Ongeveer 400 zag ik. Hoe maak je een nieuwe activiteit aan? Zit zelf al een beetje te puzzelen maar kom er niet echt uit
Bedankt voor je info. Volgens mij eet ik altijd uit zin en nooit omdat ik honger heb. Sterker nog lichamelijke honger kan ik heel goed negeren maar als ik zin heb in iets (zegt mn hoofd dan hè, niet mijn buik/lijf) dan vind ik dat veel moeilijker te negeren. Het is en blijft waarschijnlijk altijd een gevecht. Succes met afvallen .
Bij het openen van de app kan je gelijk 'toevoegen aan dagboek' indrukken (en anders via het menu naar dagboek gaan en daar op de + rechtsboven klikken). Dan klik je onder het kopje training op cardiovasculair, en daaronder staat 'een training aanmaken', daar klik je dan op. Dan geef je een omschrijving (dus shredden of 30 day shred) en dan bij minuten hoe lang je het hebt gedaan en bij calorieën geef je in hoeveel calorieën je in dat aantal minuten hebt verbrand. En dan moet je hem opslaan en dan blijft hij bewaard voor als je het weer een keer wilt invoeren. Als je dan meer of minder minuten hebt geshred dan wijzig je de minuten en dan worden de calorieën automatisch gewijzigd. Hopelijk heb ik het zo duidelijk genoeg uitgelegd
Ml en ik hebben de app ook. Ik verbaas me erover hoe snel ik door mijn portie calorieën per dag heen ben. Haha Nu mag ik er nog maar 460 ofzo. En ik moet nog een heel stuk dag om het zo maar even te zeggen.
Hihi, ik dus ook Ik heb mijn avondeten al ingegeven en heb nog 171 te besteden... Daar moet nog mijn magere yoghurt van namiddag af. Denk dat ik me straks op de wortelen stort als het eten op tafel staat Hoeveel mag jij er per dag?
Ik mag er 1200 per dag (wil ongeveer 1 kilo per week afvallen, 6 afgevallen en nu nog 6-7 te gaan) en dat red ik wel, ondanks dat ik altijd veel te veel at. Als ik normaal gesproken op mijn eten ga letten dan eet ik namelijk altijd opeens heel weinig, dus nu met 1200 lijkt het voor mij of ik heel veel mag haha. Ik ontbijt vaak met (griekse) yoghurt, tussendoor rijstewafel met kipfilet, 's middags gewoon 2 boterhammen met ham, soms fruit tussendoor en 's avonds gewoon normale hoeveelheid eten (rijst, aardappels met groente en vlees). Hier wissel ik wel in af qua beleg en avondeten, fruit eet ik niet zoveel omdat ik voor veel dingen allergisch ben. Het is even wennen maar 1200 is prima te doen, en op dagen dat ik sport eet ik meer
Ah jij ook allergisch voor fruit. Vervelend he... Maar al super afgevallen! Het is nu vooral dat die ongezonde tussendoortjes nu niet 'mogen'. Het moest ook maar allemaal niet zo lekker zijn Maar vind dat je met deze app ook wel bewuster met eten omgaat. En idd, je wordt ook gestimuleerd om te bewegen want dan kan wel een extra'tje. Ik kook meestal ook maar 1 maaltijd thuis. Maar zoonlief moet genoeg caloriën hebben om goed aan te komen. Dus hebben daardoor ook volle melk in huis. Dus 't is zowat wikken en wegen.
1360 mag ik er. Ik mag dus niet klagen, maar ik eet normaal echt veel. Dus ik moet ff afkicken. En ik heb nu nog 430 voor mijn avondeten. Ik kan helaas niet echt sporten dus ik vrees dat ik zo maar ff moet wandelen (achja lekker weertje). Dat telt toch ook? Ik voer alleen mijn eten nog maar in. En ik heb aangegeven dat ik zittend werk doe. Maar ik werk niet, ik vang wel de hele dag achter mijn dochter aan haha. Kan ik dat wijzigen? Hoeveel mag jij er nijntje1984?
