de meest ongenuanceerde/idiote opmerkingen over jouw werk/beroep

Discussie in 'De lounge' gestart door tuc, 23 jan 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Krissie85

    Krissie85 Niet meer actief

    dat was het grapje ook....

    maar nutteloos vindt ik dus telefoonverkopers/ deuraandeurverkopers / venteren / straatmuzikant
     
  2. Kletskoek

    Kletskoek VIP lid

    7 jan 2013
    5.719
    477
    83
    Ik denk dat elk beroep wel ergens goed voor is. In mijn ogen is het een belediging om sommige beroepen nutteloos te noemen.
     
  3. Zuidriem

    Zuidriem Niet meer actief

    Echt wel....! :D
     
  4. Krissie85

    Krissie85 Niet meer actief

    even voor de duidelijkheid... ik heb alle respect voor schoonmaaksters!! wil er met alle liefde 1 aannemen voor mn huishouden en dat meen ik serieus... het is niet mijn ding en dat geldt voor heel veel mensen... ik wil niet weten hoe sommige kantoren eruit zouden zien zonder de schoonmakers!!
     
  5. babylove26

    babylove26 Fanatiek lid

    Daar ben ik het mee eens Kletskoek!
     
  6. Krissie85

    Krissie85 Niet meer actief

    vertel mij dan het nut..de toegevoegde waarde...
    ik vind niet dat je beroep perse iets over iemand zegt.. dus ik zal ook zeker de persoon er niet op aankijken die doet gewoon zn werk
     
  7. Kletskoek

    Kletskoek VIP lid

    7 jan 2013
    5.719
    477
    83
    Voor diegene die het werk doet heeft het nut ervan dat hij of zij zijn geld verdient. Zijn boterham kan eten en zijn gezin draaiende kan houden. Dat jij dit werk niet zou kunnen doen wil niet zeggen dat het geen nut heeft.
     
  8. Cin85

    Cin85 VIP lid

    12 jan 2010
    12.491
    13.945
    113
    Vrouw
    Hier dus ook een doktersassistente, krijg wekelijks wel beledigingen naar mn hoofd.
    Ik zou niet in staat zijn om mensen medisch advies te geven want ik ben er alleen maar om de telefoon op te nemen... En als ik de reden vraag waarom mensen een afspraak willen maken, dan hoef ik mij daar niet mee te bemoeien. Als er dan geen plaats meer is op het spreekuur is natuurlijk helemaal het hek vd dam.

    Even offtopic, maar gefeliciteerd Umm!
     
  9. wasmachine

    wasmachine Niet meer actief

    Ik heb eigenlijk het gevoel dat de beroepen waar ik voor gestudeerd heb niet zo heel veel zin hebben..... nog meer nu ik gestudeerd heb.
     
  10. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Ik ben receptioniste.

    Ik kreeg wel eens te horen:

    Elke m*ngool kan dat werk doen.
    En jij bent maar iemand die mooi zit te wezen en meer doe je niet.
    Ik ben een afgekeurde beveiliger.
    En iemand zonder diploma want die doen dit werk altijd.

    Ohh en als klap op de vuurpijl ik n**kte ook mijn baas want tsja dat doen receptionistes ook

    ;);)
     
  11. beautevil

    beautevil Fanatiek lid

    23 dec 2011
    2.156
    1
    38
    in het oosten !!
    Ik doe dom werk omdat ik in een fabriek werk.
    Met andere woorden ik ben een dom wicht.

    Maar wat mensen niet weten is dat je tegenwoordig niet
    meer aan de lopende band staat in te pakken, maar dat dat inpakken wordt gedaan door slimme machines.

    En die machines moeten toch door iemand bediend worden. En daar heb je wel brains en technisch inzicht voor nodig.
     
  12. Panda1

    Panda1 Bekend lid

    28 feb 2013
    841
    117
    43
    Overijssel
    In de zorg; oh jullie wassen de mensen toch alleen maar?
     
