Aurin hij is nu stukken duidelijker als gister op mn NOD Ik zeg manlief nog biks tot ik het 100 zeker weet om teleurstellingen te voorkomen
Wensdroom, dan zou je inderdaad verwachten dat het nu duidelijker zou zijn... Raar hoor! Geen bloedverlies? Kimmylynn, ik zie hem hoor! Gefeliciteerd .
Alle andere positieve testers: ook proficiat. Op alle testen die de afgelopen pagina's voorbij zijn gekomen zag ik wat. Teveel om allles apart te benoemen.
Deze test heb je 6febt gepost en zoals ik al eerder zei, ik begrijp dat je zoveel test maar je maakt jezelf helemaal gek! Je bent al langer als een week aan het testen,ik zie echter niks op je testen....wat ik erg jammer vind want het zou gewoon een geweldig wonder zijn!
nee geen bloedverlies.ik wet dat mijn kans niet groot is in verband met heel weinig eigen eicellen. het is ook niet gepland of zo..want weten niet eens of ik een zwangerschap wel aan kan ivm mijn hartziekte. ( artsen hebben wissende meningen) en ik hou al 2 jaar mijn cyclus bij. en die is gemiddeld tussen de 25 en 30 dagen. en als ik vanuit 30 dagen tel dan ben ik 19 dagen overtijd. ( wel heb ik tussendoor ietsje bloedverlies gehad 1,5 dag maar alleen met afvegen en 1x beetje in inlegkruisje ( dag 35 als ik door zou tellen) en verder is mijn dochter via een draagmoeder omdat ik niet tegen de hormonen kon die ik voor de eiceldonatie poging kreeg) ik heb dus geen " normaal " lijf wat dat betreft. en door dat ik al zo lang ( wat niet past bij de afgelopen 2 jaar waarbij ik de cyclus bijhoud) niet ongesteld ben ben ik testjes gaan doen, en dus telkens die vage streepjes. maar mag pas van de ha langs komen voor bloedtest als ik meer dan 4 weken niet ongesteld ben geweest. dus geen idee wat het nu is, toch zwanger, niet zwanger, helemaal geen eicellen meer dus overgang, maand overslaan ( wel gek nu ineens na dus al die tijd een redelijk regelmatige cyclus) en dus vanwege die vage testjes. die vaag blijven.. pff afwachten maar of ik toch ongesteld ga worden en anders over ong 1,5 week maar toch bloed laten prikken bij de ha.
dan heb ik de verkeerde er nu bijgezet, want heb wel een nieuwe van vandaag.. ff zoeken dan.. staan in mijn afbeeldingen op de pc door elkaar.
Op 10dpo getest met een goedkope vroegtest dipstick, en die was witter dan wit. Dezelfde dag had ik krampen, waarvan ik om de een of andere reden wel dacht dat het innesteling zou kunnen zijn. Vandaag, 12dpo getest met een actiontest, dit was het resultaat
jij ziet m niet.. maar er waren er die het wel zagen.. het is gewenst als het wel zo is, maar niet erg als het niet zo is.. ( niet gepland of wat dan ook) maar nu met al dat vage ( wat ik en mijn man en andere hier wel zien) en la zolang geen ongesteldheid dat niet past in mijn bijgehouden cyclussen van de laatste 2 jaar weet ik niet waar i kaan toe ben. arts zeg af en toe maar testen.. tot ik bloedtest mag.. dus dat doe ik..en nee ik maak me niet gek want ik verwacht niks!
Titske ik heb vandaag ook de action test gedaan we hebben denk ik het zelfde resultaat denk ik haha Ik dacht dat de innesteling 5-8dpo was
Ja, ik zag die van jou ook en dacht hetzelfde Innesteling kan tussen 5 en 12 dpo (had ik gelezen). Nu spannend afwachten of het verder oploopt en alles goed gaat
Titske ja vind het allemaal best spannend haha Voel jij je anders dan? Ik niet dus ik verwachtte mijn ms
View attachment 376659 dit is wel de test van vandaag.. maar ongeveer t zelfde als die van woensdag en donderdag. vaag iets te zien..
Gefeliciteerd zwangere meiden!!! Even een dringende vraag. Moet erg plassen Vannacht gespookt, om 5 uur urine opgevangen, niks mee gedaan nog. Dié urine gebruiken of die van nu? Graag snelle reacties want kan niet meer ophouden Word net wakker en lig nog in bed, niks meer gedronken. Thnx
Ik hoop alsnog op een mooie zwangerschap...zou geweldig zijn!! Maar je zegt 1,5dg bloedverlies gehad te hebben... Dit kan inderdaad wel eens variëren. Kan het Mss toch niet je menstruatie zijn geweest,?