jaja morgen ga ik mijn haar kort knippen!

Discussie in 'De lounge' gestart door Fairytale, 17 jan 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Catnip

    Catnip Actief lid

    28 nov 2013
    399
    0
    0
    #141 Catnip, 20 jan 2014
    Laatst bewerkt: 20 jan 2014
    Staat je goed! Lekker pittig en doet niets aan vrouwelijkheid af. :) Ik heb mijn haar zaterdag van schouderlengte ook korter laten knippen, heerlijk weer eens wat anders. Lengte is min of meer hetzelfde al zijn de plukken voor bij mij wel op kaaklengte gehouden, het kan net echt achter mijn oren.

    Ik wissel al jaren af tussen kort model, een bob of langer haar en krijg regelmatig opmerkingen dat het zo zonde is als ik het weer korter heb (vaak mannen). Lang haar vind ik niet per definitie sexy, er zijn dames met lang haar zonder model waar duidelijk geen aandacht aan besteed is en daar vind daar echt niets aan. Het belangrijk dat het goed geknipt en verzorgd is, daarnaast moet het model moet bij je gezicht passen net als dat kleding bij je lichaamsvorm moet passen.

    Edit: ik zie net je foto. Kan me voorstellen dat je wat teleurgesteld bent maar het groeit zo weer terug, met goede stylingproducten kom je al een heel eind om tot die tijd te overbruggen.
     
  2. Gijsje

    Gijsje Fanatiek lid

    29 okt 2008
    3.862
    0
    0
    Brabandse Land
    Ik hou van kort haar,vind het bij mezelf ook echt mooier staan en andere ook meestal.
    @TS ik vind je haar een beetje tuttig geknipt,hopelijk kunnen ze er morgen nog iets leuks van maken.

    Ben vandaag zelf ook geweest,nu heb ik het wat langer boven op maar ik wissel af met helemaal kort.

    Ik vind trouwens lang haar in een knot/staart meer een mama kapsel als je al over mama kapsel kan praten natuurlijk,zie veel moeders op school ermee en het is natuurlijk ook lekker makkelijk,makkelijker dan kort haar vind ik.
    Bekijk bijlage 372308
    Bekijk bijlage 372310
     
  3. stampertje89

    stampertje89 Fanatiek lid

    7 feb 2011
    1.035
    0
    0
    Vind korte kapsels niet mannelijk, maar lange kapsels wel meer Sexy uitstraling geven..! Maar das een eigen mening!
     
  4. Fransa

    Fransa Niet meer actief

    En? Hebben ze er nog wat aan gedaan? Ik vind kort je superleuk staan, model had idd wel wat 'stoerder' gemogen.

    Ikzelf heb al jaren kort haar. Laat het altijd in een hip model knippen met een opvallend kleurtje of lok er in.
    Dat kort haar 'lekker weinig werk' zou zijn is in mijn ogen een illusie. Ik ben veel tijd kwijt om het in model te krijgen en moet het eigenlijk dagelijks wassen om het echte model erin te houden. Van die wax/gel gaat na een nachtje je haar lekker plakken ;) Heb alleen absoluut geen hoofd voor lang haar, dus zou ook geen moment overwegen m'n haar weer te laten groeien...
     
  5. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    1 okt 2007
    18.389
    1.292
    113
    Flevoland
    ik heb t keer kort laten knippen door klasgenoot(kappersopleiding) dat was even denken... 11jaar geleden ongeveer. had lang haar tot op mn kont en dat werd méga kort :p iedereen verklaarde me voor gek. was ook eens en nooit meer want kreeg toch wel lichtelijk een hartaanval toen mn haar op dr grond viel bij de 1e knip :)

    ts: staat je leuk, alleen je lok is wel iets te kort naar mijn mening. maar als kapster zijnde kijk ik heel erg naar de details dus maybe zeur ik gewoon maar wat ;)
     
  6. KnuffieQ

    KnuffieQ Niet meer actief

    Als je bij deze foto de make up en getrimde wenkbrauwen wegdenkt zou je me zomaar aan het twijfelen brengen :cool:
     
  7. Marlijn83

    Marlijn83 Bekend lid

    24 nov 2010
    711
    0
    16
    Vrouw
    Limburg
    IK heb mijn haren 2 jaar geleden afgeknipt van over mijn schouders tot giga kort. Toen had ik geen spijt maar nu dus echt wel. Voel mij niet vrouwelijk meer dus ik ga ze weer laten groeien. Ben benieuwd hoe lang het gaat duren haha..
     
  8. Gijsje

    Gijsje Fanatiek lid

    29 okt 2008
    3.862
    0
    0
    Brabandse Land
    Vind het toch wel apart dat veel vrouwen aangeven zich met lang haar vrouwelijker te voelen, totaal niet herkenbaar bij mij.

