We hebben als kraamcadeau van opa alvast een weekend weg gekregen naar slagharen in een deluxe wigwam, die zijn nieuw en luxer als die basic. Nu zijn die nu nog niet in gebruik, maar de Wigwam basic al wel en ik vroeg me af hoe er in vredesnaam op 23 m2 een keuken en woonkamer en 3 slaapkamers aanwezig zijn En is het een tent? Want dat lijkt me stervenskoud..
het is inderdaad een tent maar meestal zijn ze wel warm te krijgen Wigwam Deluxe - Attractie- & Vakantiepark Slagharen onderaan staat een plattegrond en hier staan onderaan wat foto's van de gewone wigwam Denk dat het wel vergelijkbaar zal zijn qua ruimte Wigwam Basic - Attractie- & Vakantiepark Slagharen
Wij hebben in de basic wigwam gezeten (begin van de lente) en brrr mijn hemel wat was dat koud! Je hebt gelukkig wel 2 kacheltjes, die hadden we de hele dag voluit staan. verder valt het qua ruimte wel mee. Het is idd een tent idee met 2 'slaapkamertjes' en daarvoor is een zit ruimte (plastic tuinset) en een klein keukentje.
Slaapkamers zal het zelfde zijn als bij standaard bungalowtenten, de 'kamer' is gewoon even groot als het bed. Dus dan ben je ongeveer de helft kwijt voor slapen en de andere helft is dan 'wonen'. Klein maar fijn
Ik heb vaak in de wigwam gezeten daar... Maar dan gewoon samen met mijn man... Onze bevinding was wel dat 2 kids Max is... 4 kids wordt heeeel krapjes! deluxe zal niet veel anders zijn denk ik.... Met beide kachels aan was het best te doen met de kou.... Weet alleen niet of dat met deze kou ook zo is! ;p Slaapkamers zijn er btw niet... De ene helft van de tent is je keuken/woongedeelte en andere helft zijn 3 matrassen gescheiden van elkaar met dunne platen en van de woongedeelte met gordijnen! Middelste is ong. 140x200 cm de 2 buitenste ook, alleen daar zijn d'r hoeken van afgesneden om in de rondte van de wigwam te passen...
Ik ben er geweest met mijn zus en drie kinderen. We hebben het niet koud gehad,de kacheltjes wel dag en nacht aan gelaten. Mijn zus sliep met haar dochter en het middelste bed, mijn dochter met haar andere nichtje in een van de schuine bedden en ik alleen in het andere schuine bed. Dit ging prima! We hadden wel een extra deken per bed mee genomen om op te liggen omdat je vrij dicht bij de grond slaapt kan het fris optrekken net als in een gewone tent. Het blijft een soort kamperen he.
Mijn hemel vreselijk! Nja het zal vast gezellig worden en het is een cadeautje maar zoals hun een ontspannen weekend zagen zal het wel niet worden..
Het bed waar jij in ligt is prima hoor! die is verhoogd... is alleen wat lastig in en uitstappen denk ik... aangezien je aan het voeteneind in moet stappen! ;p bed voor de kinders ligt lager aan grond en is dus kouder.. Wanneer ga je? (zal zo ff zoeken of ik nog foto's heb van binnen in de wigwam, als ik de website zo zie heb ik samen met manlief al in zo'n verbouwde deluxe wigwam gezeten een tijdje terug... )
O dat scheelt toch nog een beetje slapen 4 april dus heel warm zal het wel niet zijn.. O leuk ben benieuwd of er nou echt verschil tussen die 2 wigwams zit behalve dat de 1 een flatscreen heeft en de ander een normale tv. En hoe moet ik je eigen badkamer voorstellen?
hmm ik kan geen goeie foto's in mijn eigen collectie vinden... maar volgens mij is deze foto van de normale wigwam wel vergelijkbaar... zoiezo kwa ruimte... kan zijn dat er kleine dingen anders zijn maar ruimte is het zelfde. Middelste bed (waar die kast voor staat) lijkt me jullie bed.. die aan de zijkanten zijn de "kinderbedden" https://lh3.googleusercontent.com/--nz4-x5rfls/T8YYrKAg5rI/AAAAAAAAAzg/lrbVIISP4tM/s800/wigwam-interieur.jpg
badkamer? Koud.. haha en echt heel klein! Rechts van die pot is je douche... en daarvoor zit een wastafel met spiegel... that's it. Nou zijn dit allemaal wel foto's van een normale wigwam. Maar ze hebben het niet over nieuwgebouwde wigwams, maar over omgebouwde wigwams... Wat wij toen hadden in die omgebouwde wigwam, was een andere vloer... geen schimmel op de doeken (erg fijn) en ander gordijntjes ed... dus zo heel veel verschil zit er niet tussen een deluxe en een normale wigwam! Hoop voor jullie dat het in april wel een beetje lekker weer is hoor... p.s: als je op de link klikt.. zie je dan de foto? kun je dan ook gelijk naar mijn pagina? zo ja, dan ga ik ze binnekort wel weer verwijderen!
oh ja... vloerverwarming.. dat is idd wel nieuw! Dus wie weet wordt het nog een heerlijk warm hok! Dan hoop ik dat ik met deze upload wel een foto van de binnenkant van de badkamer bij kan voegen!