Ik heb deze week heel slecht nieuws te horen gekregen. Heb helaas kanker! Begonnen met een abnormale cyste op mijj eileiser. Nu is allea dinsdag verwijderd en te horen gekregen dat het kanker is. Hwt probleem nu is dat het geen eierstokken kanker is, anders zou ik daar nu klaar mee zijn, nu ze verwijderd zijn. De arts is er achter dat de bron van de kanker ergens anders in mijn lichaam zit! Hij is in shock en had het niet verwacht. Wij ook helenaal biet, vooral omdat ik gewoon jong en gezond ben en alle bloedtesten ook goed waren. Ben nu heel bang voor wat er gaat komen. Ze gaan vandaag als het goed is een endoscopie maken om Te kijken of het daar Zit. Pff Ik moet dan of weer geopereerd worden of chemo krijgen. Echt heel eng dit. Iemand postitieve verhalen voor mij?
Jeetje meid, wat heftig! Dan staat even je wereld op de kop Ik heb geen verhalen, maar wil je wel heel veel sterkte wensen en je een dikke digitale knuffel geven.
Ik ben genezen van kanker! Nu zwanger ondanks chemokuren. Echt, kanker is niet gelijk aan een doodvonnis! Als je meer wilt weten staat mijn pb open.
O meid, wat verschrikkelijk! En dan nu die onzekerheid...... Hoop dat er gauw duidelijkheid komt. Ik duim voor goed nieuws. Heel veel liefde en kracht toegewenst!
Meis wat heftig!!!!!! Wil je heel veel sterkte wensen! Hopelijk is het niet ernstig en zal je snel genezen
Wat verschrikkelijk om zulk nieuws te krijgen. Hopelijk krijg je snel meer duidelijkheid. Heel veel sterkte gewenst voor jou en je gezin. Knuffel, Willes
Heb je een pb gestuurd. Bedankt allemaal, mijn wereld staat zeker op zijn kop. Had dit niet zien aakomen en lijkt wel steeds wat ingewikkelder te worden.
Jeetje meid wat heftig. Heel veel sterkte met alle onderzoeken en hopelijk zijn ze er vroeg bij en is behandeling mogelijk.. Sterkte!
wil je veel sterkte wensen en ik hoop dat ze er snel achter komen waar de kanker wel zit zo dat je meer weet van hoe en wat