Hoi dames Zouden jullie even willen meekijken en meedenken? Dit is mn eerste maand met ovulatietesten. Normaal heb ik rond mn aangegeven eisprong last van gevoelige tepels, tot nu toe nog niet al voel ik vandaag een klein beetje verschil. Mn eisprong had eigenlijk zondag plaats moeten vinden. Die van net is die positief? Of nog niet? Kan ik het beste vanavond nog een keer testen of morgen pas weer? Ik ben zo in de war van het donkerdere streepje op 27-01..
Dank je wel voor je reactie! Ik hoop het ook. Ga pas maandag opnieuw testen maar dan met een ander testje.
Dank je voor je hulp! Dus die van de 27e was m blijkbaar nog niet he? Ik ging er een beetje vanuit dat dat hem was omdat de daaropvolgende ineens een stuk lichter was.. Is het normaal dat het zo schommelt? Ik ga vanavond om een uur of 20:00 nog een testje wagen.. Oeff maakt me wel een beetje onzeker dit!
Nee de 27e was zeker nog niet positief, snap wel dat je dat denkt omdat de test daarna lichter was. Je kan daarom beter altijd nog een doortesten. Je LH schommelt inderdaad, lijntjes kunnen daardoor erg wisselen. Ik denk eigenlijk wel dat je test van vanavond een stuk donkerder is.
Die van mij werden nooit donkerder en zie mijn onderschrift, vind de laatste best positief, vanavond nog even testen en is hij nog donkerder dan komt je ei eraan, is hij lichter dan is hij toch misschien al geweest.
Ik vind het toch vreemd, nu al drie dagen vage streepjes, ik heb dat normaal nooit. Ze worden ook niet duidelijker of zo, ik heb ook nog een actiontest gedaan Morgen nog maar eentje doen dan voor de zekerheid
Hij is erg vaag, maar staat er echt, toch?? Vandaag 8dpo, dus veel te vroeg getest. Dom... Nu maar hopen dat 'ie mooi oploopt!