Gean super goed nieuws zeg. Nu hopen dat hij luistert. Leuk bibi! 2de leg erg he van die kinderen, ik kan het nu ook niet hebben. Een tijdje geleden deden ze het hier ook maar dat was gelukkig niet zo lang. En is hij nog langs geweest? Wendy vervelend dat je zo last hebt vd hechtingen. Onze kleine man is ook weer goedgekeurd gelukkig. Hij was met de navelstreng aan het spelen We hoorden vandaag dat mijn stollingswaarden al de gehele zwangerschap aan de lage kant zijn. Ze hebben dit vandaag weer geprikt. Vanmiddag is een borstvoedingsbh thuis afgeleverd. Jeeeeee! Ben er zo blij mee. Deze is het: MARLIES DEKKERS STARLET Black/Red Voedings bh Maternity Dutch Designers Outlet ® Ik heb nu 2 goede en 1 van een collega. Daarnaast heb ik er nog 3 van een vriendin maar die is of te groot en de andere te klein. Nu stop ik met kopen.
Heb ik in een eerder bericht geschreven dat de kleine altijd rechts en midden zit (met z'n billen). Voel ik hem ineens met z'n kont schudden van links naar rechts. Hihi. Eerste had hij daar volgens mij geen plaats voor, zou dit betekenen dat hij nog lager ligt?
Logo, fijn dat alles weer is goedgekeurd, op je stollingswaarden na dan. Wij zijn ook net terug van de vk. Alles is hier ook weer goed. Ze heeft uitgebreid de tijd genomen en toonde alle begrip, dat we inmiddels wel meer dan klaar zijn voor de bevalling. En dat terwijl volgende week pas de uitgerekende datum is. Ze heeft zelfs gezegd, dat ik vanavond op tijd naar bed moet, omdat vannacht het al rommelde en wie weet vannacht weer. Ik moest stiekem wel lachen. Onze dochter heeft vanmiddag een tekening gemaakt met een plattegrond voor de baby, om de uitgang te vinden. Ze liet de tekening via mijn navel zien, zo grappig.
Dat zou idd kunnen logo, hetzelfde gebeurde nl hier ook vandaag!!! Ze opeens aan de andere kant en beqeegt wat meer. Ook veel steken onderin. Nesteldrang is hier begonnen... Ik hoop dat ik zeker nog een week heb!!! Sexy Bh!! Erg mooi hoor!
Hahaha Chsntal ik moet zoooo lachen om mijn eigen reactie op het verhaaltje van je dochter! Ik heb meteen tranen in mijn ogen en maak er zo'n ooooow geluidje bij..... Hormonen much????? Ik heb dit iedere dag sterker, herkend iemand dat?
Sorry hoor meiden, wat druk heb ik het en ben aan het bijslapen enzo, bv Gaat goed nog wel wat gevoelig maar mag niet klagen ik heb al zoveel voeding die kleine blijft maar aan het poepen en plassen haha Hij is zooooo leuk en andera toxh weer, ik heb mezelf opgesloten met gezin en ga weer verder met genieten!!! Kom snel weer updaten maar zit op mn foon en dat typt echt voor geen meter!!
Haha Kahlan, zeer herkenbaar! Ook je nesteldrang herken ik. Ik hoop voor jou dan inderdaad dat je nog een week hebt, zodat je de rust hebt. Ik had dat ook, maar nu hoef ik alles alleen bij te houden. Ik merk ook, dat ik onbewust (?) minder eet de laatste dagen. Dit alleen maar om te voorkomen dat mijn darmen vol zitten. Niet goed natuurlijk, maar in ieder geval eet ik wel gezonde dingen, alleen wat minder.
Zo weer terug van zwemles. Action was een grote teleurstelling, geen brienaalden of haaknaalden en al helemaal geen slinger. Morgen maar eens in Emmeloord kijken bij de action. Ben gelijk even langs de buren gelopen. Heb een goed gesprek gehad dat ik het gewoon niet fijn vind ook gezien mijn huidige situatie. Ik heb letterlijk gezegd voor hetzelfde geldt lig ik te bevallen boven en wachten we op de VK. Buurman was woest, wou zoonlief gelijk uit bed trekken. Hij houdt helemaal niet van dat soort acties. Schijnbaar hadden de andere buren vorige week ook al geklaagd hierover. Zoonlief slaapt trouwens nog lekker, maar hij ging morgen wel even een goed gesprek met hem voeren. Wordt vast en zeker vervolgt. Nu ga ik even lekker met vl op de bank hangen.
