ICSI in Düsseldorf deel 4

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Ddees70, 25 jan 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. jippiejee

    jippiejee Fanatiek lid

    15 jan 2010
    3.045
    0
    0
    Wordt de NIPT test ook vergoed door de verzekering?? (PNO)
     
  2. Lets

    Lets Fanatiek lid

    18 mei 2013
    2.053
    0
    36
    NULL
    NULL
    Salcia, hoop dat je nog aan de menopur kunt komen! Blijft dom dat gedoe met die medicijnen.
    Ik ga zo maar eens pno blij maken met een hoge rekening haha.

    Mikka, 20 weken alweer? Weet nog dat we voor je aan het duimen waren. Wat gaat dat snel, fijn te horen dat alles goed gaat!

    Sneeuwmees, fijn dat je weer creatieve ideeën hebt voor de babykamer!

    Klaproos, wat een vaag verhaal zeg van je ziekenhuis, die snappen dus ook niet hoe het zit!!

    Ploon, wat jammer zeg, maar hopelijk is degene die over is een blijvertje! Ga voor je duimen!!

    Ddees, hoe is het? Infuus gehad vandaag?

    Besef nu eigenlijk wat een geluk we hebben gehad dat van onze 2 bevruchtingen er een toppertje over is gebleven...argh nog 2 nachtjes slapen...moet niet veel langer duren want ik koop veel te veel kleren en eet veel te veel chocolade;) ook mandarijntjes hoor voor de vitamientjes;) mijn vriend heeft de test maar even verstopt!
    In ieder geval nog niet ongesteld of bruine vegen of zoiets. Wel een megapuist op mijn kin die ik van ongesteldheid heb normaal, maar vriend google zegt dat dat ook kan bij week 4 van zwangerschap. Het kan dus nog alle kanten op...zo tot dusver moest ik het weer even kwijt. Sorry dames, gelukkig weten jullie hoe het is!
     
  3. mikka

    mikka Actief lid

    31 mrt 2011
    401
    43
    28
    NULL
    NULL
    @lets, nee nog geen 20 maar 15 vandaag.
    ( afspraak gemaakt voor 20 wk ;) ).
    Spannend voor jullie zeg, ik merkte een paar dagen voor het testen ook niet echt veel behalve ontzettende buikpijn maar het was toch goed!! Spannend die laatste dagen, zijn echt killing maar wij hadden ook netjes gewacht tot de juiste datum.
    Succes voor aankomend weekend!!
     
  4. Lets

    Lets Fanatiek lid

    18 mei 2013
    2.053
    0
    36
    NULL
    NULL
    Ik moet Beter lezen;) haha
    Dankje mikka:)
     
  5. Stiertje73

    Stiertje73 VIP lid

    27 feb 2011
    5.738
    268
    83
    @jippie: NEE :x Ik heb daar een hele discussie met hen over gevoerd, maar zij beroepen zich op het college van zorgverzekeraars, dat deze test nog niet 'vrijgegeven' heeft om te vergoeden. Bla bla bla. Heb me er heel erg kwaad over gemaakt, maar tegen deze grote reus kon ik het niet winnen. Je moet dus gewoon dokken. Terwijl een vruchtwaterpunctie 1. veel duurder is en 2. risico's met zich meebrengt. Je wordt dus in dit land gedwongen om je ongeboren kind in gevaar te brengen als je wilt weten of het trisomie 13, 18 of 21 heeft. Be-la-che-lijk!
     
  6. Lets

    Lets Fanatiek lid

    18 mei 2013
    2.053
    0
    36
    NULL
    NULL
    Jippiej, wat dom zeg dat je dat niet kunt declareren!

    Weet iemand of je narcose ook kan declareren bij pno?
     
  7. Ddees70

    Ddees70 Fanatiek lid

    14 okt 2007
    1.247
    0
    36
    Noord-Holland
    Sneeuwmees goed dat de gordijntjes beginnen te wennen met de juiste accessoires. Vervelend dat verplichte shoppen. Als ik in de buurt woonde ging ik mee ;)
    Loontje zwangerschapsjeuk?
    Ploon We gaan er gewoon voor. Ik vind het ook eng hoor kom je daar zaterdag is er straks niks meer. Ik denk niet dat ik morgen ga bellen. Als ze het niet meer doen dan bellen ze toch wel.
    Salcia ff DD bellen of je al een recept kan krijgen en dan morgen meteen halen in het waterland als je er toch bent. Hoe laat heb je morgen de echo? Ze spreken de punctie pas af als je follikels 18-22 zijn. Dus dan weet je dat je nog wel ff door kunt.
    Mikka ik snap je "traantjes" wel hoor. Fijn dat het zo goed gaat. Op naar de 20 weken echo
    Lets die laatste dagen zijn vreselijk Dikke knuffel om ze door te komen.
    Stiertje ik ben het helemaal met je eens. Schandaling gewoon.

