aanvechten of laten gaan?

Discussie in 'De lounge' gestart door Damay77, 20 jan 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. marjol

    marjol Fanatiek lid

    14 nov 2009
    1.881
    3
    36
    Gelderland
    Ik zou ook aangifte doen en het er verder bij laten, zodat het je niets kost, maar het wel geregistreerd is. Daarnaast zou ik de wijkagent benaderen en advies vragen. Zo toon jij je goede wil. Als ik lees in je topics waar die mafkezen allemaal toe in staat zijn, weet ik niet wat ze verder nog gaan bedenken. Als jij dan al de wijkagent hebt ingeschakeld, kan die je dan direct weer helpem. Succes.
     
  2. Sanne1985

    Sanne1985 Niet meer actief

    Zeker weten aanvechten
     
  3. Damay77

    Damay77 VIP lid

    18 apr 2010
    13.734
    7.501
    113
    Vrouw
    Dat dacht ik ook. Lijkt me duidelijk dat ze de boel belazerd hebben en dus makkie om die kosten te verhalen. Blijkbaar denk ik te makkelijk....

    En inderdaad, ik verwacht dan dat mw nog een keer langs komt. Briefje in de bus of me buiten aan spreekt. Ik parkeer mn auto nog steeds, recht voor hun keukenraam. Ze is me in de tussentijd al 10x voorbij gelopen en se heeft me niet aangesproken. Erg apart. En dan nog, als jij samen met je zus ziet dat een meid van verderop je auto bekrast, dan spring je toch naar buiten:( Bel je meteen politie? Of sta je meteen voor mn deur?
     
  4. Mnon

    Mnon Niet meer actief

    Wellicht bij de mensen aanbellen, je verhaal vertellen en de reactie afwachten. Daarbij zou ik hen vragen de aanklacht in te trekken, omdat het gebaseerd is op een leugen. Zijn ze totaal niet begripvol en willen ze de klacht niet intrekken dan zou ik het aanvechten! (dit zou ik er ook bij vertellen!
     
  5. DeniseG1986

    DeniseG1986 Fanatiek lid

    27 apr 2010
    3.070
    0
    36
    Officieel gezien hebben ze geen valse aangifte gedaan, de auto is toch echt bekrast, dus de aangifte klopt ergens wel. Wat dat betreft vind ik het dus niet raar dat de politie hier niets mee doet.

    Fout hierin is dat ze jou vals beschuldigt hebben en hier zou ik zeker aangifte doen, al staat het alleen maar geregistreerd zoals het hier staat. Kan mijn wel voorstellen dat dit onder civiel recht valt (heb absoluut geen verstand van rechten) aangezien het jou woord tegen die van hun is. Maar laten registreren en niet over je kant laten gaan zou ik zeker doen.
     
  6. Damay77

    Damay77 VIP lid

    18 apr 2010
    13.734
    7.501
    113
    Vrouw
    Mmmmm, sorry maar dit gaat dus echt niet gebeuren:)
    Begripvol zijn ze sowieso niet. Anders parkeer je je auto niet op 20 cm afstand terwijl je weet dat iemand er dagelijks met een baby en maxi cosi in moet. Dan ga je mensen niet zieken. Ze hebben me bewust vals aan gegeven dus die mensen zijn absoluut niet brgripvol.. Ik ga niet met "hangende pootjes" vragen of ze de aanklacht intrekken. Want zo zullen hun het zien. Ik wil niks met ze te maken hebben.
    En zover ik begrepen heb, kunnen ze de aanklacht niet meer intrekken. Het is al in behandeling bij justitie.
     
  7. Lutchiana

    Lutchiana Niet meer actief

    Aanvechten! Wie weet waar ze de volgende keer weer mee op de proppen komen!!
     
  8. novaa

    novaa Fanatiek lid

    28 dec 2009
    3.286
    0
    36
    Je moet echt aangifte doen van valse beschuldiging. Zie het haast als een formaliteit.

    Gister keek ik naar een tv programma met Alberto Stegeman. Weet even niet meer hoe het heet maar omdat twee mensen in dat programma toendertijd geen aangifte hadden gedaan (ze waren overvaren door een KlPD boot) zaten ze nu na twee jaar dik in de shit.

    Echt aangifte doen want anders zit je later misschien in de problemen!
     
  9. twinkle star

    twinkle star Niet meer actief

    Aanvechten, klam niet tegen onrecht en hij staat volledig in je recht!
     
  10. lioness74

    lioness74 Niet meer actief

    Aanvechten!
     
  11. Kim11

    Kim11 VIP lid

    23 mrt 2011
    5.960
    178
    63
    Als er niks gebeurd is zou ik ook niks doen. Zou wel onofficieel ze het leven zuur maken.
     
