Echt alles hier ging fout vandaag. Chagrijnige man, ik chagrijnig. Veel pijnklachten. Dochter die niet luisterde. Tja duh, als wij zo zijn. Slecht nieuws ontvangen over een naast familielid. Salaris al een paar dagen te laat gestort, etc. Alles lijkt tegen te zitten.
Lvm dat is idd alles tegelijk, veel sterkte met het slechte nieuws van je familielid. Dikke digi knuff Een kijken of mijn voorspelling bij jou dan wel uit gaat komen Lappie??? Ik voorspel dat hij as vrijdag geboren word Bloeden is gestopt, alleen afgelopen vrijdag nog even gezellig gemaakt maar we waren een beetje bang dat het weer zou beginnen dus je kunt voorstellen dat het allemaal wat moeizaam ging Ben wel weer begonnen met ovu testen, afgelopen zaterdag nog niet eens een 2e streep te bekennen. Vriend is het er niet mee eens maar goed. Ik heb afgelopen 2 dagen nachtdiensten gehad, en straks om 11.00u komt mijn zusje met de kleine heeerlijk. Morgen naar Schiedam naar de sauna met n vriendin van mij, en daar verheug ik me ook erg op, 12 sauna's en verschillende baden. Dames, fijne dag!
Hahaha El, Dan ben ik 40+1 onze zoon kwam ook met 40+1. Ik vroeg vorige week aan mijn man: wanneer denk jij dat de baby komt? Toen zei hij donderdag of vrijdag. Ben benieuwd of jullie gelijk hebben...
Lvm, ah niet leuk, zo'n rotdag! Hopelijk ben je vandaag met een goede dag begonnen? Lappie, snappend hoor!! Ik zeg ook dat je voor zondag bevalt. El, lekker zeg, dagje sauna! Jaloers... Geniet er lekker van, welverdiend!! Mamenzo, alles alweer beter daar? @hier: morgen alweer negen week! Nog steeds weinig kwaaltjes, das relaxed, maar wel weer onzeker makend... Gelukkig eind van de week echo!
Ik hoop het ook Mieksel! Spannend hoor, al weer 9 weken. Ik was ook steeds zo zenuwachtig voor die echo's. Alvast succes!! ps ik heb ook altijd weinig tot geen kwaaltjes gehad.
Spannend 9 weken, en ik denk gezien jou geschiedenis dat de onzekerheid wel even blijft, ik denk pas dat je echt niet meer onzeker bent totdat de kleine gezond en wel in je armen ligt. Tenminste, dames die nu zwanger zijn of al bevallen zijn, is bij jullie de onzekerheid minder geworden naar mate de zwangerschap vorderde? Mieksel, ik hou nog steeds mijn fingers crossed dat je ook vrijdag een hele mooie echo hebt
Met mijn ma met 9 weken en mijn vmk met 4+4 weken was deze keer mijn grootste angst weg met 14 weken zwangerschap. Echo gehad met 6+4 7+4 8+4 10 11 12 en 14 weken. Toen moest ik het echt een beetje loslaten van mezelf.
Bij mij werd de onzekerheid in het begon meer, door bloedverlies. Maar toen dat een paar weken beter ging kwam het vertrouwen weer terug Het slechte nieuws is wat erger geworden.
Oei, sterkte dan Lvm.... Dank voor jullie opbeurende woorden over de onzekerheid. Ik heb met mezelf afgesproken dat het na de komende echo voorbij moet zijn met de onzekerheid Vandaag alweer negen weken!! Hoe is de situatie bij jou Lappie??
Pfff, heb ik een heerlijke middag gehad bij de sauna en dan ook echt helemaal relaxt. Lees ik net op facebook bij 2 verschillende vrienden dat ze in verwachting zijn, vorige week kreeg ook al van andere vrienden te horen dat ze zwanger zijn, dus 3 koppels in 2 weken. Pfff komt eff hard aan. 1 by 1 kan ik nog hendelen maar dit niet echt
he el, ik ken je gevoel zoooo goed begrijpen!!! ook ik had daar altijd een naar gevoel bij... vaak is het dan ook bij stellen waar je het nog niet eens bij verwacht (of die de zaakjes niet eens op orde hebben) ik hoop dat jou tijd heel snel komt!!! en ik ga nu aan de slag op facebook!!!! dus ik heb blondie-lappie marjol en el.... Zijn er nog meer die prive mee willen facebooken? wel zo makkelijk want dan zijn we snel op de hoogte van lappie!! want dat kan niet meer lang duren...joehoeoeoeoeoe!! balen lvm dat alles ff tegen zit.... hopelijk snel betere dagen!! you go mieksel, goed vooruitzicht dat je het na de echo wat los gaat laten!! spannend dat je al bijna aan de 10 zit... 1/4 deel wauwie!!!
Hoe kom ik in dat clubje? Krijg ik vanzelf een melding of?? Heb nog nooit een privé-Facebookclubje gehad.
Ah, El... Dat is gewoon pijnlijk he... Bah, terwijl je net zo relaxed was! Dikke knuf meid! Ik ben nog beetje in dubio over FB. Ben je dan gewoon vrienden van elkaar, maar wat je tikt is privé? Of hoef je geen vrienden te zijn?