Gelukkig vallen we allemaal op een ander. Anders zou het behoorlijk lastig zijn. Ik vond het ook oprecht ontroerend om Johan zo te zien. Zo blij en gelukkig! Die weet niet wat hem overkomt joh. En arme Jan, iedereen die zo op hem zit te mopperen dat hij geen initiatief zou tonen. Hij is gewoon rustig en afwachtend maar wel erg lief! Ik vond Judith nou deze aflevering ook behoorlijk zuur overkomen. Hij had Florence nooit naar huis moeten sturen!
Ik vond Judith ook ineens erg onaardig overkomen... Normaal was zij ook op de achtergrond en kwam heel lief over. Maar dat was nu weg Een oooh Johen lief! Hoop dat ze gelukkig zijn samen!
hahahahaha geweldig! voel me in 1 klap weer goed! Ik vind het jammer voor Jan maar hij was ook niet heel enthousiast.. en Judith ja .. apart.. Wim oeoeoeheh krijg de griebels van die man jasses en hij negeert gewoon Evelyne njaaa zeg dan gelijk dat je voor Janne gaat alhoewel Janne voor t land gaat en niet echt voor Wim volgens mij.. Jos ik dacht echt leonie! Saskia nee niet verwacht en ineens dat zoenen hmm dat speelde al langer hoor.. kan niet anders... Johan aaah die heeft nooit liefde gekend weet niet wat hem overkomt vind het wel aandoenlijk haha had ook wel verwacht gehoopt dat hij voor kleine Ingrid ging. leuk stel past echt bij elkaar volgens mij trekt ze er bij in om nooit meer weg te gaan
Jos en Saskia leuk stel, vind ze wel bij elkaar passen uiterlijk gezien. Leonie vind ik toch meer bij een ander uiterlijk man passen. Wim? Geen idee. Ben nu toch wel benieuwd wie hij kiest. Yetta? Denk dat ze voor patrick gaat. Of ze besluit voor niemand te gaan omdat ze het toch ineens eng vind allemaal, dat kan ook nog. Jan? Die moet echt wat meer ballen kweken, want bij het kijken had ik steeds zin om 'm heen en weer te schudden, praat traag, loopt traag, zn hele houding traag pfff vermoeiend. Wel vond ik Judith ook ineens heel kattig overkomen hoor.
Haha wat was het weer leuk! Vond Johan echt zo schattig!! Hij was zo blij, echt leuk om te zien. Jos was toch wel onverwacht, hoopte dat hij voor Leonie zou gaan, vind haar zo leuk! Echt een mooie meid. Alette gaat denk ik voor Patrick, maar weet niet of hij haar wel zo leuk vind. Wim vind ik irritant, en die Janne nog irritanter. Heeft het alleen maar over de jacuzzi en vind haar er altijd zo doorrookt uitzien. Vind die andere vrouw veel leuker, maar hij zal wel voor Janne kiezen. En Jan vind ik echt een sukkel, zit werkelijk niks bij. Ik snap Judith wel hoor, maar het was echt trekken aan een dood paard. Zit gewoon niks bij. Ben benieuwd naar volgende week!
"zullen we iets typisch canadees gaan eten?" waar gaan ze eten? BIJ EEN SOORT McDonalds... wtf! kansloos
Jos - Superleuk dat hij voor Saskia heeft gekozen. Zo bijzonder knap vind ik die Leonie nu ook weer niet. Saskia is ook niet knap ofzo, maar zij is volgens mij wel echt lief, puur zeg maar Johan - Goede keuze, verder vind ik het maar een eikeltje, maar wel schattig samen met Ingrid. Hij gaat alles voor de eerste keer meemaken, net een verliefde puber haha Jan - Ik vind het oprecht jammer voor hem en Judith heeft het geen eerlijke kans meer gegeven. Wat een zeur is zij geworden zeg.. Echt heel jammer voor hem. Achteraf had hij Claire als eerste weg moeten sturen, maar ja achteraf kijk je een koe in zijn kont zeggen ze dan Wim - Eigenlijk geen idee, maar ik vind Evelyn leuker, maar denk dat hij voor Janne gaat. Hoewel Evelyn misschien wel te leuk voor hem is. Zij kan beter krijgen denk ik Aletta - Ook nog geen idee, eerst was ik redelijk overtuigd van Patrick, maar ben gaan twijfelen
Whahaha die Nynkekijkt, die slaat de spijker op de kop! Weer heerlijk genoten gisteren. Maar die Jan is echt een slome duikelaar? Die blik in zijn ogen alleen al, alsof hij constant stoned of onder de tranquilizers zit....enorme droeftoeter met zijn typisch Canadese eten.
Jan vroeg aan Judith of ze nog een nachtje wou blijven, zodat ze de volgende dag samen iets leuks zouden kunnen gaan doen. En wat doen ze dan? Ze gaan naar een fastfoodrestaurant!!! Ik snap wel dat Judith weg ging! Wim vind ik een eng mannetje, ik hoop dat hij Janne kiest, want die vind ik ook niks. Alette kiest denk ik voor Patrick, maar ik hoop dan wel dat die een beetje losser gaat worden!
Jan kwam tijdens het voorstellen en speeddaten al niet echt energiek over dus verwachtte ook niet veel meer van 'm, ging 'm eigenlijk steeds sympathieker worden...vond Judith in het begin wel leuk maar gister vond ik het maar een chagrijnige zeur, jammer. Jos en Saskia, leuk stel. Johan, voor het eerst verliefd....gun het 'm van harte. Aletta is misschien wat losser geworden maar echt bruisend/gezellig is het daar niet, gaap. Wim, aparte vogel...maar volgende week komt ie los, z'n emoties in ieder geval...gok Janne.
Inderdaad. En dat is dan kennelijk Jan's idee van 'een dagje leuke dingen doen' Begreep Judith's punt ook wel.
Wat doen ze daar 's avonds eigenlijk allemaal? Waarom is er nooit alcohol ofzo. To speed things up hahaha... ik zie nooit eens gezellige avonden eigenlijk..
Ik had ECHT verwacht dat Jos voor Leonie zou kiezen. Ik had zomaar het idee dat hij steeds een beetje met Leonie sjanste en dat hij het met Saskia niet zo wist... maar dat heb ik dus verkeerd gezien blijkbaar Ze zoenden elkaar net of het de gewoonste zaak van de wereld was Maar toen ik ze zo samen zag daarna vond ik ze toch wel leuk bij elkaar passen. Leonie vind ik niet zo passen op een boerderij door haar moderne uitstraling en ze zal vast wel een andere leuke jongen tegen het lijf lopen. Volgens mij heeft ze wel meer aanbidders Van Johan had ik al wel verwacht. Ik hoop dat andere Ingrid ook nog eens een leuke man tegenkomt met wie ze verder kan. Oooooh ik had zo te doen met die lieve Jan. Ik vond Judith echt truttig doen deze aflevering! Jan is de hele tijd al zichzelf geweest en ze had al veel eerder kunnen weten dat hij een rustig en beetje sloom persoon is. Vond dit echt een stomme smoes om er vanaf te komen. Ik denk dat ze, nu het zo dichtbij kwam, het toch een te grote stap vond. Maar dan moet je dat gewoon eerlijk zeggen vind ik. Aletta blijft een moeilijke persoon Ik hoop echt dat ze Patrick kiest. Wim.... ehm... geen commentaar we zien het wel.
Pff Aletta asjeblieft zeg! Wat vermoeiend dit. Dit zat er al zo lang aan te komen. Een eeuwige vrijgezel.