Ik snap helemaal wat je bedoeld, ben het er ook wel wat mee eens, maar dan heb ik ook weer zoiets, het is natuurlijk erg voor die kindjes, maar mag je daarom zoiets niet voor je eigen kind doen? Mijn kinderen eten verder prima en zijn dol op brood, dus voor hen zou het alleen maar voor de leuk zijn.
Voor de mensen die het over de top vinden, in Japan is dit heel normaal hoor, maar denk voor nuchtere Hollanders, een beetje overdreven misschien hihi
Jammer dat het door sommigen weer als negatief ervaren wordt. Het maakt toch qua over de top niet uit of ik een schijfje komkommer of een hartvormige komkommer meegeef?? En mijn kind wordt hier dus superblij van.
Ik vind het een leuk idee maar idd meer iets voor een verjaardag, dan is het een verrassing (geen verwachting) en dus des te leuker! Daarbij zou ik het vervelend vinden als ik er dan eens geen tijd voor heb 's ochtends (whaaaa, het was mn bento-daaaag en ik had gewone boterhammen..!)
Andere moeders kunnen zich wel 'gedwongen' voelen door zoiets misschien, als andere kindjes het wel krijgen.
Lekker doen hoor! Ik vind het ook nogal onzinnig om het niet te doen omdat andere kindjes 'alleen' maar een boterham hebben. Zo lang het gezond is, is het prima toch?
Doen!!!! Is echt zo leuk alleen wil dochterlief geen rauwkost meer op brood, want dat wordt nat. dus tips zijn welkom. Ik doe altijd iets extras in de trommel. De ene keer iets geks, de andere keer iets lekkers. eerst deed ik van t lekkers altijd 2. Dan kon ze t delen. Maar dat mag niet meer van de juf. En t is echt geen moeite om even iets leuks te doen. Ik doe heus niet altijd een kunstwerk, eigenlijk nooit. Maar met tips kan ik wel weer vooruit Ik vind het gewoon leuk als ze op die lange dag school even iets van'mama' ziet. en over andere kinderen... mijn dochter klaagt ook wel eens dat zij geen donuts of chocorepen mee krijgt. Ach laat die kinderen dan maar thuis klagen dat ze geen berengezicht meekrijgem.
Als dochter naar de basisschool gaat wil ik ook van die bento's voor haar maken. Niet iedere dag, maar zeker 1 keer per week. Vind het juist ontzettend leuk (houd sowieso van koken en bakken enzo), en een stuk gezonder alternatief dan repen chocola of koeken ofzo mee. Ben al regelmatig aan het kijken naar een paar mooie bento boxes, zowel voor haar als voor mezelf (om een keer iets anders mee te kunnen nemen dan alleen een paar plakken brood, blegh).
Ik vind het ook hartstikke leuk, ik kreg vroeger alleen boterhammen met jonge kaas (hou ik echt niet van) en had het geweldig gevonden als mijn moeder wat meer moeite had gedaan of zich had verdiept in hoe ze eten leuker kon maken ik at het met zoveel tegenzin.
Wow, ik had niet nog nooit van gehoord, maar wat ontzettend leuk dit! Ik kan me het hoofd van mn dochter al helemaal voorstellen als ze dit in een boterhambakje zou vinden . Zoals Kitteh ook al zegt, het is weer eens wat anders dan twee geplette broodjes met er half uithagende bezwete kaas in een boterhamzakje, zoals je die vroeger meekreeg. Maar voor de meeste coole dingen lijkt toch wel rijst nodig te hebben en dat zou ik niet zo gauw meegeven (gedoe).
Haha nee die rijstdingen doe ik ook niet. Kijken jullie maar eens op fb op "bento donderdag"...dat is een nl moeder die elke donderdag bento maakt. En meer op onze nederlandse lunch gericht...heb er al hele leuke ideeen van.
Hier sluit ik me eigenlijk bij aan. Ik denk dat het weer een rage is van overdreven doen. Hier krijgen ze afwisseling qua soort brood en beleg, iets ernaast, maar een boterham blijft een boterham. Ik leg 2 boterhammen op elkaar en snij ze door midden, net als thuis. Knutselen doen we wel thuis met knutselspullen
Is toch niet overdreven doen?? Ik vind dat weer jammer hoor. Kinderfeestjes gaan over de top, steeds gekker en duurder. Maar laatst hoorde ik iemand zeggen: wow, die had zn papa en zn mama thuis. Is dat dan ook overdreven? Of valt dat binnen het kader van wat wij normaal vinden? Maar blijkbaar is het in t kader van iemand anders niet normaal. Wij knutselen graag wat voor de juf, met juffendag, maar ook met de laatste schooldag of de dag van de leerkracht. Anderen komen met grote cadeaus en weer anderen hebben helemaal niks bij zich met juffendag. Wat is overdreven? Ik vind een zak chips trakteren overdreven, een ander vindt onze knutsels overdreven. Argh, ik zal nog wel last van mijn hormonen hebben, maar ik ben zo klaar met dat 'overdreven' gedoe. Sommige moeders vinden het gewoon leuk om een hondenkop in een broodtrommel te doen, of een kwarkbol ipv een boterham, en doen dat niet om andere kinderen jaloers te maken. Evenals sommige kinderen roze schoenen krijgen, die krijgen dat ook niet om mijn dochter jaloers te maken. Uch. Ik heb gesproken. Ignore stand aan aub, maar ik ben het even kwijt.
Mijn zoontje gaat nog lang niet naar school, maar wel leuk zeg. Op ebay kun je hiervoor wel leuke dingen scoren voor weinig.
Idd..en zie ook niet in de titel: spui je ergenis over bento...maar show je bento dus negeren en wij gaan bento's showen.
Vind het ook jammer dat mensen zo negatief doen. Als je het niets vind oke, maar doe dan niet meteen zo neerbuigend en maak het belachelijk. Beetje jammer dit... Maar ontopic: die tip van bento donderdag is leuk! Kan daar wel wat mee voor zijn fruitjes.