Ja heb ik gelezen. Zou je m nu nog binnen laten? Ik zou m nu lekker laten stikken. Een verslaafde gaat ver voor z'n drugs. Blij dat t toestel weer terug is. Beter dan niets in elk geval.
Ik zou zelf een nieuwe simkaart kopen in de angst dat straks de drugsdealer opgaf je neef het nummer hebben of derde gegevens. Wel waardeloos zeg wat een figuur! En triest dat je zo diep kan zinken. Heb volgens mij hier nog een Vodafone prepaidkaartje liggen kan even voor je zoeken/ kijken?! Overigens helemaal in plastic moet alleen kijken waar ik die heb opgeruimd. Zat bij een goedkoop toestel maar simkaart hadden we niet nodig
Nee wij zijn echt klaar met hem. Ik haat zulke mensen. En dat hij zoiets flikt bij familie is geen respect tonen. Dan ben je vooral bij mijn partner aan het verkeerde adres.
Daar zit ook weer wat in. Maar voor blackberry is prepaid nodig speciaal voor de blackberry, anders kun je niet pingen etc.
Nee die heeft jullie niet onder ogen durven komen.... was er niks anders kwijt uit jullie huis? Fijn dat hij weer terug is, maar wat een kutstreek zeg.... wat lullig van die fotos en de simkaart... wat heeft neef met simkaart gedaan dan? Weggegooid of heeft dat ook nog waarde (geen idee)? Is het overigens wel jullie BB of gewoon een andere BB van hetzelfde type?
Zit het geheugenkaartje er wel nog in? Zo ja, dan kan je de gewiste foto's nog terug halen met een speciaal programma'tje.
Hij had telefoon aan zijn dealer verkocht, dus BB helemaal leeggehaald met fabrieksinstellingen. En dus ook simkaart weggegooid.