Hallo dames, Ben even een tijdje onaangekondigd afwezig geweest, maar was een beetje het ritme en overzicht kwijt van het dagelijkse leven. Maar hoop dat ik nu weer de tijd en energie kan vinden om weer lekker mee te kletsen. Hoe gaat het met iedereen ?? De kids zijn vast en zeker ontzettend gegroeid, maarja ze zijn ook bijna allemaal een half jaar. Hier gaat het goed. Groeien als kool. De kleine dame is al 66 cm en 7 kilo En ons kleine ventje is 61 cm en 6 kilo. Ze krijgen nu 3 flessen van 200 ml en 1 van 250 of 2 van 200 ml en 2 van 250 ml. Tussendoor delen ze nog een groot potje groente- of fruithapje en happen ze wat mee van een broodje of avondeten. Slapen gaat ook nog steeds goed, laatste voeding rond 9 uur en dan slapen ze klokje rond tot 9 uur in de ochtend. Kleine meid is een meestal een lekkere vrolijke baby, heeft hele gesprekken en vindt het geweldig om te zitten en zichzelf in de spiegel te bekijken. Klein ventje draait zichzelf van rug naar buik en weer terug (het terugdraaien kost hem wat meer moeite), spookt door z'n hele bedje heen en vindt het wat moeilijker om zichzelf te vermaken. Ongelovelijk dat ze 9 februari eigenlijks alweer 8 maanden zijn. De tijd vliegt, ze worden zo snel groot. Meissie zit sinds deze week in maatje 74 van shirtjes en broekjes, rompers nog 62/68. Ventje zit in 62/68 van shirtjes en maat 62 van broekjes. Van luiers hebben ze allebei maatje 4. Ben overgegaan op luiers van de kruidvat want vondt die pampers toch echt waardeloos worden. Als ik ze om 9 uur in de avond een schone luier gaf, dan was de luier de volgende ochtend om 9 uur helemaal zwaar en nat aan de buitenkant en dan vaak ook nog vochtige pyjamabroekjes. (En die pampers hebben zo'n dun randje bij de beentjes dat de poep bijna langs het randje gaat). Die new-baby pampers waren heel goed, maar vanaf maatje 3 vindt ik ze niet meer zo fijn en droog als maatje 1 en 2. Die van de kruidvat blijven zelfs nog langer droog. In welke maat kleding en luiers zitten jullie kleintjes ? En wat geven jullie ze allemaal te eten op een dag ? Liefs BabyWish
Hier zit jay nog in 62/68 en pampers maat 3, ik ben nu opzich wel tevreden met pampers. Ze krijgt hem om 7 uur aan en we verschonen haar in de ochtend tegen 7/8 uur. Ik heb toen ik zwanger was zoveel pampers gekocht in verschillende maten dat we nog wel even op de pampers zullen blijven, hierna eens kijken of wel goedkoper uit zijn met een ander merk. Want pampers in de aanbieding zijn niet echt duur. Jay krijgt hier rond 10 uur fruit en om 18 uur groente verder nog niet echt meer gegeven, moet ook ff kijken waar we mee gaan uitbreiden straks. Ff vraagje onze nr 1 voeding is bijna op en nou heb ik bij de apotheek al nr 2 besteld maar ze is nog geen 6 mnd (bijna wel, maar toch ) En ze eet nog niet heel veel anders dan wat fruit en groente, kan ik wel al over baar nr 2 en dan ook maar meteen wat eten gaan toevoegen? Twijfel een beetje. Hier laatste nachtdienst en dan maandag alweer avonddienst, wel erg snel achter elkaar. Slaap lekker iedereen. En ik krijg nog steeds geen melding dat er hier wat geschreven is, wat ik normaal altijd wel kreeg. Krijgen jullie wel een melding? Beetje raar.
