Hoi allemaal, wie weet er een lekker recept voor frietjes? Ik wil graag eens lekker gezond doen en eens niet naar de snackbar (zeker nu ik zwanger ben) maar wie weet er een lekker recept?
Ik heb een airfryer van Philips, dan gebruik je geen vet of olie dus is gezonder. Wat bedoel ke met recept? Kruiden voor de op de aardappels ofzo?
Ik schil mijn aardappels em snij ze in kleine blokjes (1 cm) even wassen en daarna 5 min koken. Oven op 200 graden en bijna afgekoelde aardappels over de bakplaat strooien en ruim besprenkelen met olijfolie, zeezout, peper en Italiaanse kruiden en dan voor +- 20 tot 25 min in de oven.
wij snijden de aardappelen in frites of in blokjes,spoelen deze goed af en dan voorbakken in de friteuse op vol vermogen 5 minuten,even eruit en dan terug erin en afbekken totdat ze goudbruin zien.we zijn dan ook belgen hé (grapje hoor)
Lekker zelf bakken: Frietjes bakken zonder frituurpan of uit de oven: Zelfgemaakte knapperige ovenfrietjes
Ik koop altijd die kant en klare vlaamse verse frites bij AH en frituur het altijd in arachide olie in een oude wokpan. Ook lekker om frieten van cassave te maken trouwens