Nod lijst 16 t/m 31 januari 2014

Discussie in 'NOD forum' gestart door bebi34, 16 dec 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. 4dogs82

    4dogs82 Fanatiek lid

    3 sep 2012
    2.314
    0
    36
    Een mooi huis
    @ Sandy, niet echt het aantal maanden, maar het aantal pogingen, sommige hebben bijv. een cyclus van 25dagen, dan kan je bijv. 8mnd bezig zijn, maar al 9 of 10 rondes (eisprongen) gehad hebben ;)

    @ Tosti, MMM staat voor Medische Malle Molen.
     
  2. Angela123

    Angela123 Niet meer actief

    Als je bij jezelf naar binnen gaat dan kan je verschillende standen van je baarmoeder aanvoelen. Zo staat hij tijdens je ovulatie laag, open en is hij zacht. Tijdens je niet vruchtbare periode staat hij hoog en is hij hard. Tijdens je menstruatie heb ik begrepen dan komt hij weer lager te liggen en is hij een stukje open. En nu kan ik hem niet meer vinden haha :(

    edit:niet voor alle vrouwen geld hetzelfde je komt er eigenlijk achter door regelmatig te voelen en het een paar maanden bij te houden. Er is dus geen standaard verhaaltje
     
  3. tosti123

    tosti123 Actief lid

    8 jan 2014
    470
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oke bedankt! En als je in afwachting bent om ongesteld/zwanger te worden moet je hem gewoon zwart laten?
     
  4. Sandy1989

    Sandy1989 Lid

    19 jan 2014
    11
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oowhh dat hou ik niet echt bij, maar ik heb wel een regelmatige cyclus van 27 dagen en daar let ik op
     
  5. Sythara

    Sythara Actief lid

    3 jan 2014
    209
    55
    28
    Vrouw
    Stay at home mama en Pedagoog.
    Doorn
    #2405 Sythara, 19 jan 2014
    Laatst bewerkt: 19 jan 2014
    gefeliciteerd!!!



    Getver dames wat veel rood, had het jullie zo gegunt! Echt jammer! Volgende ronde hoop ik echt heel erg dat jullie meer succes hebben!
    Ik heb ook wel eens begrepen dat als je ongesteldheid erg anders is dan je normaal gewend bent het een bloeding kan zijn terwijl je wel zwanger bent. Nu wil ik niemand hoop geven als het niet zo is maar misschien wel handig dat in je achterhoofd te houden :p
     
  6. Chaymi

    Chaymi Actief lid

    24 jun 2013
    298
    0
    16
    NULL
    NULL
    Alles dames op Roze van harte gefeliciteerd!!
    Dames op rood, Balen!! En op naar de volgende ronde!!
    Dames op het wachtbankje, toi toi toi!!
     
  7. Moon77

    Moon77 Fanatiek lid

    8 okt 2010
    2.446
    2
    38
    Zo dat is een duidelijke streep voor 9dpo :)! Zo vroeg al klachtjes...wow?!
    Hier...voel me whappie haha.
     
  8. Moon77

    Moon77 Fanatiek lid

    8 okt 2010
    2.446
    2
    38
    Des te meer voor jullie :p:D! Sla is hier ook nog niet echt een succes ;).
    Wat eten jullie vanavond?
     
  9. bibaboe

    bibaboe Niet meer actief

    Jeetje wat is er weer veel gekletst zeg! Bijna niet bij te houden!

    @AngelaV van harte gefeliciteerd!
    @Yupgup, nog even moed blijven houden hoor! Zolang er geen bloed is...
    @Mille, hier ook nog 7 dagen wachten, maar ben bang dat ik dat niet ga halen ;)
    @Arka, ik zou ook niet testen als ik jou was. Geniet van een paar dagen gezellig weg met je lief...
    @Hartendief, wat spannend nog zeg dat het niet doorzet. Wie weet is het toch raak! Is je gegund hoor!
    @Pugga, inderdaad. Niet eerlijk, de lijst van 1 t/m 15 jan. is roze en die van ons (nog) overwegend rood. Hopelijk gaan de eindtesters hier verandering in brengen!
    @Vlindertje126, spannend zo'n vaag lijntje. Over 2 dagen nog eens proberen? Hoop voor je dat het raak is.
    @Bloesem. Balen zeg dat je op rood moet. Succes de volgende ronde!
    @Armanda1982, lastig hĆØ dat wachten...
    @Pluizebeestje, en al getest?
    @Sandy, welkom!
    @Bibi, gefeliciteerd! Dat maakt de lijst al wat rozer!
    @Lix, balen zeg. Probeer toch te genieten vandaag. Wat afleiding kan geen kwaad...
    @Sjors2004 ook balen dat je op rood gaat. Succes de volgende ronde!
    @Moon77 dank je voor je belangstelling. Vannacht een heerlijke rustige nacht gehad. Manlief, jongste en ik hebben kunnen slapen tot half 10. Normaal is oudste al om 7 uur wakker en zorgt wel dat iedereen dan wakker is...
    @Momma, probeer je niet al te blind te staren op de symptomen van een ander. Ze kunnen bij jou wel heel anders zijn. Succes deze maand!
    @Momo, ik hoop voor je dat het niet doorzet! Fingers crossed!