Puk wat heftig zeg!! Dan snap ik dat t voor jullie n hele zware tijd is geweest. Gaat t nu allemaal wel goed?? Babywish dus jij hebt er 2 wat leuk!! Dat in de spiegel kijken herken ik! Ze krijgt er geen genoeg van. Als ik zo'n spiegeltje aan de zijkant van de box hang, dan draait ze zo dat ze er in kan kijken. Zal er binnenkort achter n foto van plaatsen hihi. Mijn meisje zit op opvolgmelk 3 flessen 190+6 (iets extra water) n fruitpotje in de ochtend, in de middag n tussendoortje en savonds groente, rijst of aardappel. Ze was half januari bijna 8 kilo en 69cm. Ze zit nu dus in maat 74 (soms nog wat groot, maar 68 net te klein) Zusterbianca ik weet niet of jouw meisje al veel eet? Het is n beetje afwegen want nr 2 verzadigd meer. Dus het kan dat ze daardoor nog minder wil eten. Maar het kan ook dat ze juist minder melk wil en meer gaat eten. Zo is het hier gegaan. Sinds wij op nr 2 zitten, ging ze meer eten omdat er meer tijd tussen de flessen kwam. Brood beginnen wij van de week mee. Vanaf 6 mnd is 500-600ml opvolgmelk voldoende. Dus het kan wel. Maar dan moet je wel wat drinken er naast geven.. Kan je hier iets mee? Ik let nooit op die meldingen, die doen t de helft vd tijd niet bij mij.
Heeey bw we Miste je al!! Jullie kleine man is net zo groot als evi! Evi is ook 61 cm en weegt 6 kg. Ze zit qua truitjes in maat 68 en Broekjes is maat 62 nog groot. ( korte pootjes haha) Ze krijgt nu 4 flessen van 200ml.met speen 3. Zodra ze deze opdrinkt gaan we meer geven. Verder krijgt ze Fruit wat redelijk gaat. Groente moet ze niks van weten.. Maar blijf t proberen. ( net mama) Ga van de week denk ik maar eens diksap kopen en miss eens een broodkorst geven. Kijken wat ze ermee doet
Goedemorgen! Fijn dat het goed gaat BW, je werd al gemist hier. 8 maanden alweer, gaat zo hard! Meisje krijgt hier zo'n 6 a 7x per dag de borst. Ik ben eigenlijk gestopt met het bijhouden. Ze wisselt doorslapen en 's nachts nog een keer drinken een beetje af. Gisteren heeft ze 13 uur aaneen geslapen (van 19.00 tot 8!!) en vannacht wilde ze om 5 uur toch echt wel even drinken, maar sliep daarna wel weer door tot 9 uur. Verder krijgt ze af en toe een stuk fruit of groente om van te proeven. Ze zit dan in de kinderstoel erbij aan zo'n stuk te likken. (ik zal achter een foto plaatsen) Volgende week ga ik echt serieus starten met rapley. Wij hebben met 5 maanden gepureerd eten geprobeerd, maar dat wilde ze gewoon echt niet. Forceren heeft ook geen zin, dus ik wacht nog even met de bijvoeding. Ik gebruik ook kruidvat luiers, ik vind ze fijner dan de pampers en een stuk goedkoper ook! Ze heeft nu nog nummer 3, maar zodra die op zijn ga ik over naar nummer 4. Pak ligt al klaar. Oh en vrijdag naar het cb, ben heel benieuwd hoe groot en zwaar ze nu is. Ze zit in ieder geval nog makkelijk in maat 68. Jullie nog leuke plannen? Ik ga zo met zl, naar Tivoli, een optreden van Dirk Scheele, ik ken hem niet, maar het schijnt heel leuk te zijn. Voor het eerst dat zl zoiets gaat doen, dus ik heb er veel zin in. Ben benieuwd wat hij er van vindt.
