Wat schrikken , heel veel sterkte! Mijn moeder kreeg 27 jaar geleden eierstokkanker, ze had een genezingskans van 10%, maar is er nu gelukkig nog.
Dat is schrikken! Hoop dat de primaire bron snel gevonden wordt. Kanker is gewoon een rotziekte, maar gelukkig zijn je kansen hier tegenwoordig wel goed! Mijn tante heeft na darmkanker nog 30 jaar geleefd.
Sterkte! Maar geen afwijkingen in bloed? Ik was in de veronderstelling dat dat wel zo is als je kanker hebt en was daarom wat "geruster" op de plek in mijn borst waarvoor ik maandag een echo krijg maar dat bloed zegt dus niks? Ik wil je een knuffel geven en heel veel sterkte wensen
Een hele dikke knuffel! Natuurlijk staat je wereld op zijn kop! Hier een heel positief verhaal, niet van mezelf maar van mijn moeder. Bij mijn moeder werd er baarmoederkanker (niet baarmoederhals!) een paar maand geleden ontdekt en de dokters dachten ook dat de "haard" ergens anders zou zitten. Na 3 volledige scans, hebben ze verder niks gevonden en werd ze geopereerd. De tumor en omliggend weefsel werd eruit gehaald in de baarmoeder. Geen bestraling, geen chemo en (tot nu toe) kankervrij! Ze moet wel minstens elke 6 maanden op controle.
Jeetje wat heftig!! Mijn beide ouders hebben tegelijkertijd kanker gehad en zijn beide genezen, nu alweer zo'n 10 jaar geleden! Zij waren ook nog erg jong en wij als kinderen ook. Mijn moeder heeft borstkanker gehad en 1 borst laten verwijderen, mijn vader had het in zijn nek, lymfen en daar zit nu een "gat". Meis heel veel succes, wees sterk!
Meis vreselijk voor je! Wat zal jij je onzeker en ook bang moeten voelen... Helaas hier geen succes verhalen. Heel erg veel sterkte!!
Bah wat een naar verhaal. Kriebels lopen over mijn rug. Heel veel sterkte gewenst. Hoop dat ze snel de primaire tumor kunnen vinden zodat ze een behandeling kunnen gaan starten.
Wat ontzettend heftig! En wat een onmacht dat er dus ergens iets zit maar je niet weet waar, meid heel veel kracht en sterkte toegewenst.
Helaas zegt dat niks bij bepaalde vormen van kanker. Mijn bloed was destijds perfect, ik had geen klachten, alleen een rare bult in mijn nek. Tumormarkers zijn alleen bij bepaalde vormen van kanker zichtbaar (leukemie bijvoorbeeld). Goede bloedwaardes sluit dus eigenlijk alleen bepaalde dingen uit. Hoe dit zit bij borstkanker durf ik echt niet te zeggen.