Met of zonder parfum? Want echt hoor, je wilt niet weten hoeveel rotzooi er in shampoo enz gaat, wat irriterend kan werken. En als het al zo lang irriteert en jeukt, is het echt niet meteen over, dat is echt een lange adem. en, wat ook al gezegd is: laat je hoofdhuid eens vet worden, niet meer iedere dag wassen, dat is funest!
Ik heb hier jaren last van gehad. En bij mij hielp de tip om niet meer met shampoo te wassen. Mijn hoofdhuid kon het absoluut niet verdragen. Nu was ik mijn haar gewoon met water en 1x p/w met eidooier. En af en toe gebruik ik conditioner of een serum,maar dan alleen bij mijn punten.
Zonder parfum, deze shampoo is aanbevolen door dermatologen en is tegen jeuk en droog haar Ikmhoop dat ik 2 dagen kan volhouden om niet mijn haren e wassen
Ik heb het vooral in de winter, dan heb ik overal een jeukende, droge huid. Ik gebruik af en toe voor het slapen gaan een olie op mijn hoofdhuid. Merk goed het verschil.
ik weet niet welke shampoo je al geprobeerd hebt maar deze hielp bij mij enorm goed, tegen alle andere shampoos ben ik allergisch je moet wel langer volhouden dan 1x wassen, je hoofdhuid moet eerst genezen deze is speciaal voor jeukende hoofdhuid Bekijk bijlage 375388
Ik heb in de wintermaanden altijd heel erg veel last van een droge hoofdhuid. Ik gebruik altijd deze shampoo en dat helpt bij mij echt heel erg goed. Ik was mijn haar hier 2 weken elke keer mee en daarna doe ik het nog 1x in de week met deze shampoo en de rest met mijn gewone shampoo. Gebruik dit alleen maar in de wintermaanden of als het weer heel erg begint te jeuken. Wat ook schijnt te helpen is teershampoo, maar daar heb ik zelf geen ervaring mee. Bekijk bijlage 375390
Ik heb dit ook altijd gehad. Heb zelf ook Netelroos (vreselijke jeuk over heel je lijf met uitslag zoals de blaren die je krijgt van een brandnetel). Slik hier ook medicijnen voor (inmiddels niet, omdat ik zwanger wil worden van mijn tweede kindje). Maar goed, ik gebruikte altijd een kuur van de shampoo Resdan. Deze kun je kopen bij de Kruidvat. Ik gebruikte deze niet langer dan een week en mijn hoofdhuidschilfers waren weg en ook mijn haar was minder vet. Nu was ik mijn haar met Pantene (haal ik bij de Action) en sinds ik deze shampoo gebruik heb ik geen vet haar meer en ook geen last meer van jeukende hoofdhuid. Voor het gebruik van Pantene alle soorten shampoos gebruikt, maar nog nooit Pantene. Met dit resultaat dus. Misschien een tip, als je je haar met conditioner wast, niet op je hoofd doen, alleen je puntjes en voor lang haar (mijn haar valt tot op mijn kont) vanaf de helft inwrijven met conditioner. Dus niet op je hoofdhuid. Dit werkte bij mij ook en zorg dat je je haar goed uitspoelt. Ik heb erg lang haar, dus ik moet hier echt rekening mee houden. Ook heb ik olijfolie (Marokaanse) gebruikt en daar verdwenen mijn huidschilfers ook van, alleen vond ik het niet zo fijn om dat telkens in maar haar te smeren. Owww heb er trouwens met koud weer meer last van dan bij warmer/zachter weer.
het beste om te doen is niet te vaak wassen en je hoofdhuid niet te heftig masseren tijdens het wassen. en een shampoo gebruiken zonder parabenen, sls/sles en al te veel parfum
Volgens mij heb ik ooit gelezen dat azijn helpt tegen een jeukende hoofdhuid. Je kan misschien even via google kijken of het klopt.
Idd, niet te vaak wassen. Ik was het om de 3 dagen. Maar het ligt misschien ook wel aan het weer hoor.
in de shampoo van selsun zitten ongeveer dezelfde bestanddelen als in de elvive, mijn vriend had ook regelmatig last van schilfers en sinds hij deze shampoo gebruikt niet meer. en ik had altijd enorme jeuk op mijn hoofd, ook als ik net gewassen had. nu gebruik ik ong. 2 keer pw deze shampoo en de jeuk is over! ik was overigens niet vaker als 2 keer pw mijn haar, is niet nodig want het is niet vet... zoek anders eens hier op het topic: no poo, daar zijn een aantal meiden die geen shampoo meer gebruiken en heel mooi haar hebben volgens mij!
geef je hoofdhuid wel even de tijd om aan een nieuw product te wennen, zoals ik al eerder zei moet je hoofdhuid genezen en is het na 1x wassen niet opgelost je haren niet iedere dag wassen is ook een goede tip toen ik langer haar had waste ik ze 2x per week maximum maar als we bezoek kregen of ergens naar toe gingen probeerde ik die 2e wasbeurt op die dag te zetten nu met kort haar en een genezen hoofdhuid was ik ze om de andere dag, dus 1 dag wel en 1 dag niet soms gebeurd het dat er 2 dagen tussen zitten
haren nat maken kan geen kwaad en anders douchen met de sproeier in de hand vasthouden of lager zetten (hangt bij ons tegen de buur aan een stang)
Inderdaad, na al het krabben, jeuken en irriteren heeft je hoofdhuid nu ook wel de tijd nodig om te herstellen. Als ik weer eens onder het eczeem zit dan blijf ik een aantal dagen extra last houden van de jeuk omdat ik er in de nachten niet van af kon blijven. En daarnaast zou ik een andere dermatoloog opzoeken voor een andere visie. Zoveel jeuk is vreselijke frustrerend. Je zou zelfs iets kunnen krijgen dat de jeuk tijdelijk onderdrukt zodat je even niet blijft jeuken. Douchen zonder natte haren? Douchekop in de hand, haren in de staart.
vandaag ook zonder schilfers ! yeah !!! jeuk is 80% afgenomen 😃 ik ga vandaag niet wassen 😃😃
ja klopt , werkt dus echt 😃 hopelijk over een week ook nog steeds 😃 ik ga nu proberen om 3 dagen niet te wassen , gistermiddag gewassen dus als ik verder geen schilfers krijg dan ga ik donderdag wassen , hopelijk red ik het , zo kan mijn hoofdhuid tot rust komen 😄😄