Als ik me niet vergis een recept van Eylem. Ik maak hem zo: Kip in blokjes bakken 3 kleuren paprika erbij Mexicaanse kruiden erover In een ovenschaal doen en daarover heen crème fraiche, dan tortilla chips erover en daar weer geraspte kaas over. 10 minuutjes in de oven en klaar
Tnx voor de tip, zal het morgen eens proberen, mocht de eerste 24 uur sowieso niet spoelen. Ik heb geen hechtingen trouwens.
Echt? Ik mocht meteen spoelen hoor. Tenminste, niet meteen-meteen want mn hele mond was verdoofd. Vind het persoonlijk een beetje raar dat ie dat gezegd heeft. Want je eet en drinkt toch ook? Waar moeten die bacteriën heen dan? Je kunt het niet poetsen, spoelen is de enige optie?
Wij hadden rijst met champignon en courgette en tilapia filet in honing mosterd saus. En lekker dat het was