krijg zelden cadeau of bloemen

Discussie in 'De lounge' gestart door sunny03, 29 jan 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Debaky

    Debaky VIP lid

    22 apr 2013
    10.348
    5.392
    113
    Precies!
     
  2. bloempjeroos

    bloempjeroos Actief lid

    29 okt 2012
    277
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dat zeg je niet letterlijk, jij quote iemand, en geeft aan dat liefde niet te koop is met bloemen oid. In jou reactie laat je het overkomen alsof het geen waarde heeft als je een verrassing krijgt. Ik geef alleen aan dat ik het onzin vind dat er veel hier aangeven dat het allemaal onbelangrijk is, en dat het in een relatie niet om cadeaus krijgen gaat.
    Dat zou ik waarschijnlijk ook zeggen als ik nooit iets kreeg;)
    Het is gewoon wel leuk als iemand iets speciaals voor je doet.
     
  3. Aurora2013

    Aurora2013 Niet meer actief

    Ik kreeg een paar maanden terug uit het niets 2 bosjes bloemen van mijn man, van de Albert Heijn vandaan. Ik helemaal blij met mijn uber-romantische man.
    Wat bleek?
    De manager van de Appie wist dat wij daar vaak komen en dat ik net moeder was geworden. De bosjes rozen moesten weg, waren niet heel erg mooi meer. Dus vroeg de manager of mijn man ze mee wilde nemen. Om aan mij te geven. Lief! Hij mocht ze allemaal meenemen, maar mijn man heeft maar 2 kleine bosjes meegenomen, hij wilde niet hebberig overkomen. De schat, dat siert hem dan ook wel weer:D
     
  4. TempusFugit

    TempusFugit Niet meer actief

    Ik denk dat mijn man dan gewoon heel attent is :) Hoeft ook niets groots te zijn, maar ik vind het lief als hij de moeite neemt om zelf iets te bedenken.

    Daarom vind ik het ook altijd wel een beetje stom als het wordt afgedaan met het excuus dat mannen nu eenmaal zo zijn.
     
  5. bloempjeroos

    bloempjeroos Actief lid

    29 okt 2012
    277
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hebben wij de zelfde man;):D
     
  6. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    1 okt 2007
    18.389
    1.292
    113
    Flevoland
    whahaha dit vind ik ook een actie voor mijn man. eerst doen dat het van hem komt maar er dan achter komen dat t van de winkel komt. wel lief van die manager! kan mijn man nog wat van leren whahaha
     
  7. steenbokje

    steenbokje Fanatiek lid

    24 sep 2012
    2.256
    261
    83
    apothekersassistent
    limburg
    Bij ons hetzelfde. Krijg ook nooit wat voor mn verjaardag ofzo. Ach ik stoor me er niet aan.
     
  8. Onje

    Onje Niet meer actief


    Ik vind dat een verassing wel waarde heeft, deze hoeft naar mijn idee alleen niet uitgedrukt te worden in bloemen en/of kado's.
    Ik heb het over pure liefde en nee die is niet te koop. Ik krijg echt wel eens een bosje bloemen maar als ik die niet krijg ben ik niet teleurgesteld ik stel daar geen verwachtingen aan.
    Mijn verassingen zijn als hij stiekem een paar uurtjes vrij heeft gevraagd zodat hij lekker bij mij kan zijn omdat ik ziek ben, omdat de kinderen lastig zijn of gewoon zomaar. Als ik thuis kom en de kaarsjes staan aan.
     
  9. anica

    anica Fanatiek lid

    3 dec 2009
    4.528
    240
    63
    Taarten bakken
    zwolle
    Hier ook zo'n man

    Ik koop of iets leuks voor mezelf of graai zijn pinpas uit zijn handen en koop een bosbloemen voor mezelf, van zijn geld, waar hij bij staat:D
     
  10. Debaky

    Debaky VIP lid

    22 apr 2013
    10.348
    5.392
    113
    Ik hecht ook geen waarde aan een bos bloemen. En geloof mij, ik krijg ze ook wel hoor, heel spontaan maar ik hecht er verder geen grote waarde aan zoals sommige hier wel doen overkomen.

    Ik ben het eens met Onje dat liefde niet te koop is.

    Iets speciaals doen voor elkaar hoeft toch niet te zitten in iets tastbaars?
     