Ik ga vanavond ook proberen even een toertje te doen met de hond. Heeft die ook weer wat beweging gehad Ik mag er maar 1200, wil 4 kg kwijt en heb opgegeven 0,5 per week. Ben eens benieuwd! Je kan dat wijzigingen door linksboven op de streepjes te duwen en dan naar instellingen te gaan. Daar kan je je beroep wijzigen.
Ik heb gister 30 days shred gedaan (level 1) met hartslag meter, hij gaf aan dat ik 200 kcal had verbrand. Ik weeg 88 kg bij 1.68m. En ik heb echt flink mijn best gedaan. Ik heb de app ook geinstalleerd, maar verder nog niet naar gekeken. Kan je ook instellen hoe snel je het gewicht dat je wil afvallen kwijt wil? Hij geeft nu aan dat ik eind maart 2,5 kilo ben afgevallen. En dan mag ik 2000 kcal eten. Vind ik wel erg veel en weinig afvallen.... Ik eet nu naar aanleiding van wat berekeningen op internet 1700 kcal en hoop 0,7 kg per week af te vallen (ik beweeg wel veel: 3 keer per week 30 days shred, 4 keer per week een uur fietsen en nog wat extra fietsen en wandelen).
Ik vind het wel veel werk het invullen van wat je eet. Ik heb even het afvallen afgewisseld nu staat het op 0,5 en ik wilde zien wat het doet als ik 1 kilo wil afvallen per week. Nu zit ik inclusief avond maaltijd er een beetje tussen in niet het doel van 0,5 en teveel voor 1. Ach als het dan betekent dat het iets sneller gaat is het ook goed.
Ik vind het wel leuk dat je je bewuster wordt van wat je eet. Was verbaasd dat er in de cola van de Aldi minder calorieën zitten dan in de sinas van de Aldi. En dat er best veel calorieën in brood zitten. Ik ben op zich wel tevreden met mezelf maar er mag altijd wat af. Of ik er echt wat voor ga laten weet ik niet, wordt zo wel bewuster.
Ik vind het een leuke app, hou het sinds gisteren ook bij. Bij mij moet er echt heeeel erg veel af en ik mag 1640 kcal per dag Ik heb het gelijk laten zien aan een vriendin, die is de laatste maanden enorm afgevallen zonder ook maar iets er voor te doen. Ze maakte zich al zorgen en wilde naar de dokter om bloed te prikken. Een dagje invullen op de app leerde haar dat ze veel te weinig eet! Hopelijk is het net als voor mij, ook voor haar een stimulans om wat beter voor haar zelf te zorgen
Ik vind het een handige app! Hou hem elke dag bij alleen moet ik echt veel eten om aan doe 1650 caloriën te komen.
Om aan 1650 kcal te komen moet je voor je gevoel inderdaad heel veel eten, mits je gezonde dingen eet haha. Met chips en chocola zit je er sneller aan Avondeten hoeft niet superveel kcal te zijn hoor: - aardappelen, groenten, vlees - rijst, roerbakgroenten, kipfilet/vis - kidneybonen, kipfilet (+ saus) - pasta, rundergehakt (+ saus) Bovenstaand zit allemaal rond de 500 kcal. Wel even afwegen natuurlijk, aardappelen neem ik tussen de 150-200 gram, groenten 200gr of meer, kipfilet (of mager vlees) ook rond de 200 gram, rijst/pasta 20-30 gram ongekookt. Overigens is 8 hotwings van KFC ook maar 560 kcal en een volkoren grilled chicken van Burger King is 300 kcal (of breng ik nu mensen op slechte ideeën haha)
Ik had dit op internet gevonden, is ook ongeveer zoals vermeld Ik kan het zelf niet berekenen dus heb dat aangehouden. Ik doe alle oefeningen op het moeilijke niveau en heb een goede conditie. Ga er dus vol tegenaan. Kan zijn dat ik minder verbrand maar dit is wat ik kon vinden
Hug dan klopt denk ik de app ook niet. ik heb zojuist ingevoerd dat ik 30 min gelopen heb op een gemiddelde snelheid met de hond uitlaten en volgens de app verbruikte ik dan ongeveer 173 kc. Dat kan dan toch niet kloppen?
Nou heb de app ook ingesteld op telefoon en ipad.... Samen met mijn beste vriendin gaan we er nu voor!! Thanks voor de tip!! 👍😊