    Pffiewww, hoop dat ik iedereen gehad heb. Als dat niet zo is, niets persoonlijks, maar het is bijna niet meer bij te houden hahaha.

    @hier, zoals gezegd heerlijk kunnen slapen. Vandaag vieren we de verjaardag van manlief. Hij is eigenlijk a.s. dinsdag jarig, maar omdat hij dan moet werken vieren we het vandaag.
    Huis is aan kant, alles lekker fris gepoetst. Dus laat maar komen. Ik voel me wel anders, maar ml vind dat ik er veel te veel mee bezig ben. Dus tegen hem zeg ik niet te veel over mijn klachten. Gewoon een "vol" gevoel van binnen zeg maar. Af en toe wat steekjes aan de zijkant. En gisteravond in bed schoot het ineens door mijn hoofd dat het voelde als bandenpijn die ik tijdens mijn vorige zwangerschappen ook erg had. Nouja, niet te gek maken en gewoon afwachten. Kan a.s. zondag pas testen, maar kan niet garanderen dat ik nog een week kan wachten...

    Fijne zondag allemaal!
     
  10. Moon77

    Moon77 Fanatiek lid

    8 okt 2010
    2.446
    2
    38
    Tja, dat is het verraderlijke....nu krijg je hoop ;). Tempen heeft zijn voor- en nadelen hihi. Lage temp kan je behoeden om te testen -> bespaart geld en test(en). En een hoge temp geeft hoop....pffff.
     
  11. Moon77

    Moon77 Fanatiek lid

    8 okt 2010
    2.446
    2
    38
    @bibaboe: fijn dat dl het heeft volgehouden :) en jullie lekker bij hebben kunnen slapen. Jullie ook een fijne en gezellige dag vandaag! Alvast gefeliciteerd met je hubbie :)!!
     
  12. Nahlatje

    Nahlatje Bekend lid

    12 jun 2013
    866
    419
    63
    Vrouw
    Leerkracht
    Belgiƫ
    Ik mag op rood :( hop naar ronde nr 11!
     
  13. Sandy1989

    Sandy1989 Lid

    19 jan 2014
    11
    0
    0
    NULL
    NULL
    Als ik morgen nog steeds niet ongesteld ben(wat ik hoop natuurlijk) ga ik morgen een test halen en dinsdag ochtend testen, ik hoop het zo
     
  14. meissie86

    meissie86 Fanatiek lid

    25 aug 2013
    1.916
    0
    0
    Ik mag ook oo rood
     
  15. Momo81

    Momo81 Bekend lid

    19 okt 2013
    515
    0
    0
    NULL
    NULL
    Haha nog geen idee eigenlijk. Denk kip tandoori. Maar als de ongi doorzet kan het best zo zijn dat de frituur pan aangaat
     
  16. vlindertje126

    vlindertje126 Bekend lid

    22 aug 2012
    732
    11
    18
    Vrouw
    groningen
    inderdaad bibaboe.. over 2 daagjes nog eens.. hou jullie wel op de hoogte zou egt een wonder zijn na een mk maar hoop maar niet te veel
     
  17. tosti123

    tosti123 Actief lid

    8 jan 2014
    470
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wij zijn nu al zolang bezig dat ik pas ga testen als mijn cyclus echt TE lang duurt of als ik pijn in m'n borsten krijg. Als ik pijn heb dan weet ik meteen dat ik zwanger ben. Maar anders is het geldverspilling.
     
  18. Gewoonsamen

    Gewoonsamen Actief lid

    29 sep 2012
    477
    235
    43
    Meiden op roze gefeliciteerd!! Meiden op rood hopelijk volgende ronde meer geluk!

    Ik voel me beetje vreemd, maar kan er niet echt mijn vinger op leggen. Duurt nog wel een weekje voordat ik mag testen dus ben benieuwd.
     
  19. Yupgup

    Yupgup Fanatiek lid

    18 mrt 2011
    3.745
    0
    36
    Onze grote beer en kleine welpje!
    Gelderland
    Ik mag op ROOD. Wat een #//^#@^*&#@!! rotverjaardag. Ben stikchagrijnig. *propt derde stuk taart naar binnen*
     
  20. Momo81

    Momo81 Bekend lid

    19 okt 2013
    515
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik mag ook op rood! Takkenzooi!
     

Deel Deze Pagina