ik ben wat aan het nadenken en rondkijken op internet naar de verschillende soorten anticonceptie. eigenlijk altijd aan de pil geweest maar wil dat niet meer, teveel nadelen voor mij. 1x mirena spiraaltje gehad, die is na 3 jaar verwijderd omdat ik veel buikpijn klachten had. maar goed dat kan ook toeval zijn. ook gekeken naar definitief dmv essure maarja vind het wel lastig, geen weg meer terug. maar aan de andere kant vind ik 2 wel genoeg. beide zwangerschappen zijn niet super leuk geweest. de eerste x met 14 weken duidelijk dat het kindje een open buikje had, wat overigs nu wel goed gekomen is hoor. daarnaast veel pijnklachten waardoor ik vroeg bij huis kwam. deze zwangerschap wel gezond kindje maar ook veel pijn klachten. daarnaast zwangerschapsdiabetes dus de volgende keer erg grote kans op. hoe denken jullie erover?
Wat waren je problemen met de pil? Anders zou je nog kunnen denken aan een Nuvaring of prikpil of eens een andere pil proberen. Als de Mirena niets was voor je, heb je eigenlijk alleen nog een koperspiraal, maar daar hebben toch ook veel mensen last van. Dan blijft condoom of knipje (man of vrouw) over. Veel andere opties heb je niet.
Implanon? Dat is waarschijnlijk waar ik voor ga, zou de tweede keer worden vorige keer zeer tevreden geweest en niet meer ongesteld De rest van de anti conceptie werkt voor mij niet wordt er depri van en laag libido. De pil Zoely ging ook nog wel voor mij misschien is dat wat? Koper spiraal begin ik niet aan bloedingen zijn al heftig en wil niet het risico lopen nog erger te bloeden. We hebben ook een tijd alleen condoom gedaan, zie banner Prikpil was voor mij helemaal vreselijk veel te veel hormoon in 1 keer.
ik vind de pil gewoon niet handig, elke dag om denken, bij ziek zijn zorgen dat hij binnen blijft. condoom nee sorry dat zijn van die ondingen. ik dacht aan essure of staafje.
staafje zit ik ook wel aan te denken. zit ook met dat ik borstvoeding ga geven dus al die hormonen die in de pil enz zitten lijkt me dan niet handig
Geen idee of implanon wel mag met bv? Ik heb het iniedergeval als prettig ervaren voor zover ik dat nog weet en anders is die er zo weer uit
Wij denken eraan om ml te laten steriliseren. Alleen weet iemand of daar leeftijden aan gebonden zijn? We willen namelijk beiden niet dat ik iets met hormonen ga gebruiken. Mijn bloedingen zijn al heftig en pijnlijk dus koperspiraal valt af. Condooms tsja is nu de komende tijd niet zo erg maar wel echt een domper op den duur.
Hier maar een paar maanden met condooms. Als ik gestopt ben met bv dan ga ik weer aan de pil. Even geen hormonen in mijn lijf
ik ben tijdens mijn zoektocht op internet geen leeftijden tegen gekomen. zijn jullie niet bang om er achteraf spijt van te krijgen? wij hebben het ook gehad over definitieve anticonceptie, voorheen was ik heel stellig en wilde ik dat niet. niet voor mezelf en niet voor mijn man. want tja je weet niet wat er gebeurt in de toekomst, bedoel voor het zelfde geld willen we toch ooit nog meer kids of gaan we ooit uit elkaar en willen met een andere partner nog een kindje. maar nu tja nu ben ik daar niet meer zo stellig over, lijkt me ook wel gemakkelijk. helemaal geen omkijken meer naar, alleen ben ik bang dat we er spijt van krijgen.
Ik overweeg wel een koperspiraal. Van de pil en nuvaring krijg ik migraine, dus die zijn beide geen optie voor mij. Cerazette krijg ik doorbraak bloedingen, en daarmee valt voor mij ook de mirena af. Sterilisatie gaat mij te ver, want wie weet willen we toch wel een derde kindje en we zijn beide nog jong (29 en vriendlief 32)
Spijt ja dat is de hamvraag. We vinden het nu beide compleet hebben wel eens gezegd er is een wens voor een derde maar nu de tweede geboren is voelt het erg compleet. Nu is het niet zo dat we volgende week naar het ziekenhuis hollen maar de gedachte en gesprekken gaan. Morgen eens vragen aan de vk. En over 6 weken nog een afsluitend gesprek bij haar dan kunnen we het nog eens aankaarten.
Ik had weinig keus ik kan niet tegen de hormonen in de pil implanon en nuva ring. Er bleven 2 opties over mirena of koper spiraal en aangezien ik altijd heftig menstrueer werd de laatste afgeraden omdat je menstruatie daar heftiger van wordt. Nu dus de mirena en vloei al bijna 6 mnd nonstop door dat stomme ding nu dus toch de pil er bij te krijgen om te kijken of die combinatie werkt. Slik hem nu 2 weken maar vloei nog steeds ( oh en heb al allerlei testen uitstrijkjes etc gehad daar ligt het dus niet aan ) Stereliseren willen we nog niet omdat we er nog niet over uit zijn of er nog een 3e komt.
voor ik aan de pil begon vloeide ik ook heel heftig dus dan zal koper spiraal ook niet kunnen bij mij. jammer dat je er zoveel last van hebt, hopelijk gaat het snel over. anders gaat hij er zeker uit?
Ja helaas wel. Heb hem voor de oudste gehad na alle pil ellende toen nergens last van gehad. 2 weken licht bloed verlies daarna 3jaar niet meer ongesteld geweest maar nu pfff...
Hier ook aan het nadenken wat ik ga doen na mijn zwangerschap. Condooms zie ik niet zitten, pil eigenlijk ook niet. Wel de voordelen van de pil, zoals je menstruatie kunnen verzetten tijdens de vakantie. Spiraal zie ik ook niet zitten, hoor een hoop negatieve ervaringen hierover in mijn omgeving. Misschien tegen die tijd een afspraak maken bij de dokter voor informatie.........
Nee en ja. Ja, er bestaan hersteloperaties (voor mannen). Maar nee, die zijn niet altijd succesvol. Dus als je er niet zeker van bent, zou ik niet gaan voor sterilisatie. Het kan zeker definitief zijn. En ik zou er ook voorzicht mee zijn omdat een hersteloperatie me geen grapje lijkt (misschien kromme analogie, maar abortus is ook geen anticonceptie, maar een heftige ingreep). Overigens is het ook zo dat soms de zaadleiders bij de man spontaan herstellen. Dus als je er een knoop in laat leggen, dan is het aan te raden iedere 5 jaar de stand van zaken te laten checken.