Ik zou een touwtje rond je oprit spannen en zeggen : kijk, afgesloten oprit. En dan even de politie bellen. Belachelijk dat het zomaar kan. De burgemeester heeft hier voor zijn huis een hele mooie oprit. Ideaal, midden in het centrum. Ga ik voortaan ook maar op parkeren ( moet je eens zien hoe snel ik dan een boete krijg )
je mag er uiteraard wat van zeggen, je kan er ook iets van zeggen maar als je er iets tegen wilt doen moet je dat zelf oplossen helaas. Ik vind het ook gaar geregeld aangezien er debielen zijn die express bij mensen op oprtitten gaan staan om te etteren., maar helaas, het is toch echt civiel recht zolang er niets anders is om iemand op te pakken. Alleen de Gemeente en de Politie hebben de bevoegdheid tot slepen, dus als een burger een auto laat wegslepen, moet de opdrachtgever, dus de burger, dit zelf betalen.
Ik heb gebeld met de politie en zoals al eerder gezegd, de politie doet niets. Wegslepen gaat ons geld kosten. Mijn man is een rondje met de buurman aan het doen en gaat bij iedereen navragen van wie die rot auto is. Kenteken levert vooralsnog niets op, gegevens komen overeen met de auto die hier voor de deur staat.
Jeetje, hoe asociaal ben je dan wel niet. Zomaar op andermans oprit gaan parkeren. Dus de auto is niet gestolen of iets?
Als hij er morgen nog staat zou ik een raam intikken en hem van de handrem halen en op straat zetten.
Wat een raar verhaal zeg! Je zou haast denken dat die auto bij een of andere criminele activiteit is gebruikt en dat ze er vanaf moesten.
Man en buurman willen hem wel eigenhandig van de oprit wegslepen maar ze gaan eerst keurig langs alle deuren.
Bizar zeg! Ik had het laatst een paar maal dat iemand voor mijn oprit had geparkeerd. Heb toen een brief onder het raam gedaan of ze dit niet weer willen doen... de keer daarop heb ik net zo lant getoeterd tot de eigenaar van de auto kwam. Komt er iemand hoofdschuddend aanlopen met de opmerking waarom het zo overdreven moest. Heb ff mijn dikke buik geshowd en gezegd dat ik snel naar het zh moet Nooit weer gebeurd