    Ego Vanmorgen waren we er al voor achten en mochten meteen doorlopen naar de uitslaapkamer. Ik was niet eens de eerste, er zat al iemand aan het infuus. Verder stelt het eigenlijk niks voor naald in je arm waar een plastic naaldje in zat en dan de naald er weer uit infuus er op en wachten maar. Hij moest er na 10 minuten even af omdat er een grote luchtbel in het slangetje zat. Gelukkig kan ik wel tegen een beetje bloed. ;). Daarna ging het weer vanzelf en heb ik lekker zitten lezen. Nog wat mensen voorbij zien schuifelen die een punctie hadden gehad. Toen ik bijna klaar was kreeg ik een berichtje van Ploon dat ze er waren, dus mijn man haar even gehaald, alvast ff gekletst . Toen moest ze naar de wachtkamer, want stel je wordt al geroepen. Toen het infuus klaar was moest ik nog ff wachten totdat de anesthesist klaar was om de naald er weer uit te halen. Toen konden we gaan. Hebben we nog ff bij Ploon gezeten en gewacht tot dat ze de TP had gehad en toen zijn we weer naar huis gereden. Ook nog ff een afspraak voor dinsdag voor het infuus gemaakt. Nu zenuwachtig voor zaterdag, hopend op een TP.

    Heb weer mijn ingediende rekeningen van de medicijnen vergoed gekregen. Ze gaan dan wel van het eigenrisico af maar dan is de rest van het jaar de medicijnen weer gratis. ( even voor de nieuw ik heb een zelf betaalde poging en het lukt dus nog steeds om de medicijnen te declarenen)
     
  8. Stiertje73

    Stiertje73 VIP lid

    27 feb 2011
    5.738
    268
    83
    @Lets: ja, narcose wel.
     
  9. jippiejee

    jippiejee Fanatiek lid

    15 jan 2010
    3.045
    0
    0
    Dat dacht ik al... En ik ben het helemaal met je eens dat het te belachelijk is voor woorden. :x:x:x
    Ik heb wel begrepen dat ze al wel verder zijn met het 'vrijgeven' en dat dat waarschijnlijk dit jaar wel gaat gebeuren. Soms in Nederland ook zo achterlijk met regels.:cool:
     
  10. Ploon

    Ploon Fanatiek lid

    6 feb 2011
    1.007
    0
    36
    #190 Ploon, 30 jan 2014
    Laatst bewerkt: 30 jan 2014
    Kan iemand iets zinnigs zeggen over mijn blasto. Ik heb even op internet gesnuffeld, maar kan zo één niet vinden (of iets wat erop lijkt eigenlijk - ook niet als ik google op morula o.i.d.). Heeft iemand 'ervaring' in hoe deze gevalletjes eruit zien in welk stadium?
    Ben gewoon teleurgesteld eigenlijk. Maar moet van mezelf eigenlijk positief gaan denken.. En zoals iedereen ook zegt... ik heb er één en nu broeden maar. En dat ga ik ook doen.
    Hopelijk kunnen jullie hier iets op zeggen. Graag ;)
     

    Bijgevoegde bestanden:

  11. Ddees70

    Ddees70 Fanatiek lid

    14 okt 2007
    1.247
    0
    36
    Noord-Holland
    Ik kan je niet geruststellen. Er is wel een website, maar die heb ik niet op mijn tablet, misschien weet sneeuwmees hem nog. Positief zijn. We gaan samen zwanger worden.
     
  12. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
  13. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Ploon: hoop dat je de knop om kunt zetten en inderdaad positief kunt blijven. Ik heb me toen ook gek gegoogled, maar als leek is het moeilijk beoordelen wat nu goed of slecht is. Je hebt een embryo teruggeplaatst gekregen en heeft het tot dag 5 gered in de embryoscope (wat een goed teken is). En ook al is een embryo iets minder ver doorgedeeld, je kan er nog steeds zwanger van raken. Heb je nu nog pregnyl voorgeschreven gekregen? Ik vind het een goede deal van Ddees dat jullie samen zwanger gaan worden!
    @Ddees: fijn dat het infuus meegevallen is. Als je je inderdaad erop instelt met wat leesvoer en nog even kletsen met een zp-maatje, dan vliegt de tijd alsnog voorbij. Wie weet wie je a.s. dinsdag hier van ons clubje gezelschap kan komen houden.
    @Salcia: nog gebeld met je apotheek? Veel succes morgen met je fm. Ik hoop dat er nu een mooi(er) aantal aan het groeien is.