  13. MadeInUSA

    MadeInUSA VIP lid

    27 dec 2011
    9.173
    10.703
    113
    Wat ik naar m'n hoofd krijg valt gelukkig erg mee - ook de meest ontremde patiënten zijn vaak nog wel enigszins bereid respect op te brengen voor de dokter. Dat je regelmatig voor zuster wordt uitgemaakt - tsja dat overkwam zelfs de (mannelijke) chirurg hier laatst "maar wanneer komt de dokter nou?"

    In de media vind ik het soms wel schokkend hoe er over artsen wordt gedacht. Vooral de "zakkenvuller". Ehm, ik was 7 jaar geleden klaar met m'n doctorandus-opleiding en deed 5 jaar geleden artsexamen, heb inmiddels nog een master en bijna phd, en ken genoeg mbo en hbo functies met minstens hetzelfde uurloon als ik krijg en aanzienlijk betere arbeidsvoorwaarden... om nog maar te zwijgen van Het loon gedeeld door de werkelijk gewerkte uren, dan kan je nog beter zwart gaan schoonmaken! De wetenschap verdient trouwens pas echt beroerd (lees 1600 euro netto voor een promovendus)

    ook het ivoren toren imago stoort mij wel, op onze afdeling is er een gelijkwaardige relatie met de verpleging, maar wat je soms hoort van de verpleging bij de snijdende vakken.. Oei!
     
  14. PenF

    PenF VIP lid

    20 aug 2009
    8.387
    2.241
    113
    Vrouw
    Coach
    Dordrecht
    Docent middelbaar onderwijs:

    Ach daar wordt je niet moe van, jij zit maar een beetje voor die klas...

    Als je niks anders kan word je docent...

    Jullie mogen niet klagen, jullie hebben altijd vakantie..

    Enz. enz.
     
  15. MamaZE

    MamaZE Niet meer actief

    Hier grondstewardess..

    "Jij hoeft alleen maar op een entertje te drukken"
    Of een vader die tegen zijn dochter zei, "nou, dit gebeurt er als je niet studeert, dan kom je hier terecht":$
    Met dit soort dingen heb je een goeie aan me..meteen klaar mee, en dat zul je weten ook:D

    Gelukkig weet ik zelf dat mijn werk een stuk gevarieerder is dan alleen "op enter drukken"
    (al zie ik mezelf dit niet de rest van m'n leven doen;))
     
  16. MamaZE

    MamaZE Niet meer actief

    Een vriendin van mij is docent op het VO. En als ik haar verhalen hoor over wat ze moet doen of die dag heeft gedaan, en de verantwoordlijkheid die ze heeft voor het bedenken en invullen van haar eigen lesstof...ik vraag me af waar ze die tijd en energie vandaan haalt:) Heel veel respect voor!
     
  17. Pluis81

    Pluis81 VIP lid

    16 mrt 2010
    6.445
    2
    0
    Pedagogisch werker
    Brabant jonguh!!
    Gehandicaptenzorg: "dat is wel heel dankbaar werk wat je doet he"

    Eeeeeh,not ;)
     
  18. adi

    adi Niet meer actief

    Geweldig dit (over niet nadenken gesproken)

    Waarom is een telefoon verkoper nuttelozer dan een verkoper van iets anders? Hahaha
     
  19. honeyy

    honeyy VIP lid

    5 nov 2008
    7.635
    44
    48
    verkoopster babyspeciaalzaak
    Bloemist;

    - ooohhh das makkelijk! Heb ik ook een cursusje / workshop voor gedaan..
    - tja ben maar 4 jr naar school geweest voor bloemist
    - zo, dan ben je ook niet zo slim

    Zucht..


    verkoopster babykinderkledingzaak; oh daar word je ook niet moe van! Beetje afrekenen en cadeautjes inpakken..
     
  20. Bluesky

    Bluesky VIP lid

    1 okt 2007
    5.941
    0
    36
    Verzorgende-IG
    Heerewaarden
    Hihihi die heb ik ook wel eens gehoord van een vriend.. Mijn antwoord: "Heb jij enig idee hoe klein hij word als je 90 bent?' *houd vingers een centimeter of 3 uit elkaar* :D :D
     

Deel Deze Pagina