    @joy Heerlijk even zo'n moment voor jezelf.

    Hahaha....het klinkt nu nog zo ver weg al die gesprekken over voeding, maar over een paar maanden kan ik alle ervaringsdeskundigen vast goed gebruiken :)

    @lov Fijn dat het beter gaat met de jongste. Wie weet gaat je kereltje nog voor een verrassing zorgen.

    @mgbk Vanavond weer heerlijk je mannetje zien. Geniet er van!

    @hier Alles goed. Vandaag 14 weken :) Woensdag weer echo. Zouden ze dan al het geslacht kunnen zien denken jullie? Heb vanochtend zelf maar even buikfoto gemaakt, aangezien vl nog lag te slapen. Staat in m'n fotoalbum.
     

Deel Deze Pagina