Hoi dames; Ben nu 31wk zwanger en tot nog toe was het zo dat bij elke controle ons kindje met haar koppie naar beneden lag. (Bij ons eerste dochter was dit ook zo en dit is toen gebleven) Vandaag controle bij de vk gehad; en d'r koppie lag ineens niet meer naar beneden! :O maar echt helemaal gedraaid! Links in m'n buik! Nu weet k ook dat een kindje gewoon nog kan draaien enz. Maar ik vind het vreemd dat ze ineens zo gedraaid is terwijl ze altijd goed heeft gelegen! Vk maakte zich ook geen zorgen omdat ik vorige week nog een echo had en lag ze ook nog gewoon met d'r hoofdje naar beneden.. Dus ze had O iets als ze zo gauw gedraaid is draait ze ook wel weer terug.... Maat jah... Daar heb k nu niets aan natuurlijk Heeft er iemand hier ervaring mee? En hoe is dit afgelopen? Ach ze heeft ook nog tijd genoeg om weer goed te draaien! Maar ik vind t gewoon een vervelend gevoel dat ze nu in stuit ligt...
Deze lag met bijna 30 weken goed, met bijna 32 weken dwars en met bijna 34 weken weer goed. Ik zou me pas zorgen maken als je rond de 36 weken zit en de ligging niet gunstig is voor een natuurlijke bevalling.
Hier heeft hij altijd in een stuit gelegen en nu nog, dus ik verwonder me er niet over bij mij. Als je meisje eigenlijk altijd gewoon goed heeft gelegen zal dat straks ook wel weer zo zijn denk ik
Hier tot pretecho 28w lag hij goed, bij 30w echo afgelopen maandag ook in stuit. Bij 36 w een liggingsecho dus dan horen we het weer wel!
Nou ik wacht t wel af! (Moet zowiezo natuurlijk) maar ik was benieuwd naar ervaringen! Bedankt voor de reacties tot zover... Nog meer?
Bij mij lag ze ook altijd goed en vorige week ineens in de stuit. Ik schrok er wel van. En nu heb ik het idee dat ze weer is gedraaid want ik heb geen last meer van maagzuur en haar hikjes voel ik nu echt heel laag. Dus t kan echt zomaar ineens anders zijn. Soms denk ik.had ik maar zo een echo apparaat ik wil weten hoe ze nu ligt.
Hahaha ja he?! De vk heeft me uitgelegd hoe ze het voelen! Want ik vroeg dat van hoe voelen jullie dat eigenlijk! Zei ze: je hebt als t ware 2 hardere bolletjes in je buik, de een is een kontje en de ander t hoofdje. T hoofdje kun je makkelijk heen en weer bewegen en het kontje nie omdat die natuurlijk vast zit aan t rugje en de beentjes... Ze liet t me voelen en ik voelde idd heel duidelijk het kopje heen en weer bewegen! Alleen als je thuis ben en het zelf probeert te voelen is het wel moeilijker... Wat fijn dat je t idee heb dat je beebje al weer gedraaid is! Ik heb 3feb weer een groei echo en de 29ste afspraak vk.. Ben benieuwd of ze dan ook weer gewoon terug is gedraaid.
Oh dat is wel fijn om te weten. ik vind eigenlijk.alle delen van me buik heel hard dus ik weet niet zo goed wat wat is..haha Ik heb 28ste weer een echo ben ook zo benieuwd. Nou ja hopen dat onze babytjes goed gaan liggen ik heb er wel vertrouwen in.
Ja idd ik wist dat ook echt niet! Maar ze heeft t me laten voelen.. En zei beweeg nu maar eens heen en weer dan voel je heel duidelijk dat het "los" zit Zegmaar. En toen had ik dus duidelijk d'r hoofdje tussen m'n handen! Maar ik moet wel zeggen om het zelf te vinden en te zoeken is het best lastig vind ik. Maar goed als je weet hoe je kindje ongeveer ligt... En vaak dus wel met hoofdje naar beneden kun je dat dus voelen...
Nog even over het voelen. Ik had een hele soepele buik waardoor je de complete baby kon voelen (de vormen). Als je de billen te pakken hebt kan je met je handen ook nog voorzichtig voelen of je de rug en de beentjes okk kan voelen. Vanaf de billen loopt breed uit. Vanaf het hoofdje kan je soms de schoudertjes voelen. Als je baby dus wel goed ligt kan je vlak boven je schaambot als je met twee handen voorzichtig drukt het hoofdje, nekje en schouder voelen. Alleen is het bij jezelf wel wat moeilijker.
Oh wauw das wel mooi om te kunnen voelen ! Hier heb k vaak last van een zeer gespannen buik dus kan ik het helaas nie zo duidelijk boelen! Al had ik net het idee dat ik haar hik weer gewoon onder in mijn buik voelde :O
Ennnnnnn alweer gedraait dus weer baby in stuit! 12e nog een x vk; en de 14e moet ik naar de gyn. Ben benieuwd want ze draait dus nog goed!
En Hoelang ben je zwanger? Vervelend is dat he? Bij mij nu vanaf wk 30 in stuit, dan weer goed, dan weer stuit, dan weer goed en nu weer stuit!
Wat moet je bij de gyn doen? Laat je goed inlezen door een draaipoging als je dat van plan bent. De gyns doen dit als vanzelfsprekend maar er zit zeker een risico aan. Idem aan een vaginale stuitbevalling. Ik ben van mening dat je kindje niet voor niets zo ligt, dat zal hij/zij wel het fijnst vinden
Ja klopt ik heb mezelf goed ingelezen enzo. Was ook het eerste wat ik zei! K hoor daar veel slechte verhalen over dus ik doe dat maar niet! Toen zei de vk van het geboorte centrum dat er een paar specialisten zijn in het ziekenhuis die dit alleen maar doen. En als k ook maar even t gevoel heb dat ik het niet zie zitten dan doe ik het ook niet. Eerst maar kijken of ze dan nog steeds in stuit ligt.. Ze is nog erg beweeglijk. Ik moet zowiezo naar de gyn. Omdat k dan 36 wk zwanger ben; als ze dan nog steeds in stuit ligt dan word ik overgedragen echt aan de gyn. Dus ik ben benieuwd allemaal.