ja precies! zo draag ik mijn 'leren' broek ook, en zo zal ik mn discopants ook dragen. of met een top erin en een los vest eroverheen en dan leuke allstars of sneakers eronder (of hakken als ik een 'fancy' dag heb ) kijk, jij begrijpt mij helemaal
Hey das de broek van Sandy uit Grease...dus ja,ik vindt hem leuk. Zal hem zelf niet dragen gezien mijn lengte en ik heb kont en heupen. Maar ik denk dat als je lang en slank bent het echt wel mooi kan staan..
Ik hou echt van mode maar deze trend (die volgens mij ook alweer een beetje geweest is) is leuk voor meisjes tot een jaar of 16,17... Daar boven vind ik het een echte no-go.
Uh juist Chiggy! Als je 17 bent en maatje 34/36 he. En 1,75 bent zal die best mooi staan.... Anders, uhm NEE! Kleding-bekeuring-waardig!
Als je net zo strak bent als het model op de foto zeg ik, doen! Als je net als ik maat-44-met-blubber-billen-en-buik hebt zeg ik, blijf daar heel ver vandaan....
kijk ik snap best dat jullie het niks vinden, had ik ook wel verwacht. maar om nou te zeggen dat het boven een bepaalde leeftijd niet kan vind ik ook weer zoiets.. het moet je staan, daar zegt je leeftijd niks over.
Dat zeggen sommige dames van bijvoorbeeld 40+ in rokjes die de billen net bedekken ook Toch zie ik zelden een vrouw die dat echt kan hebben Ik vind die discopants echt een typische trend voor tieners en gewoon niet passen bij een volwassen vrouw.
Ik vind het wel leeftijds gebonden. Dit is leuk voor meiden op de middelbare school. Daarboven vind ik zulke dingen al snel. Als mijn oma in een minirok roepend kijk mij eens jong zijn.......
Dat is heel iets anders! als je 24 ben en het bij je past, dan kan dit. Ik zou het ook aantrekken hoor.. maar ik ben dan ook "het type" die zulke dingen draagt. Strakke leren broeken zijn voor sommige ook niks.. maar ik krijg er complimentjes over het moet echt bij je passen en bij de rest van je kleding stijl. Mij staan namelijk hele andere dingen weer totaal niet, die jou misschien weer heel leuk staan! Ik vind het wel een groot vooroordeel om te zeggen dat het boven een bepaalde leeftijd niet meer kan, terwijl je TS niet eens kent.. en je niet weet HOE zij die broek draagt.. want daar draait het nou eenmaal om, HOE iemand zijn of haar kleding draagt
Hmm,. Zou het zelf niet aantrekken met mijn lichaam. Maar als je het leuk combineert, een strak lijntje hebt en geen putjes (want volgens mij ga je die echt heel goed zien in zo'n broek) dan kan het leuk staan. Maar nogmaals ik waag me er niet aan..
Was om aan te geven dat ik er dezelfde associaties bij krijg Ik zie in gedachten al iemand met een discopants achter de kinderwagen lopen. Ik zou toch wel ff raar opkijken
Weer eens met Chiggy! Ik zou ook nog graag mijn haar in twee vlechten dragen maar ook dat kan ik niet meer... Serieus, ik vind sommige kledingstukken echt leeftijdsgerelateerd... Te korte rokjes en te strakke broekjes, kniekousen.... En eigenlijk alles wat ook bij Cool Cat te koop is. Ik heb een tante die graag heel kort gerokt en erg strak en te hoog gehakt (daarbij ook blond haar). Ze is niet ordinair, maar haar kleding laat dat lijken.
Ik vind ze wel geinig, sommige hebben er ook gewoon het figuur/uiterlijk ervoor. Zelf zou ik er nooit een aan doen overigens, dat kan ik de mensheid niet aandoen haha
als een zwarte leren broek je staat, kan dit ook vind ik . Ik vind het wel leuk. En dan inderdaad met wel iets wat langer vallends erover heen .