Mariska heel veel succes met de punctie morgen hou je taai! En succes natuurlijk! Blondje jij ook veel succes hopelijk ontdooit de eerste meteen goed! Duim voor jullie
Mariska...heel veel sterkte en succes morgen!! Hoop dat het mee valt voor je Blondje..succes morgen met de TP. Duim voor je
Succes meiden!! Ik duim!!! Sikki, 2 in je buik èn een cryo! Lekker aan het broeden meis? Wanneer ga je testen?
Goed nieuws, de eerste cryo is goed ontdooid en is een hele mooie, cellen waren al aan het samensmelten. (Een morula) zwanger tot het tegendeel is bewezen!😄 Mariska; hoe ging de punctie?
Goed nieuws Blondje Succes meid! Hier de punctie gehad, moest vooraf al huilen zat vol spanning Maar daarna ging het prima, was goed te doen deze keer. Er zaten 7 mooie volgroeide follikels en hebben 9 eicellen gevonden. Woensdag uitslag hoeveel embryo's we hebben en dan ook de tp. Nu wel aardig buikpijn, vanavond lekker vroeg naar bed met 2 paracetamolletjes.
Hai dames, Al even niet geweest maar lees allemaal hele leuk berichten! Sikki wat goed 2 in je buikje en een cryo, wat fijn!!! OoK ow wat cool je bent gewoon zwanger, super gefeliciteerd.. Blondje wat goed dat de eerste gelijk goed is ontdooit!! En Mariska wat een mooie score, nu op naar de terugplaatsing! Zonnetje nog een mannetje erbij wat ontzettend leuk. Hier gaat alles super, heel ander kindje en karaktertje dan mijn dochter zo leuk om te zien ! Gun het jullie allemaal zo!!
Mariska; wat een mooie score! Lekker rustig aan doen nu. Ook; hoe gaat het met jou? Kaaat; hai meid, wat fijn dat het zo goed gaat!
Blondje jeh dat klinkt goed! Gelukkig maar 1 nodig en dan zo'n mooie teruggeplaatst! Super zeg nu hopen op een plakker! Vertellen ze uit hun zelf hoeveel cellig het embryo is of moet je er om vragen? Dit is mijn ervaring namelijk. Krijg meteen ook weer wat meer vertrouwen in mijn hopelijk goed ontdooide cryo! Mariska lekker dat de punctie weer achter de rug is het huilen ff kwamen vast van de spanning van te voren! Doe lekker rustig aan hopelijk zijn al je eitjes bevrucht! Zeggen ze nog iets over de sperma kwaliteit en hoeveelheid? Kaat gefeliciteerd met je zoontje! Dames ik duim voor jullie! Sikki hoe gaat het op het wachtbankje? Wanneer zou je mogen testen?
Mariska..oh wat een mooie opbrengst! Hopelijk ligt je nu al lekker te slapen en voel je je morgen wat beter. Op naar een mooie tp Blondje...fijn! Mooie emmy aan boord. Wat goed dat de 1e ook gelijk goed ontdooide Hier vandaag gesprek gyn gehad. Krijg op cd 10 de 1e fm en bij verwachte ovulatie op komst pregnyl zetten en krijg ook utro erbij ( niet standaard, maar omdat ik er om vroeg wel gekregen. Dus nu ongi afwachten en dan kan het aftellen beginnen
Mariska, wat fijn dat de punctie goed is gegaan. En 9 eicellen! Super! Ik duim voor mooie bevruchtingen! Blondje, wat fijn een mooie cryo aan boord! Nu samen op het wachtbankje Babbel, nu echt aftellen! Wat fijn van utro als ondersteuning erbij! Kaaat, haai! Super te horen dat alles goed gaat! Hier echt aan het wachten Mag volgende week (2 weken na tp) voor een bloedtest, maar voor die tijd zal ik al wel een thuistest gedaan hebben Bij Norah testte ik 10 dpo (10 dagen na punctie en 7 dagen na tp) al duidelijk positief met de kruidvat testen. En 2 dagen ervoor zelfs ook al licht positief. Morgen ook 10 dpo en het begint al wel te kriebelen!
Kaat gefeliciteerd met je zoon, fijn dat alles goed gaat. Wat duren die wachtweken lang he Sikki, m aar hoop dat het wachten beloond wordt met een mooie test. Sterkte nog even met wachten. En heel veel succes! De kwaliteit van het sperma hebben ze niets over gezegd, wel het aantal. Dit keer 2 miljoen. Zat wel wat moois tussen zei de laborant Dus daar gaan we dan maar van uit.
Sikki, oef....het kriebelt hier ook! Een mooie morula nestelt zich snel in . Dus kun je sneller testen . Ik duim me suf! Mariska, 9 eicellen. Wauw!!!! Wanneer hoor je hoeveel bevruchtingen?? (Ik had bij m'n ICSI ook 9 eicellen ) Kaaat, wat fijn dat het zo goed met je gaat . Heerlijk! Babbeltje, ja ja meis....nog even!! Blondje, yesssssssss! Lekker broeden. Ik duim!!
Hahaha Zonnestraal, Blondje had een mooie morula, wij hadden de tp op dag 3 deze keer Mariska, genoeg moois dus tussen de zaadjes Daar moet goed komen!