Opdrooglijntje?

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door iel, 26 jan 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. iel

    iel Lid

    26 jan 2014
    24
    0
    0
    NULL
    NULL
    Geen dure CB testen dus? :)

    Ik zal die van KV eens testen.
     
  2. iel

    iel Lid

    26 jan 2014
    24
    0
    0
    NULL
    NULL
    Zie onderstaande foto. Met het blote oog was het hele lichte lijntje waar te nemen. Op de foto is het amper te zien...

    Wat denken jullie? Lichte (hele lichte) lijn of niet...lijn=zwanger of toch niet. :(

    foto.jpg
     
  3. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    21 dec 2011
    17.861
    14
    38
    Ik zie hem,je bent vroeg denk ik maar vind hem zeker positief!

    Voorzichtig gefeliciteerd!
     
  4. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    21 dec 2011
    17.861
    14
    38
    Maar denk wel dat die àndere test negatief was,anders had hij nu duidelijker moeten zijn.

    Op deze test te zien zit je nog voor nod!
     
  5. lunap

    lunap Fanatiek lid

    15 okt 2011
    2.064
    6
    38
    Bij eerste zeg ik negatief maar bij laatste is een even dik vaag lijntje te zien! Die is denk ik wel positief! Wanneer is je nod?
     
  6. Kiimmie

    Kiimmie Actief lid

    12 jan 2014
    359
    4
    18
    Gespecialiseerd pedagogisch medewerker
    Hij lijkt mij positief :) spannendddd
     
  7. bbxx

    bbxx Niet meer actief

    Lijkt me ook positief. Zag er bij mij net zo uit op 9 dpo. Heb toen gauw een cb metweken indicatie gedaan. Die zijn namelijk gevoeliger dan de gewone digitale CB en gaf zwanger aan. Vond ik beter dan dat 'turen,' ;)
    Ik duim voor je !
     
  8. iel

    iel Lid

    26 jan 2014
    24
    0
    0
    NULL
    NULL
    Welke CB moet ik nu precies hebben. Ik wil ook graag met indicatie maar ik zie zoveel mogelijkheden... :(
     
  9. iel

    iel Lid

    26 jan 2014
    24
    0
    0
    NULL
    NULL
    #29 iel, 28 jan 2014
    Laatst bewerkt: 28 jan 2014
    1.) Op vrijdag 10 jan punctie (18 dagen geleden) gehad.
    2.) Op maandag 13 jan terugplaatsing (15 dagen geleden) gehad.
    3.) De dagen 13 jan, 16 jan en 19 jan nog Pregnyl injecties gehad t.b.v. innesteling.

    Laatste pregnyl 5000IE is dus 9 dagen geleden. Inmiddels dus wachtdag 18 na punctie. Geen enkele tekenen van menstruatie. Wel heel veel symptomen die naar mijn mening niet van de pregnyl meer kunnen zijn.

    Symptomen: soms duizelig, sterke reuk, bitter/ijzer smaak, steekjes links en rechts van mijn onderbuik (5 cm onder navel), enkele dagen geleden opgezette buik gehad (inmiddels weer "normaal", wel rommelende darmen en winderigheid :)), gevoelige en gespannen borsten, bij snelle beweging of snel opstaan steek in onderbuik, veel vaker plassen, veel behoefte aan eten, erg moe...

    Ik heb vooral door de steekjes onderin (links en rechts) en het gerommel onderin het idee dat er iets positiefs gebeurd. Maarja... sommige symptomen kunnen ook veroorzaakt worden door de pregnyl.
     
  10. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    21 dec 2011
    17.861
    14
    38
    Wanneer mag je officieel testen van het ziekenhuis?
     
  11. iel

    iel Lid

    26 jan 2014
    24
    0
    0
    NULL
    NULL
    Testen mag 18 dagen na de punctie. Vanaf vandaag dus. Morgen gaan we gewoon weer een test doen. En indien nodig, die dag erna weer. Net zolang totdat we een dikke duidelijke streep hebben! :D
     
  12. nana33

    nana33 VIP lid

    17 nov 2008
    5.536
    3
    0
    Ik blijf voet bij stuk houden en zeg nog steeds pril zwanger! Het lijntje is nog erg licht, maar ik kan het duidelijk zien zonder rare dingen met mn beeldscherm te hoeven doen.

    Het zou na zoveel dagen idd niet meer van de Pregnyl kunnen zijn, dus het kan haast niet anders dan dat er nu iets in je lijf gebeurt. Ik hoop dat het goed blijft gaan en de streep duidelijker wordt.

    K2v5 lijkt me prima (hoewel er de laatste tijd wel veel vage lijntjes mee gespot worden ;)) en ik ben zelf altijd fan van sensitesten. Ik heb hier nog nooit rare lijntjes mee gehad en heb er over de jaren zeker 30+ versleten ;).

    Ik blijf duimen!!
     
  13. Bollen

    Bollen Fanatiek lid

    22 jul 2013
    1.422
    7
    38
    NULL
    NULL
    Ik zie de streep op je laatste test zonder te turen, spannend zeg. Ik duim voor je!
     
  14. Jane1981

    Jane1981 VIP lid

    21 sep 2008
    7.451
    98
    48
    Omgeving Utrecht
    Hmm 9 dgn na pregnyl..
    Streepje kan helaas nog wel van de pregnyl zijn maaaar...
    Je 1e was imo negatief deze is positief ik heb goede hoop voor je. ...
     
  15. Duufke22

    Duufke22 Niet meer actief

    Laatste foto zag ik wel echt een streepje! Duimen dat de test morgen positief is! :D
     
  16. iel

    iel Lid

    26 jan 2014
    24
    0
    0
    NULL
    NULL
    Inderdaad! Dat dacht ik ook al. Over 2 dagen nieuwe test. Ik hou jullie op de hoogte.
     
  17. nana33

    nana33 VIP lid

    17 nov 2008
    5.536
    3
    0
    Stom, ik heb niet goed gelezen. Ik ging er van uit dat die laatste spuit 1500 was, maar zie nu dat het 5000 is. Dan zou ik er idd ook nog niet 100% zeker over zijn dat het niet van de spuit is. Hopelijk morgen donkerder!
     
  18. iel

    iel Lid

    26 jan 2014
    24
    0
    0
    NULL
    NULL
    Als het van de pregnyl was geweest dan had de eerste ook positief moeten zijn. We gaan het afwachten. Spannend. :)
     
  19. Duufke22

    Duufke22 Niet meer actief

  20. iel

    iel Lid

    26 jan 2014
    24
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi, dankjewel voor je enthousiasme! We hebben besloten om nog 1 dag extra te wachten... morgenochtend dus testen. Heb een CB en nog een Etos test. :)

    In ieder geval nog steeds geen menstruatie. Ik voel ook niks opkomen. Wel nog steeds zwangerschapssymptomen. Mocht de test morgen positief zijn dan zal ik denken "ik wist het en ik voelde het". Laten we het hopen!
     

Deel Deze Pagina