Bw, wat.top dat je kleintjes het zo goed doen. Goed om te horen. Je werd idd gemist en vroegen ons af hoe het ging, maar zal bij jou een.stuk drukker zijn met 2 kleine mopjes. @tosti, have fun, ik heb er ook nog nooit van gehoord. Oh en.serieus 13uur..... Dan.had jij flinke last van knalborsten denk ik zomaar. Hier zit vriendje ook nog in 68. Daar blijft hij zo lang in.hangen gelukkig, anders zou hij echt de spuigaten uit groeien. Wel moet ik denk ik met een paar weken over op rompers 74 en broekjes 74. Eerst was hij een wat bollie en nu gaat hij echt de lengte in. Ik moet eind feb pas weer naar het cb maar ik ga van de week denk ik even om te wegen en meten. Ben toch wel heel benieuwd. Laatste x was 19dec en toen was hij 67cm en 7820gram met ruim 4 mnd. Luiers zit hij sinds half dec ook al in maat 4. Ik gebruik voor snachts de pampers baby dry en voor overdag kruidvat, net zo goed en stukken goedkoper. Hapjes vind hij ook nog niet zo leuk. Ja fruit en dan het liefst banaan. Peer gaat hij echt van rillen ook na wat vaker geprobeerd te hebben en bloemkool vind hij ook heel lekker. Boontjes vind hij weer wat minder. Rapley wil ik ook nog steeds gaan doen. Maar ben nu nog wel bezig met gepureerd dit omdat hij de fles nog steeds moeilijk uit drinkt bij de oma's en zo hebben ze toch zelf in de hand of hij wel iets binnen krijgt. Oh en slapen gaat hopelijk ook de goede kant op. Gisterennacht en vannacht heeft hij doorgeslapen jeeeay. Van 23u tot 7. Mama en papa blij..... En dat zonder pap savonds. Hij kan het wel, het is gewoon echt hoe zijn pet staat en of hij wakker wordt. Vaak als hij maar even wakker is wil.hij al drinken, gewoon even voor de dorst. Dat heeft hij dan nu al van mij, ik word ook elke nacht wakker met dorst. Verder vandaag relax dagje en morgen gaan we naar vrienden van ons. Zij hebben een zoontje van bijna een jaar. Gezellig daar eten en kijken wat de kindjes van elkaar vinden. Vriendje maakt het nu natuurlik wat bewuster mee als dat ze hier op kraamvisite waren. Oh en nog iets, ik had toch dat gezeik op mijn werk met officieel waarschuwing en dat de dagen die vriendje ziek was van mijn vakantie werd afgehaald. Ik had het 2 weken geleden weer bij mijn werkgever neergegooid dat ik het een hele vervelende situatie vind maar dat hij niet het recht heeft om het van mijn dagen af te halen. Werd hij wel weer pissig dat we het zouden laten rusten. Ik gezegd dat ik heb rondgebeld en dat het in onze cao staat. Hij zou het uitzoeken. Kwam hij vorige week naar me toe, Eli je hebt gelijk het is idd speciaal verlof...... Wtf, ik stond te klapperen met mijn oren, hij zei sorry.... Maar nu is dit dus ok gelukkig. Maarrrrr ik hou wel mijn ogen open voor iets anders, heb geen zin meer om dit vaker te krijgen en vind het nu echt een galbak waar ik liever niet meer voor werk..
O ja hier ook kruidvatluiers nr 3... Pampers heb ik nooit fijn gevonden.. Mis alleen het plasalarm bij nr 3 hahahaha
Welkom terug bw! Hier ook kruidvatluiers, moest uit nood van de week pampers hebben (geen kruidvat) in het dorp en was er na een dag alweer klaar mee. Natte broek en twee kapotgetrokken luiers. Wat je zegt. Pampers zijn fijn in maat 1 en 2 maar daarna niet meer. Jinthe zit nu in maat 68. Morgen sta ik op de vlooienmarkt. Kijken of ik de kleine maatjes nog kan slijten. Tuurlijk kan je overstappen op opvolgmelk. Loopt ook niet zo nauw op de dag af hoor. Jinthe krijgt ook al 6 maanden potjes bijvoorbeeld. Ze zit overigens nu op 2x 210/7 met pap en 2x 180/6. Verder twee keer per dag hapje. Ene keer half potje fruit, andere keer vers, savonds soms half potje, soms stukje brood of reepje paprika ofzo. Daar sabbelt ze dan op.
BW: Welcome back! Fijn om te hroen dat het goed gaat met de beebjes en jeeej wat zijn ze groot geworden! Mila zit qua kleertjes met haar truitjes wel zo'n beetje in 68 maar sommige 62 kan ze nog aan, qua broekjes is het nu 62. Qua voeding krijgt ze 5 flessen op een dag van 200/6 en de ochtendfles is dan met rijstebloem erbij. Die klokt ze in 5 minuten weg ofzo whaha! Rond 10u krijgt ze haar fruithapje, de ene keer is het een half potje en de andere keer vers gemaakt. Rond 17u krijgt ze haar groentehapje ook half potje of vers gemaakt. Net had ze verse bloemkool, nou vond ze niet te vreten.. ondanks dat ze het al een aantal keer op heeft whaha. Boontjes, broccoli, wortel dat soort dingen vind ze wel lekker. Qua fruit is ze heel makkelijk, lust ze alles wel tot nu toe. Zolang ze nog geen heel potje leeg eet van de 4+ potjes, hou ik het daarbij.. die 6+ potjes zijn groter, dus zonde als ik het weg moet gooien. Aan vaste voeding begin ik nog niet, ze heeft nog geen enkel tandje wat is doorgekomen, laat haar lekker haar eigen tempo bepalen. Verder ben ik het even kwijt......... Qua opvolgmelk moet ik ook even in de gaten houden
Owja Mila zit nog in maatje 3 van luiers ik zweer bij Pampers babydry Kruidvat lekt door en zit geen rek in zijn zo stijf Mila kreeg er blaren van...