  12. Pluis81

    Pluis81 VIP lid

    16 mrt 2010
    6.445
    2
    0
    Pedagogisch werker
    Brabant jonguh!!
    Ik denk niet dat ts daar gelukkiger van wordt en een goed gevoel aan overhoudt. Je wil toch altijd zelf het juiste doen,of ben ik nou de enige die er zo over denkt?
    Het op een eerlijke manier aanvechten lijkt mij verstandiger dan je te verlagen tot hun niveau.. Ik vind dat ts juist moet laten zien dat zij er boven staat,zichzelf op een eerlijke manier verdedigd en zich helemaal niet laat uitlokken tot vuile spelletjes.
     
  13. tupp

    tupp VIP lid

    13 jun 2009
    22.774
    18.919
    113
    Vrouw
    lerares basisonderwijs
    Hoeveel tijd heb je om hier een beslissing over te nemen? Je zou natuurlijk ook nog even afwachten wat zij verder doen en aan de hand daarvan alsnog aangifte doen. Als zij jou verder met rust laten, zou ik geen olie meer op het vuur gooien. Maar als ze doorgaan met zieken, zou ik toch zeker aangifte hiervan doen.
     
  14. novaa

    novaa Fanatiek lid

    28 dec 2009
    3.286
    0
    36
    Dit lijkt me niet handig. Stel er gebeurd over een half jaar weer iets en je doet dan aangifte dan staat dat heel vreemd. Daar zal een rechter ook vreemd van opkijken. Nee TS moet nu gewoon aangifte doen zodat het bekend is bij de politie dat zij vals beschuldigd zijn. Ookal doet de politie er niets aan, het staat dan in ieder geval zwart op wit bij de politie.
     
  15. Evientje

    Evientje Niet meer actief

    Snap je beredenering, maar als je het op die manier doet, nemen ze je bij politie/justitie niet serieus. Dan zeggen ze simpelweg dat je dan alleen aangifte wilt doen omdat er bijv weer aangifte tegen je is gedaan. Daarbij zal het dan minder snel alsnog in verband worden gebracht met. Als je later aangifte doet (weken, maanden, jaren) dan moet je ook een hele duidelijke uitleg hebben waarom je niet gelijk aangifte hebt gedaan. De kans dat ze dan ook daadwerkelijk iets met je aangifte doen is nihil.
     
  16. Skatje

    Skatje VIP lid

    10 dec 2008
    9.026
    165
    63
    Vrouw
    Gastouder
    Arnhem
    Aanvechten. Go kick some ass!!
     
  17. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    29 aug 2007
    22.170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    Je zou de rijdende rechter er nog bij kunnen halen.
     
  18. Sandana

    Sandana VIP lid

    9 jan 2012
    5.682
    5
    38
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Onder Eindhoven
    Je kunt het aanvechten, maar heb je überhaupt zin in nog meer van die ellende? Je blijft er dan toch mee bezig namelijk. Dat is wat je je af moet vragen, plus de kosten die erbij komen. Is het je waard?

    Verder is het zeker geen prioriteit bij de politie. Klink lullig, maar de politie kan er niets aan doen. Het is de schuld van de overheid, die perken hen gigantisch in. De politie heeft niet eens tijd om alle moordzaken fatsoenlijk op te kunnen pakken en woninginbraken en dergelijke.... gebeurd ook weinig mee hier door. Nee, de regering legt de prioriteit bij verkeersboetes en dat soort flauwekul. Maar de politie heeft gewoon hakken te maken en uit te voeren, ze zijn het er zelf ook niet mee eens.
     
  19. mora27

    mora27 VIP lid

    25 nov 2009
    6.381
    0
    36
    webwinkel eigenaar
    in een huis
    ik zou het lekker laten gaan, ze hebben toch niet gekregen wat ze wilden! steek je energie in belangrijke dingen meid, ze zijn je energie en geld niet waard!
     
  20. novaa

    novaa Fanatiek lid

    28 dec 2009
    3.286
    0
    36
    Sommige reacties begrijp ik echt niet goed hoor. Als je onterecht een boete krijgt van de politie ga je die toch ook niet betalen? Dan vecht je dat toch ook aan? Waarom zou je nu geen aangifte doen van valse beschuldiging? En ookal zou de politie niets met jullie aangifte doen (wat ik betwijfel gezien snelle reactie op oorspronkelijke aangifte van buren) dan nog is het toch goed om in ieder geval aangifte gedaan te hebben.

    Als deze buren al gaan janken omdat 'hun' parkeerplek steeds wordt ingepikt, zij waarschijnlijk zelf daar hun auto om bekrassen (wel erg toevallig namelijk) en jou daar direct van beschuldigen, geloof me, dan houden ze nu niet ineens op hoor. Dit is iets wat nog heel lang door kan gaan.
     

Deel Deze Pagina