    Net zoals een man met lang haar niet stoer,sexy en aantrekkelijk kan zijn....

    Vind het eigenlijk zou bekrompen en ouderwets om zo te denken..
    Maargoed je gevoel is je gevoel,niks mis mee maar ik snap er niks van!
     
  9. marietje85

    marietje85 Bekend lid

    2 aug 2010
    675
    1
    18
    NULL
    NULL
    Ik heb toen ik 15 was mijn haar van halverwege mijn rug naar kort laten knippen. Heb soms nog wel eens het idee om het wat langer te laten groeien maar als ik foto's van toen terug kijk dan vind ik dit zo veel beter.
    Ben niet een type wat een half uur voor de spiegel staat dus had het altijd in een staart waardoor mijn hoofd heel dik leek. Nu lijkt mijn gezicht veel smaller. Even snel een borstel door mijn haar en ik ben klaar.
    Vind het echt niet minder vrouwelijk dan lang haar.
     
  10. Eevie

    Eevie Fanatiek lid

    7 mrt 2010
    2.491
    0
    0
    NULL
    Brabant
    Ik vind dat je met zowel lang als kort haar sexy kunt zijn. Ik snap get idee van een "moederkapsel" wel, dat is in mijn ogen een bepaalde manier van knippen. Bot en totaal niet hip... Ik zie echter ook zó vaak vrouwen met lang haar die er dan heel onverzorgd uit zien. Beide totaal niet vrouwelijk of sexy. Het is wat je ermee doet, hoe je jezelf "draagt". Moeilijk uit te leggen, maar haar kan nog zo goed geknipt zijn, als je niks met jezelf of je haar doet, maakt het haar geen verschil. (Snappen jullie wat ik bedoel?);)

    TS je bent een knappe meid en he kunt beide heel goed hebben!!
     
  11. maja82

    maja82 VIP lid

    30 jan 2007
    15.508
    1
    0
    Ik snap het 'mamakapsel' idee ook wel. Maak er met mijn vriendin ook wel een grapjes over..: 'Nog even en dan laten we ons haar kort knippen, rood verven en gaan we sieraden maken..!' :D
    Niks ten nadele van, maar het is idd een bepaald type vrouw. Daar hoort ook een bepaald kapsel bij.

    Ik ben het er overigens ook mee eens dat je lang haar ook moet onderhouden en iets mee moet doen wil het wat lijken en wil je er verzorgd bij lopen.
    Ik vind lang haar wat dat betreft makkelijker. Als mijn haar niet zit maak ik een vlecht aan de zijkant of een knot bovenop m'n hoofd.
    Heb het ook wel es korter gehad (schuine bob), dan moest ik echt met de föhn en met gel bezig hoor.

    TS: ik denk dat je je haar zelf wel kan stylen zodat het wat vlotter zit. Nu is het wel een beetje een degelijk kapsel. Prima natuurlijk, maar krijg de indruk dat je dat niet wou. En anders terug gaan naar de kapper;)
     
  12. sprits

    sprits Fanatiek lid

    21 feb 2011
    3.917
    376
    83
    Ts hebben ze inmiddels het kapsel naar je zin kunnen maken? Ik vind kort je goed staan hoor!
     
  13. Fairytale

    Fairytale Niet meer actief

    dit is het geworden! ben er super blij mee!
     

    Bijgevoegde bestanden:

  14. Amethist

    Amethist Niet meer actief

    Veel leuker zo!
     
  15. Smnee

    Smnee Niet meer actief

    Veel leuker zo. Staat je erg goed
     
  16. Debbsy

    Debbsy Actief lid

    21 dec 2013
    103
    0
    0
    Thuisblijfmama en zelfstandige (scripter/websitebe
    Nederland
    Echt leuk zo!
     
  17. tuc

    tuc Niet meer actief

    Nou ik blijf de term mama kapsel een belediging vinden..leuk hoor als je gewoon geen lang haar kan...

    en laat maar eens een foto van een mamakapsel zien dan?? Ik vind lang haar in een staart dan eerder een typisch mamakapsel.
     
  18. tuc

    tuc Niet meer actief

    Het is ontzettend leuk geworden ts
     
  19. Pluis81

    Pluis81 VIP lid

    16 mrt 2010
    6.445
    2
    0
    Pedagogisch werker
    Brabant jonguh!!
    Veel hipper,leuk hoor!
     
  20. mamavanmenno200

    mamavanmenno200 Fanatiek lid

    16 okt 2012
    1.674
    0
    0
    Steenokkerzeel, BE
    hai fairytale :)

    ik zie net je voor en na foto's
    ik vind het heel mooi bij je, je lijkt er wat minder 'kinds' mee!

    hoe gaat het met je kleine jongens?
     

Deel Deze Pagina