Nestelen zoals jullie alles weten heb ik een regelrechte schoonmaaktik al weeeekkken haha. Minder eten ja dat herken ik heb ook minder trek ook al aangegeven bij de vk afgelopen dinsdag. Nog steeds veel harde buiken vooral bij inspanning ze gaan nu ook langzaam wat zeer doen maar ach dat zegt toch allemaal niets haha laat me echt niet gek maken dan duren de dagen veel te lang! Tiger wat fijn dat je bv goed loopt super voor je lekker coconnetje met je gezin! Geniet ervan xx
Lekker bagger bij de action dus pff Hopelijk morgen meer geluk dan! Mooi dat de buurman het serieus neemt dan is het vast over en moet het jongetje morgen sorry tegen je zeggen. Fijne avond met je mannetje.
goedemorgen dames! nog babynieuws hier?? ik hoop dat iedereen een goede nachtrust heeft gehad tot zover mogelijk. ik lees altijd wel bij, maar niet altijd tijd of zin om te reageren. wel had ik ook gekeken bij de Action, maar ook bij ons geen babymutsjes en ook geen slinger ik brei ook, ben nu bezig met een ledikantdeken
Goedemorgen! Sorry dames was gisteren ineens zo moe dat ik niet meer geschreven heb. Wel weer een beetje geslapen. Als het zo blijft ben ik tevreden. Helaas weer een beetje hoofdpijn. Ik heb net een beetje proberen bij te lezen. Het is wel lastig op een telefoon. Chantal geweldig zo n tekening! Hoe voel je je nu en hoe is vannacht gegaan? Kahlan apart he dat die beweging anders is. Wel fijn idee dat steeds verder indalen De hormonen komen hier ook steeds meer maar de emotie qua softheid blijft hetzelfde, maar ben vooral zo n wandelende bom. Doe niets verkeerd of je hebt een probleem. Zo onredelijk! Wel huil ik om alles en raak ik om ieder klein dingetje in paniek. Of de wereld vergaat. Dus eigenlijk hoop ik dat ik nog een beetje op jou ga lijken kahlan of herkennen jullie dit ook? Rockmade wat leuk een ledikantdeken! Daar had ik aan moeten beginnen! Hoe kom je eigenlijk aan patronen enzo. Beetje domme vraag misschien. Maar ik doe zo iets nooit. Misschien begin ik nog wel. Tiger wat fijn dat het goed gaat! 2de leg wat goed dat je dit hebt aangegeven. Fijn dat je vriend weer thuis is. Zo vandaag gaat de to do lijst eraan geloven. Niet dat ik veel energie heb maar het moet. Even liggen tot ml wakker is en dan gaan we ertegenaan.
Goedemorgen! Zo daar gaan we dan het is februari! Onze maand meiden nu zijn we eindelijk aan de beurt hihi. Wat jammer dat julie de slinger niet kunnen vinden hij lag hier bij de speukenbordjes en zijden bloemen. Logo klinkt goed wat staat er nog op.je lijstje? Iig sucses dan vandaag! Rockmade geeft toch niet gezellig dat je af en toe kletst meid! Hier kalm dagje denk ik ml gaat lekker de auto van binnen doen en wil de schuur doen maar het regent dus mss vervalt dat hihi. Nog even vitamine k halen die had ik niet meer.
Ja het is februari!!!!! Wat fijn een rustige dag paula. Mijn lijst (deel dan ervan):- oven, magnetron, koelkast en diepvries grote schoonmaakbeurt - nog een nachthemd voor zkh kopen - iets van borstvoedinskleding voor s nachts kopen - oordopjes halen voor muziek en slapen - keukenmachine en mixer en de kast schoonmaken (tijdje niet gebruikt) - wiegje in elkaar zetten - enveloppen verder schrijven En ga zo maar door. Ahhhhh het is zo n lange lijst.
Goedemorgen! Jaaa, februari! Ik ga straks nog ff naar de action. Wil wel kijken en evt opsturen als ze hier liggen? Heerlijk Paula, een rustig dagje! Logo, doe je wel beetje rustig? Hoeft vast niet allemaal op 1 dag af? Hier zijn de plannen: manlief zijn kantoor uitmesten, ouwe troep naar milieustraat brengen zodat de opgeruimde schuur goed gebruikt kan worden en ik ga naar het dorp voor echt de laatste dingen hoop ik haha. Vast extra wasmiddel halen en wat kleine dingen qua douchegel ed coor naar het zh. Vanmiddag feestje van manlief zn broer .... blegh, allebei totaaaaal geen zin in !!!!