anderhalve week geleden heb ik 1 ochtend wat bruin bloed verloren. het was niet veel. Ik dacht zelf aan innesteling. Nu heb ik zojuist weer wat oud bloed/bruin bloed vlekken verloren. Het is niet zo veel tot nu toe. Ik heb verder geen buikkrampen of pijn. Ik ben nu 6 weken en 3 dagen. Kan dit nu kwaad? Ik word er wel een beetje onzeker van. Over iets meer dan 2 weken heb ik een 1e afspraak bij de vk.
Het kan komen van een bloedvaatje. Je bloed is dunner als je zwanger bent en er kan makkelijker wat knappen (zelfs al van hoesten of je neus snuiten). Ik heb het momenteel ook, met 28 weken. Zolang het kleine beetjes zijn, niet rood is en niet gepaard gaat met krampen hoef je je waarschijnlijk niet zo druk te maken.
Vannacht heb ik vaak eruit gemoeten om te plassen. Elke keer had ik bij het afvegen helderrood bloed en elke keer 1 stolseltje. Ik heb geen pijn of krampen gehad. Nu heb ik geen bloedverlies meer. Ik weet niet wat te doen. Zal ik hiervoor het spoednummer van de vk mogen bellen of niet?
Ik heb in week 5 en 6 roze, bruin en uiteindelijk helder rood bloed met heel veel stolsels verloren. Veel meer als een menstruatie. Waar het vandaan kwam weten we niet maar met ons kindje gaat alles goed! Als je je zorgen maakt gewoon de vk bellen. Succes!
Bij helder bloed altijd de verloskundige bellen, ook spoedlijn. Bellen kan geen kwaad toch? Zij zal beoordelen of je moet komen of niet. Ik heb bij mijn eerste miskraam ook geen krampen gehad.. Maar het kan ook iets onschuldigs zjin, vreselijk spannend! Ik duim voor je!! Groetjes Patricia
Inmiddels heb ik een inwendige echo over gehad. Er was een vruchtzak te zien met een puntje erin. Het kindje is nog heel klein, 3mm, en het was twijfelachtig of het hartje al klopte. Over 2 weken heb ik weer een afspraak/echo. A l s het hartje dan niet klopt is het niet goed. Dan ben ik volgens mijn berekening 9 w eken. maar nu heb ik vandaag weer bloedverlies, weer een klein beetje. Ik word er zo moedeloos van.
Oh, ik snap het meid, wat zenuwslopend.. En ik wil je echt, echt niet ontmoedigen, maar 3 mm is wel erg klein voor 7 weken volgens mij.. Kun je je vergissen in de termijn misschien?
Ja dat vond ik zelf ook. Ik vroeg dat ook maar ze zei dat wel kan. Maar ze zei wel dat over 2 weken het hartje wel moet kloppen en het kindje well gegroeid moet zijn anders is het niet goed.
Helaas is het uiteindelijk niet goed gegaan met de zwangerschap. 2 weken later een slechte echo gehad. Deze week een miskraam opgewekt met medicijnen. Volgende week heb ik controle of alles schoon is.
Dat spijt me heel erg voor je Neem de tijd om het te verwerken, verwen jezelf maar flink! Heel veel sterkte!