Ik ben op zoek naar echt warme sloffen. Ik heb altijd en eeuwig koude voetjes, zo koud dat het echt pijn doet. Nu heb ik, meest voor de hand liggend en makkelijkst verkrijgbaar, uggs pantoffels op het oog. Toch twijfel ik omdat het instapper zijn. Ik vraag me af of het echt je hele voet warm houd of ik toch beter voor een "laars" model kan kiezen als bv sherperd. Iemand de uggs sloffen?
Ook ik heb altijd ijskoude voeten. Zelf heb ik pantoffels instappers en de uggs laarsmodel sloffen. En in mijn ugss heb ik echt heerlijke warme voeten.
ik heb de instappers en hoewel ze lekker warm zijn, vind ik ze niet handig. Ik draag altijd slofsokken. Die UGGS vallen van mijn voeten als ik zit (been over de ander).. ik loop niet lekker trap (met een 8 kg zware bewegelijke baby) etc. Laarsmodel lijkt me heerlijk
Deze lijken me ook wel prettig en zien er nog een beetje redelijk uit Shepherd BELLA - Pantoffels - Bruin - Zalando.nl
Ik heb voor in NL de Ugg Alena. In de VS gekocht, ik weet niet of ze deze ook in NL verkopen? Heerlijk warme slippers in elk geval!
Ik heb een kindermodel uggtoffels (zo noemen wij ze thuis ) ik vind ze echt heerlijk, zijn lage instappers
Dat is helemaal waar, maar vind het zonde om voor bijna 80 euro sloffen te kopen waar een lelijke naad overheen loopt.. Dan zou ik liever, bij de Hema, van die sloffen kopen... Ik heb overigens in huis heel vaak gewoon mijn uggs aan, lekker warm
Ik verkies warme voeten toch boven mooi ik heb al 100 paar goedkope gehad maar geen een vind ik warm genoeg. Mijn uggs in huis aan vind ik niet zo fris. Wij dragen noiit schoenen in huis
Nee, dan is dat niet zo handig.. Of je koopt gewoon lage uggs voor binnen? Ik had net hele mooie gevonden, ook nog in NL verkrijgbaar, maar mijn man wil niet achter de laptop vandaan dus ik weet natuurlijk niet meer welke site :x
Shepherd pantoffel Emmy - Shepherd-pantoffels.nl, Het Portaal Landelijk Leven ik ga morgen even voor deze kijken
Ik heb sloffen, die compleet van schapenwol zijn gemaakt. Deze: http://www.huidenenvachtenshop.nl/a-27800363/accessoires/schapenwollen-sloffen/ Echt, ik heb gewoon kacheltjes als voeten. Terwijl ik een koukleum ben.