Wat raar fizzy, al lijkt het ook wel wat grijzig, zie niet zo goed of het roze of grijs is. Maar wel gek, dat cb niet zwanger aangeeft..
Hij is wel roze ja, verschijnt ook na 3 minuten en wordt dan duidelijker. Cb met wekenindicator gedaan ja, met dezelfde urine. Bah, word hier onzeker van
Action testen geven nog een tuurstreepje, terwijl ik de kv testen niet meer open hoef te breken, haha! Lees nu in de bijsluiter dat cb en action allebei 25 mlU nodig hebben. Moet dus gewoon nog even geduld hebben denk ik. Heb ook het idee dat ik 's middags duidelijker test. Ren straks nog maar weer even naar de winkel haha, hoop zo dat ik vl kan verassen met een positieve cb op valentijnsdag Dank jullie wel lieve meiden voor het meedenken!
Geen dank! Ieder lijf is anders, de een test met kv beter de ander met action of met dipsticks.. Hoop gewoon onwijs dat je cb indicator posi wordt! Niet vandaag dan wel morgen?
Ja is ook zo, de kv ziet er iig hoopvol uit. Ik heb een papa/valentijnscadeautje gekocht voor vl en wil daar graag de cb indoen, maar ach anders maar een kruidvat testje haha hij weet er toch al van. Normaal doe ik niet aan die commerciele onzin maar vond dit wel leuk De bovenste test is van vanochtend om 6 uur, de onderste van net. Heb het idee dat is 's morgens minder duidelijk test, kan dat?
Fizzy misschien later op de middag nog eens testen, lees wel eens dat sommige later op de dag duidelijker positief testen. Hier bleef action ook lang lichte streepjes houden terwijl kv al donker werd
Voor de liefhebbers..!? Heb ik een test gedaan net..! die ik over had zit nu op10dpo denk ik in mijn album staan zit op mijn mobiel dus kan hem niet in dit forum plaatsen .!!!!! Hor graag wat jullie er van vinden onder het album test feb 14 ben benieuwd of jullie goed kunnen tuuren hihi
Mn zus der test van vandaag.. Bovenste is van vandaag (Beetje slechte foto) Onderste is van gisteren!!! Mag ik haar straks FELICITEREN?!