    Hier mijn vrije dag weer zo goed als voorbij en morgen mag ik weer werken. Vandaag wel 3 keer in slaap gevallen en nog niet echt fit. Gisteren was een vreselijk drukke dag op mijn werk en was compleet totall loss toen ik thuis kwam. Blijkbaar vandaag toch nog de nasleep ervan. Moet dus iets beter op mezelf passen.
    Vanavond verplicht vroeg(er) naar bed. Al zijn de nachten ook een kwelling voor mij, zodat ik er 's avonds al tegenop zie om naar bed te gaan. Nog een weekje of 7 doorbijten.
     
  14. Ddees70

    Ddees70 Fanatiek lid

    14 okt 2007
    1.247
    0
    36
    Noord-Holland
    Sneeuwmees wat ben je toch geweldig. Denk aan jezelf he neem je rust. Krijgen we foto's van het kamertje als die klasr is?
     
  15. Stiertje73

    Stiertje73 VIP lid

    27 feb 2011
    5.738
    268
    83
    @Ploon, ik heb niet zo veel verstand van de stadia van embryo's. Maar ik hoop gewoon heel hard voor jou dat deze lekker in jouw buikje nestelt. Weet je, kennis maakt niet altijd gelukkig (zeg ik, kennisjunk bij uitstek). Soms nestelt een 2-cellig embryo wel in en de prachtigste blasto niet. Probeer het los te laten en te focussen op de dingen waar je wél invloed op hebt. Bijvoorbeeld: een beetje lief zijn voor jezelf en goed zorgen voor jezelf. Ik schrijf dit, en tegelijk weet ik hoe moeilijk het is hoor!
    @jippie: wat ik begrepen heb is dat de NIPT straks beschikbaar is voor vrouwen bij wie een verhoogd risico uit de combinatietest komt. (GRRR, dat was dus bij ons zo, 1:46 op Down, dus dan hadden wij die test mogen doen!) Maar persoonlijk vind ik dat de NIPT sowieso vergoed moet worden aan alle vrouwen die nu ook de combinatietest, de vruchtwaterpunctie en de vlokkentest wordt aangeboden. Boven de 36 jaar dus.
     
  16. Salcia

    Salcia Fanatiek lid

    7 jan 2010
    3.738
    0
    0
    Marketeer
    Amsterdam
    Nee nog niet gebeld bel morgen meteen dd.... Zo k.t dat gewone apotheken niet meer mogen leveren
     
  17. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Ddees: ik heb alleen maar een berichtje van jou teruggezocht waarin jij zo lief was voor een van ons die site te plaatsen. Jij bent dus geweldig (en ik heb het alleen even uit het 'archief' opgediept) ;).
    Zal een foto plaatsen als alles klaar is. Verwacht er niets van, hoor. Kamertje is simpel en heel klein en voor velen denk ik een hele andere smaak. Maar, ik zal foto's plaatsen als het klaar is.;)
     
  18. Salcia

    Salcia Fanatiek lid

    7 jan 2010
    3.738
    0
    0
    Marketeer
    Amsterdam
    Is er eventueel iemand van jullie die nog 6 potjes menopur te leen heeft tot maandag mocht het in weekend er niet zijn?
     
  19. Monatoetje84

    Monatoetje84 Fanatiek lid

    1 mrt 2012
    1.591
    0
    36
    NULL
    NULL
    Ploon: Wat spannend meis! Heb niet zoveel verstand hoe ze eruit moeten zien.. de mijne staat ook in mijn album... ik ga voor je duimen...

    Sorry dat ik niet op iedereen reageer maar jullie schrijven zoveel dat ik het niet meer bij kan houden.... maar weet dat ik wel aan jullie denk en hoop dat jullie allemaal snel een wondertje mogen krijgen!

    Morgen mijn laatste werkdag.. zo raar en onwerkelijk! Maar ik ben er echt aan toe...

    Xx
     
  20. Ploon

    Ploon Fanatiek lid

    6 feb 2011
    1.007
    0
    36
    Dank jullie wel lieverds.
    Morgen reageer ik weer op jullie allemaal.
    Salcia, ik heb woensdag een telefoonnummer van iemand gekregen in DD die uitbehandeld is en Menopur over heeft en het mij wilde geven. Ze woont geloof ik in Helmond. Wil je evt. in een pb-tje wel haar tel.nr. geven? Weet niet of je in de buurt woont?
     

Deel Deze Pagina