Gefeliciteerd met de mooie echo's meiden Hier nog niet het besef dat ik zwanger ben...20 positieve testen, een echo met vruchtzakje en dooier (5wk2d). maar voor de rest kan ik het me gewoon niet voorstellen... ik hoop dat het snel de 18e is zodat er hopelijk iets moois te zien is op de echo zodat het echt doordringt...
Jeej! Mooie echo's meiden! Gefeliciteerd! @blije doos; ik vraag 'm vast weer aan, maar ik was de vorige keer niet heel erg onder de indruk eerlijk gezegd Eigenlijk alleen boekjes en wat frutsels en daarna een heleboel callcenterbelletjes @hier; rugpijn! Bleh Een heel stijf gevoel, ietsje. Last van m'n boobs maar verwaarloosbaar en lichte buikpijn (darmen rommelen) NOG 8 nachtjes! Pfffff Ik wil het zo graag weten!
Ik sluit me bij jullie aan.Na een emotionele achtbaan afgelopen weken vandaag eindelijk hartje zien klopen..Wat een goed gevoel... Volgens gyn ben ik 6wk 2dg uitgerekend 23sep2014. Ik voel me supergoed af en toe last van pijnlijke borsten.
Ooow wat fijn allemaal dames! Ik heb morgen intake van mvm! Zijn er nog meer meiden die hieraan meedoen?
Nog 6 nachtjes Tot die tijd een hele volle agenda! Dus denk dat de tijd vliegt! Alleen is de vermoeidheid gister echt met een harde klap binnen bekomen, hoopte dat ik dat deze x over zou slaan En oprecht goed misselijk met vlagen dus gelukkig niet hele tijd Ik verplicht mezelf te eten want dat is toch echt t beste medicijn Vandaag aan t werk!
Ik krijg die 8flessen niet vol in 1 week. Ik heb nu alleen het volle kratje buiten staan. Die andere maak ik eerst nog even vol.
Bedankt voor het welkom! Ik zou graag mee willen doen met MvM, maar ben bang dat dan gelijk een hoop mensen weten dat ik zwanger ben, terwijl ik dat nog even voor mijzelf wil houden.
Ik heb contact gehad met ze en gevraagd of de chauffeur, die de flessen brengt en haalt, in een busje met hun reclame rijd. Dat is niet zo en daarom heb ik me opgegeven. So what dan ziet de buurt de flessen maar naast de deur staan. Boeit me niet. Ik heb zelf bijna pregnyll nodig gehad dus vind het wel een goed initiatief!
Gefeliciteerd met de mooie echo's! Voor de andere meiden, pfff vervelend hè dat wachten. Het enige bewijs is een stokje waarop we geplast hebben! Is toch wel fijn om het ook echt gezien te hebben. @Dees dees, wat is er bij jullie gebeurd?
@lynn1302; onze zoon is in mijn buik overleden bij 16+5 ongeveer. De oorzaak is niet 100% zeker maar wel zeer waarschijnlijk door een strictuur in de navelstreng. Een serieuze vernauwing in de navelstreng waar dus geen enkele toevoer meer in zat. Ik heb vanmiddag trouwens een echo ivm bloedverlies, dit begon gisteren en vanmorgen eerst met bruinverlies.
Dees, succes met de echo. Hopelijk is alles in orde..... Mvm: de chauffeur is er discreet. Ik zet de flessen in een grote groene plastic tas achter de klikos die bij ons in de voortuin staan. Chauffeur zet ze ook achter de klikte.