Nou zo denkt m'n vriend gelukkig ook. Haha.. Gelukkig zijn wij heel anders als andere.... Helemaal goud! Hij zeg altijd tegen mij: ben blij dat jij heel anders ben.
@Allesofniets. Wat is daar mis mee? Lekker saampjes zijn? Heb jij d'r last van? Volgends mij niet hoor. Wij leven zo heerlijk. Toen mijn vriend nog vrijgezel was, was ie ook altijd thuis. Hij heeft een hekel aan de kroeg..
Wij zijn ook anders, Mijn man kijkt bijv ook niet naar vrouwen, zoals de meeste wel doen. En ik kijk niet 'zo' naar mannen. Dus hoe wij ooit samen zijn gekomen is ook een raadsel
Dus jullie gaan ook nooit uit eten in een eetcafe oid.omdat dit blijkbaar niks aan is? Thuis iets drinken en etentjes houden doen we ook regelmatig met vrienden, af en toe is het fijn om zonder kinderen of man bij vrienden te zijn en rustig te kunnen praten want hun hoeven niet alles te weten wat we bespreken. Mijn vriendinnen gaan echt niet hun relatieproblemen oid.in hun bij zijn met mij bespreken. Net zoals dat het erg fijn is samen met ons tweeën iets te doen
Waarom is het zo vreemd als een man een hekel aan de kroeg heeft of niks van andere vrouwen moet hebben? Mijn man vind aan de kroeg ook niks aan en als hij naar bespreking of iets gaat komt hij ook zo snel mogelijk weer naar huis omdat hij het niet leuk vindt om doelloos te zuipen met anderen. En wat vrouwen betreft, hij kijkt het liefst naar mij, de enige concurrentie die ik heb is van auto's/motoren.
Wij gaan nooit uit eten iets drinkennooit naar bios. Alelen lekker thuis zitten, lekker laptoppen en soms stukje wandelen of auto rijden. En naar oonze ouders+broer toe. Dat is ons leven. Niks mis mee vind wij. Wij houden daar allemaakl niet van,veelste druk
Waar staat dat het vreemd is van haar vriend? Het gaat mij ook niet om haar vriend maar om haar. Mijn man kijkt ook niet naar vrouwen, maar dat wil niet zeggen dat hij geen lol met een vrouw kan hebben.
Jeeee...nu ben ik echt geen megastapper hoor, maar af en toe een etentje, filmpje met vriendinnen zou ik echt niet kunnen missen...zou gek worden als ik altijd thuis was.
Sinds wanneer moet je altijd doelloos zuipen in een café? En vrouwen die zeggen dat hun man alleen naar hun kijken? Keep on dreaming Zelfs ik kijk om als ik een mooie vrouw zie lopen, mijn man kan mij dan echt niet wiks maken dat hij niet gekeken heeft .
@Maira999 Vind het leven heerlijk zo hoor. Heb niks te klagen! @Tuc ik zou er niet aan moeten denken om buiten de deur te eten. Eet liever m'n eten hier op. Veel lekkerder, hoef ik niet te wachten op m'n eten ook hihi. Ben een boerenvrouw lekker simpel!
Mijn man kijkt niet hoor, als ik er bij ben dan Wat hij doet als hij alleen in de auto zit onderweg naar huis geeeen idee
Ze bestaan echt hoor, die mannen. Heb wel eens gedacht dat mijn -inmiddels ex-man homo was ofzo, want al stond er een half blote vrouw voor zn neus, hij had dat gewoon niet door. Hij zag hooguit haar schoenen, omdat ie zo onzeker en verlegen was/is, dat hij vooral naar de grond kijkt. Dus echt, ze bestaan
@Lovely83 iedere man is anders.. Als hij wel eens op marktplaats of weet ik veel zit te kijken, dan word ie boos omdat ie een half naakt wijf zie. En dan moet ik hem wegklikken, want hij vertikt het om hem weg te klikken.
Ik vind wel dat kijken en kijken een verschil is. Als hij haar de kleren uitkijkt bewijzen van spreken of haar gewoon ziet.. Hij heeft idd geen oogkleppen op.
@Wijffie75 Sommige mensen snappen niet dat elke mens anders is. Mijn vriend moet ook echt niks van andere vrouwen hebben. Hij zeg altijd: ik heb jou! En geen ander! Hij heeft zelfs z'n telefoon weg gedaan omdat z'n collega wel eens iets stuurde met een afbeelding. Maar hij wou het gewoon NIET