Maart 2014 (deel 2 )

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door senta, 16 dec 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Karagoz

    Karagoz VIP lid

    14 apr 2006
    7.984
    0
    36
    Moeder en verzorgende
    ergens in het land
    @tari... ik zou ern draaipoging niet durven. Door enge verhalen die ik heb gehoord. Stuitbevalling durf ik ook weer niet.
     
  2. tari

    tari Fanatiek lid

    23 dec 2006
    4.655
    0
    0
    receptioniste
    noord-holland
    Ja zo heeft alles zijn voor en nadelen. Mijn buuf is ook bevallen van een stuit, geen probleem vond zij.
    Ik wil dus geen keisersnee, te lang herstel, 4 dagen ziekenhuis, niet echt handig met een groot gezin. En een ruggenprik zie ik zeker niet zitten.
    Hij moet dus echt gaan draaien en baal best wel dat deze laatste zo lekker dwars is :)
    Maar goed maar eens gaan bespreken bij de VK, woensdag moet ik weer heen.

    Net 2 gratis avond kaarten aangevraagd voor de 9maandenbeurs. Wie weet ga ik toch nog even heen.
     
  3. Karagoz

    Karagoz VIP lid

    14 apr 2006
    7.984
    0
    36
    Moeder en verzorgende
    ergens in het land
    Tja, keizersnee eigenlijk ook niet vanwege de ruggeprik.. wil ook geen verdoving als ik ga bevallen... stel dat de baby in stuit ligt dan liever een stuitbevalling dan een keizersnee of een draaipoging... kind moet er toch uit hahaha
     
  4. blike1987

    blike1987 VIP lid

    14 aug 2010
    6.656
    263
    83
    Dierenartsassistente
    Friesland
    Ruggeprik:
    Denk dat ik er deze keer wel voor ga! Vorige keer heb ik geen leuke ervaring gehad met het bevallen, mijn lichaam verkrampte ook bij iedere wee zodat ik waarschijnlijk de ontsluiting onbewust tegenhield... Toen ik uiteindelijk pijnstilling kreeg om mijn lichaam te laten ontspannen kreeg ik zo'n pompje... vreselijk vond ik dat! Werd er erg suf van en had het gevoel dat alles langs me heen ging en ik de controle totaal was verloren! Dat dus nooit meer! Ik ga het denk ik eerst zonder pijnstilling proberen, maar als de ontsluiting dan weer niet vordert ga ik zeker voor een ruggeprik!!
     
  5. moro

    moro Bekend lid

    20 jul 2013
    866
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb vorige keer bij mijn inleiding een ruggenprik gehad. Heerlijk!!! Alleen ging de ontsluiting toen zo hard dat ze 'm helaas te laat uitgezet hadden waardoor ik de persweeen niet voelde.
    Deze keer ga ik voor zonder verdoving. Wilde ik toen liever ook, maar was niet anders. Dat is ook een reden dat ik zo hoop dat het vanzelf gaat gebeuren. Dan kan mijn lichaam de weeën hopelijk gewoon opbouwen, zodat ik het vol kan houden. Maar we zullen zien...
     
  6. tari

    tari Fanatiek lid

    23 dec 2006
    4.655
    0
    0
    receptioniste
    noord-holland
    Haha zo is het, ik sta er dus hetzelfde in. ;)
     
  7. chaneef

    chaneef Bekend lid

    18 jan 2013
    643
    0
    0
    was begonnen met hartlopen dit staat nu even stil
    gouda
    ik durf het ook niet aan een stuit bevalling vanwege dat ik ervaringen gehoord heb en een draai poging ook niet vanwege geen su6 verhalen
     
  8. marcia1987

    marcia1987 Actief lid

    11 jul 2013
    256
    0
    0
    werkzoekend
    poortvliet
    @senta, mooi kamertje zeg!fijn dat het af is!
    @chaneef, hier ook wel met moeite dingen uit handen moeten gaan geven, maar ja ik houd mezelf dan maar voor dat het maar voor eventjes is en dat ik het strakjes allemaal weer zelf kan!
    @moro, hier een schommelstoel op de babykamer, was een tip van een vriendin die vond het erg fijn dus ben benieuwd!
    hier vandaag een pyjama dagje, althans voor mij manlief is alweer aan het schilderen boven. gelukkig zijn het nog een paar deuren en dan de muren op de overloop nog een keertje. daarna zijn het alleen de plinten op de overloop en een stukje in de eetkamer nog ( is een apart nisje) dan is echt alles helemaal af! misschien vanmiddag de wagen nog in elkaar zetten dan kunnen de katten alvast wennen. maar verder op het gemakje maar denk ik! Gisteren mijn babyshower surprise party gehad, was echt zo super leuk! Vond ik echt lief van de dames! gisterenavond ook maar niet te laat naar bed gegaan, en vanmorgen om half 11 er pas uit haha volgens mij was het nodig hihi! fijne zondag dames!!!
     