O jee, zijn 1e tandje is een feit. Hij stopte mijn vinger in zijn mond en ik voelde zo mijn nagel linksonder langs iets schrapen. Ja hoor, daar is die dan.tand nr 1. Ben benieuwd hoe dat op den duur gaat met bv....
Hier ook nog geen tandjes, maar ook denk ik dat het niet lang meer gaat duren. Nou wij gaan denk ik vanaf dinsdag over op nr 2 kijken of ze 4x 180 wil en ze wordt in de nacht nog wel wakker maar heeft geen honger slaapt met speen weer door en vaak aan t einde van de nacht bij ons in bed. Hoop dat ze na haar sprongetje wel weer door slaapt hoor, heeft ze wel gedaan namelijk. Nu gaan we voor t eerst wandelen met de kinderwagen zit gedeelte kijken wat ze ervan vind. Even naar de kinderboerderij. Fijne zondag allemaal.
Nou nee eigenlijk niet volgens mij. Hij had gisteravond wel een offnight, zat erg met zichzelf in de knoop maar had het idee dat dat het begin van het sprongetje is. Hij had geen verhoging, naar mijn idee geen pijn. Wel aop alles kauwen maar dat doet hij al 2 a 3 maanden.
Hier zag ik ook net een tandje net onder de oppervlakte. Ze heeft ook wat verhoging, dus zal daar misschien van komen. Vind het wel spannend zo met een tandje en de borstvoeding! Ik ben nu het boek over bijvoeden na 6 mnd van Stefan kleintjes aan het lezen. Komt mooi tegelijk samen, zelf zitten, eerste tandje en vaste hapjes. Lijkt toch bijna geen toeval meer! Wandelwageninzet zat ik ook al aan te denken. Lastige is dat ze nog vaak slaapt in de kinderwagen en dat gaat makkelijker in de reiswieg. Er begint trouwens eindelijk ritme in de dagen te komen! Eindelijk! Vannacht werd ik wakker omdat ik dacht dat ze stikte. Raar geluid en toen direct stil en hoorde ik niets meer. Direct eruit gehaald en ze keek me beetje raar aan, toen wat gedronken wn. Terug gegaan naar bed.
He wat eng tosti.. evi maakt Ook vaak rare geluiden. Nu zijn we t wel Gewend van dr haha maar in t begin vond ik t doodeng. Ik las trouwens van de week dat koorts en diaree niks met tandjes te maken hebben. Dan zijn ze gewoon ziek stond er.. Geen idee of dit klopt hoor
Ja naar he? Ze maakt wel vaker geluiden, maar dit was echt zo'n geluid alsof ze zich verslikte ofzo en vooral dat het daarna helemaal stil was, was heel naar. Ze vond het wel raar dat ik haar zonder ook maar iets te zeggen uit bed trok. Klopt inderdaad, heb ik ook gelezen dat dat niets met elkaar te maken zou hebben, was een onderzoek van een Britse arts toch?. Maar dat is ook weer zo iets waar de meningen over verschillen, volgens mij. Ik heb het net bekeken in het licht en beide tandjes zijn duidelijk in haar kaakje te zien, maar nog geen puntje te voelen.
Oh das wel even.schrikken tosti. Kan me voorstellen dat je haar meteen uit bed haalde. Gelukkig niks. Dat tandje heeft hier ook zo lang net onder het tandvlees gezeten. Was echt een bobbel wat er wat en wat je zag. Heb er tot nu toe nog geen last van met bv terwijl het toch echt al een best scherp puntje is. Wbt de wandelwagen, hier slaapt vriendje daar ook gewoon lekker in als we aan het wandelen zijn. Ligt ook heel erg beschut en met zijn gezichtje naar mij toe. Is dat boek van Stefan kleintjes aan te raden? Hier lijkt nl ook alles tegelijk te komen. Deze week begonnen met rollen en nu dus een tandje. Zitten doet hij al even maar dat is bijna het enige wat hij nog wil. Ja of op zijn buik liggen want op je rug is voor.watjes.