  11. bloempjeroos

    bloempjeroos Actief lid

    29 okt 2012
    277
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ok op die manier, het kwam anders over, ja op die manier wordt ik ook verrast, love it:) Maar wordt toch wel ontzettend blij van een verrassings weekendje weg of kids die thuis komen met een mooie roos. Maakt het toch extra bijzonder. Althans zo voel ik dat:D
     
  12. Aurora2013

    Aurora2013 Niet meer actief

    Nou, ik vind het wel leuk als ik iets krijg hoor. Maar als hij het niet doet vind ik hem net zo lief en hou ik net zoveel van hem.

    Hij neemt wel eens wat lekkers mee uit de supermarkt als hij alleen boodschappen doet. Iets wat ik erg lekker vind en normaal niet zo snel zal halen. Dat vind ik ook erg lief.

    Of hij kookt voor mij. Dat kan ik ook erg waarderen.
     
  13. cvm1985

    cvm1985 Fanatiek lid

    2 aug 2010
    3.692
    32
    48

    Ik geef hem niet iets omdat ik iets terug verwacht, dan had ik er na het eerste jaar al mee gestopt. Maar als hij het al jarenlang niet nodig vind om eens wat moeite te doen voor mij dan ben ik er ook wel een keer klaar mee om altijd moeite te doen voor hem. Dus ik verraste hem altijd omdat ik het hem gunde en zeker vanuit het hart, maar inmiddels is dat gevoel verandert en dus doe ik het niet meer.
    Verder zijn we hartstikke gek op elkaar hoor en het is zeker niet zo dat ik minder van hem hou omdat ik nooit verrast word. Ik denk ook zeker niet dat hij niet van mij houd en daardoor nooit de moeite neemt me te verrassen, ik denk dat hij gewoon een botte onattente lummel is, maar wel mijn botte onattente lummel ;)
     
  14. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    1 okt 2007
    18.389
    1.292
    113
    Flevoland
    oe als mijn man kookt, dan schreeuw ik t van de daken :p dat is net zo zeldzaam als een zonsverduistering
     
  15. Baylee

    Baylee Fanatiek lid

    21 jan 2008
    2.417
    0
    36
    Ik krijg ook nooit wat maar zit er eigenlijk niet mee hoor
    haha mannen ...
     
  16. Booey

    Booey VIP lid

    6 dec 2006
    5.663
    0
    36
    Radiator Springs
    dit vind ik helemaal erg...
     
  17. Booey

    Booey VIP lid

    6 dec 2006
    5.663
    0
    36
    Radiator Springs
    Het gaat ook niet om de finaniele waarde van iets, maar het is wel leuk als op die manier een beetje waardering naar je uitgesproken wordt. Dus ben je egoistish? Zeker niet. Het kan al heel eenvoudig, een klein briefje in je lunchdoosje, een halmark ecard in je inbox... hoef je de deur niet voor uit. Ík begrijp je wel hoor!
     
  18. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Hier geven we elkaar eigenlijk ook zelden iets, maar gaan dan bv met onze verjaardagen (vlakbij elkaar) lekker uit eten en naar de film ofzo.

    Kan me niet zo boeien, als daar je relatie uit moet bestaan...;)
     
  19. Carino

    Carino Fanatiek lid

    2 feb 2011
    4.277
    0
    36
    Wat verschrikkelijk veel onattente mannen hier :$

    Ik hoop dat ze dan wel heel vaak koken, schoonmaken en masseren ;)

    Ik vind het juist zo belangrijk in een relatie dat je voelt dat je man jou graag goed laat voelen. Door onverwachts iets leuks mee te nemen, een weekendje weg te plannen of gewoon uit zichzelf lekker te koken of schoon te maken.

    Het hoeft geen geld te kosten maar het feit dat hij je opmerkt is fijn. Ik heb een zware zwangerschap gehad, zoon is nu 8 weken en mijn man neemt alle nachten op zich, gewoon omdat hij nu meer energie heeft en mij alle nachtrust gunt die ik kan pakken. Hij verplicht,me dat gewoon ook al vindt hij het zwaar.

    Net dat beetje extra doet mij geliefd voelen. Interesse tonen en elkaar wat gunnen is het denk ik.
     
  20. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.625
    9.137
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Ik krijg ook zelden wat en ik koop zelden wat voor hem. Het zijn ook niet onze liefdestalen (De 5 talen van de liefde - LeerWiki.nl - Schat aan informatie). Voor sommige mensen kan het dus wel belangrijk zijn, maar bijvoorbeeld mijn man maak ik bijvoorbeeld een stuk blijer met waardering, dan met een cadeau.

    Wij hebben het boekje over de 5 talen hier liggen en het is wel goed om te lezen, inzicht in miscommunicatie enz.
     

Deel Deze Pagina