  9. senta

    senta Niet meer actief

    @tari hier ook de kaarten binnen gratis en wel. Als het gaat en ik ben nog niet bevallen dan ga ik misschien wel even en als ik geen zin en puf heb dan niet toch. Ik moet er ook wel een stukje voor rijden.

    Vervelend dat die nog zo hoog ligt en in stuit maar ik denk dat jij sowieso nog wel een liggingsecho krijgt, al is het maar om de navelstreng te bepalen, houd er rekening mee ook al kunnen ze hem draaien dat het altijd nog een ks kan worden vaak na een draaipoging zit de navelstreng voor de baarmoedermond en zakt die als eerste. Dus die echo komt er echt nog wel meis.

    Dan zal ik nu je even positief stellen, bij mij de ks ik mocht in principe op dag 2 (0,1,2) al naar huis hier mocht R nog niet dus niet gegaan. En na nog geen 2 weken liep ik zelf alweer 20 minuten te wandelen met 2 honden dus het is niet het meest extreme, meer dan afwachten kan je niet helaas. Ik begrijp het wel en wil je dan toch even een digi knuffel geven.

    Ik begrijp de voorkeur voor een suitbevalling wel maar jullie zijn al beiden een keer vaginaal bevallen, meerdere keren zelfs al denk dat het dan ook anders is. Ik zou er niet voor kiezen nu heb ik die keus ook niet al zou ze nu in stuit liggen heb ik geen keus door de eerdere ks.
    De ruggenprik geen idee die wil ik nu wel. geloof ik ik heb het er eens over gehad misschien kunnen jullie allemaal advies geven, ik twijfel. heel erg ga het ook nog met mijn gyn erover hebben. Bij r was ik onder narcose daar heb ik veel problemen mee gehad later het is echt bizar dat je ineens een kind hebt als je wakker wordt. De rugenprik was toen niet meer te zetten helaas door de weeenstorm de druk in mijn rug en alles bij elkaar dus.
    Nu is het mijn "angst"dat het weer niet zal lukken als ik onverhoopt toch een ks krijg, en dan moet ik weer onder narcose mag mijn kindje de eerste 24 uur geen bv hebben van mij terwijl zij die zo enorm nodig zal hebben juist door de glucose. Ik denk er dus over om direct om een ruggenprik te vragen, dan zit die maar, ik weet niet of ze hem ook zo kunnen zetten dat die niets doet dat dan nog liever natuurlijk als die maar zit. Dan kan ik denk ik heel relaxt bevallen. (voor zover dat gaat)
    Dit in de wetenschap dat de ruggenprik geen kwaad kan voor de baby (de pethidine die ik de vorige keer had was niet zo goed)

    @girly hoe is het met je plafond?

    @blike lekker genoten dus, is ook wel eens nodig, ik vrees dat het er voor ons niet meer inzit voorlopig avondje samen, volgend weekend druk weekend erna druk en ik merk dat ik enorm moe ben en het gaat allemaal niet zo makkelijk meer.


    @tari bananensoep wat moet ik daarbij voorstellen? Klinkt vies maar ook weer lekker ben nieuwsgierig.

    Hier een heerlijke relaxte zondag, net even lekker geknuffeld met mijn nichtje mijn schoonouders even een boodschappenlijstje voor de Ikea meegegeven en mijn man had geen olie meer op voorraad voor de auto en wilde toch even bijvullen hij had dorst zeg maar.
    Daarna zijn we bootjes wezen kijken langs de waal met onze zoon was best wel koud trouwens.
    Nu klekker op de bank net een fricadelletje gebakken voor op brood en nu feyenoord kijken om half 3 ideale zondag dus.
     
  10. blike1987

    blike1987 VIP lid

    14 aug 2010
    6.656
    263
    83
    Dierenartsassistente
    Friesland
    Marcia:
    Het einde komt in zicht zo te zien! En lekker zeg, uitslapen :D
     
  11. senta

    senta Niet meer actief

    @stuit dames was de tip hier al voorbij gekomen? Ik las het ergens dat als ze in stuit liggen en heel druk zijn in je buik je op die momenten op knieen en ellebogen moet gaan zitten dat je buik vrij hangt dan hebben ze de meeste ruimte om te draaien. Alle beetjes helpen toch.
     
