Maar rond 16 januari lag er vorig jaar sneeuw. 16 januari mocht mijn zoontje naar huis en toen reden we door de sneeuw
Heerlijk dit weer , mag idd wel door gaan zo. Manlief maar kort in de ww zal mooi zijn . Alleen ik mis de boerenkool daar heb ik zin in. Of eigenlijk mousse mmm. Sila@ Ik weet niet waar jij was volgens mij heb ik veel geschaatst vorig jaar .
Ik niet..ik wil nog wel een echt winter hoor..de zon is fijn, maar verder is het net één lange herfst..
Ik ben zo blij met deze "winter". Ik heb echt een hekel aan kou, sneeuw, ijs etc, en alles wat ermee te maken heeft. Ja binnen is het wel gezellig, maar daar is, voor mij, ook alles mee gezegd. Ik heb toch echt liever 10 keer regen dan sneeuw. Maar goed, kwam laatst een opstel tegen van dat ik 8 was waar ik ook al over de sneeuw en de kou klaagde, dus het zal wel in me zitten hahaah
ik vind de winter erbij horen dus vrieskou kom maar .. ik heb zon vermoeden dat het eind febr begin maart de winter toeslaat.. want carnaval.. en carnaval is of altijd extreem nat.. of ijskoud
Ik weet dat ik jaren geleden met carnaval een t-shirt aanhad omdat het toen zo warm was. Is wel al heel lang geleden, misschien 6 of 8 jaar geleden ofzo? Maar toen kwam er ook een hele grote hittegolf aan en was het een lange zomer
Maar zoals iemand hier al zei, als het niet gaat vriezen hebben we veel wespen,...en ik heb een wespenfobie dus dat is het hem ook niet voor mij En tot nu toe zie ik geen winter aankomen Meteo Maastricht ::::.... en deze website klopt altijd voor omstreken Maastricht
Nou vandaag ben ik niet zo blij met deze winter. Het regent hier al de hele ochtend. En aangezien ik alles op de fiets doe ben ik daar niet zo blij mee. Dan maar -5 met een waterig zonnetje. Maar ben wel blij dat er geen sneeuw ligt, al denken mijn kinderen daar anders over.
ik wil in december/januari/februari sneeuw en ijs!!!! maart april mei lente!!! juni juli augustus september zomer!!! en dan herfst.... ik wil geen 11 maanden herfst en 1 maand zomer
heerlijk deze winter???? geef mij maar kou en een pak sneeuw hoor. Wordt zeiknat hier en net als vandaag zulke harde wind dat fietsen gewoon niet te doen is.
Leuk zo'n winter zonder vrieskou... Not.. We worden straks in de zomer helemaal gek van alle ongedierte en insecten, dat hoort bij zeer milde winters. Naast het feit dat de natuur helemaal in de war is. Ik zag gisteren jonge eendjes in de vijver, als het nu alsnog gaat vriezen zijn ze de sjaak, net als alle tuingazons die maar blijven groeien, bloeiende bomen enz Winter dient meer doelen dan alleen het autokrabben..
De sneeuw mag wegblijven, maar het mag van mij nog wel een paar weekjes vriezen hoor. En dan idd voor de beestjes ed. De vieze, niet voor de jonge eendjes natuurlijk.