  12. blike1987

    blike1987 VIP lid

    14 aug 2010
    6.656
    263
    83
    Dierenartsassistente
    Friesland
    Senta:
    Ik zou dat van die Ruggeprik even goed overleggen met je VK! Geniet van je rustige zondag!
     
  13. tari

    tari Fanatiek lid

    23 dec 2006
    4.655
    0
    0
    receptioniste
    noord-holland
    Deze oefening voor het draaien ken ik inderdaad, ik doe aan yoga waar ik deze tip ook heb meegekregen. Doe het nu dus elke dag in de hoop dat, erg he!

    In moet ieder geval bedankt meiden, even mijn hart luchten helpt. Normaal wuif ik het weg met ach we zien wel. Maar idd hier is al ruimbaan gemaakt door 3e andere kids ;)

    Senta zounhet even overleggen met je gyn. Maar je 1e bevalling zegt niets over deze meis. Mijn 1e was echt een ramp, heftig en zwaar. De 2e duurde zo'n 4 a 5 uurtjes. En verliep veel beter. Volg je een zwangerschapscursus misschien dat dat je wat meer vertrouwen kan geven. Ademhaling, houdingen enzo.
     
  14. senta

    senta Niet meer actief

    Ik ga het sowieso overleggen met de gyn, ik loop niet bij de vk die heb ik geheel nog niet gezien deze zwangerschap.
    Ik ben gewoon huiverig voor de narcose eventueel dan neem ik liever mijn maatregelen ook al zouden ze misschien niet nodig zijn wat pijn betreft daar kan ik niet over oordelen. Ik ga het bij het opstellen van mijn bevallingsplan met de gyn eens opnemen met hem. Ook kijkende denk ik hoever mijn lichaam al is in de voorbereiding.

    Ik deed behalve zwemmen geen cursus er werd heel weinig gegeven hier in de buurt en ik wilde graag zwemmen.
     
  15. moro

    moro Bekend lid

    20 jul 2013
    866
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik zou ook liever geen narcose doen. Maar idd even overleggen met je gyn en dan aangeven wat je wensen zijn. Dan kunnen ze dan kijken in hoeverre het allemaal mogelijk is toch?

    Hier lekker rustig dagje gehad. Gordijnen hangen op de babykamer, helemaal blij mee! En lekker al t beddengoed voor de baby gewassen. Als ik zin heb morgen de lakentjes strijken. Als ik verlof heb ga ik de kleertjes pas doen denk ik.
     
  16. tari

    tari Fanatiek lid

    23 dec 2006
    4.655
    0
    0
    receptioniste
    noord-holland
    haha denk je? ik heb van die robijn geurbuideltjes bij de kleertjes liggen ;)
     
  17. senta

    senta Niet meer actief

    Ik ga morgen ook geurbuideltjes halen. Even kijken welke. Een welke ze ook verkopen hier op t durp
     
  18. blike1987

    blike1987 VIP lid

    14 aug 2010
    6.656
    263
    83
    Dierenartsassistente
    Friesland
    Ik wil van die zwitsal geurbuidels kopen, en dan lekker in de kledingkast hangen straks... ruiken alle babykleertjes lekker naar Zwitsal :D
     
  19. Wortel

    Wortel Fanatiek lid

    8 okt 2010
    3.472
    0
    36
    Het begint hier nu ook echt wel te kriebelen om wat te gaan wassen....
    Gisteren wilde ik het plafond doen, maar dat verschuif ik maar even een week. En dan misschien toch maar vast beddengoed gaan wassen.

    Oh help! Bedenk me ineens dat de maxi-cosi bij mijn ouders staat! Wel handig om die hier heen te halen eerdaags.:cool:
    Ik moet ook alle kleertjes nog uitzoeken, kinderwagenbak tevoorschijn halen en zo nog heel veel meer. Wilde alles in mijn verlof doen, maar heb het idee dat mijn buik al begint te zakken (sinds vandaag pas hoor).

    Vanmiddag nog wat grappigs; ik vroeg ons zoontje van 2,5 welke van de 2 meisjes en jongensnamen hij het leukst vond. Nou daar was hij heel stellig in!:p
     
  20. moro

    moro Bekend lid

    20 jul 2013
    866
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja ik moet ook nog geurbuiltjes halen.
    Dan kan ik best van de week al de kleertjes wassen als ik daar zin in heb ;) had ik nog niet eens aan gedacht!
    En mocht ik me vervelen in mn verlof, dan kan ik t altijd nog een keer wassen haha

    @wortel, dus hij heeft se definitieve beslissing genomen? ;)
     

Deel Deze Pagina