Mama uit Tilburg en omgeving

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door Malaak, 10 jan 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. ike

    ike Fanatiek lid

    5 jul 2013
    1.573
    118
    63
    Gehandicaptenzorg
    Waalwijk
    Ik geloof dat we nu iedereen hebben. Misschien komen er nog anderen bij? 6 maart duurt nog even.
    Hopelijk kan jij ook mee kim. maar aan de andere kant is het natuurlijk ook fijn als je al bevallen bent.

    Gefeliciteerd sterretje. Lijkt mij schrikken, zwangerschapsvergiftiging.

    We hebben een gezellige avond gehad. We waren naar de theatertour van so you think you can dance. Was erg mooi. Van te voren uiteten geweest. Ben nu wel moe, ben geen echte nachtbraker :D de katjes eten geven en op naar bed.
    Welterusten allemaal!
     
  2. Miepske1980

    Miepske1980 Fanatiek lid

    29 jul 2013
    2.180
    2
    0
    Zorg
    Tilburg
    Iedereen die aangegeven heeft naar de meeting te komen heeft een pb ontvangen met alle telefoonnummers!
     
  3. Miepske1980

    Miepske1980 Fanatiek lid

    29 jul 2013
    2.180
    2
    0
    Zorg
    Tilburg
    Manlief en ik zijn eruit: we hebben HET geboortekaartje uitgezocht! Dat was best lastig, maar het is gelukt. De naam voor Ukkie is overigens wel veranderd. We hadden een mooie naam, maar twijfelde over de schrijfwijze. Uiteindelijk bleek dat manlief en ik het beide anders uitspraken. We hebben nu gekozen voor een meer gangbare naam.
     
  4. Char1983

    Char1983 Fanatiek lid

    19 feb 2011
    3.447
    21
    38
    Vrouw
    Noord-Brabant
    Ik heb nog niets ontvangen dus wacht het rustig af!

    @ Miep, fijn dat jullie er nu wel uit zijn!
     
  5. Miepske1980

    Miepske1980 Fanatiek lid

    29 jul 2013
    2.180
    2
    0
    Zorg
    Tilburg
    is verstuurd.... last van zwangerschapsdementie, dacht dat ik het aan iedereen verstuurd had hihi

     
  6. kimmiikim

    kimmiikim Fanatiek lid

    26 jan 2011
    1.609
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb vandaag een baby shower gehad!!! Echt heel leuk! Allemaal leuke digen gedaan enzo!!! Goed verwend een er was mega veel snoep en taart en alles was roze!! Haha
    Auk heel de dag niet geslapen ! Sochtends waren wij bij ballorig geweest en toen we thuis kwamen zat heel ons huis vol!

    Helemaal leuk! :D
     
  7. ike

    ike Fanatiek lid

    5 jul 2013
    1.573
    118
    63
    Gehandicaptenzorg
    Waalwijk
    Wat leuk Kim!
    Leuk zulke verrassingen.

    Volgens manlief ben ik zwanger??!! Het is nog te vroeg om te testen, dus ik blijf braaf wachten;):$ Ik weet het zelf nog niet. Zou het? Nu al?
    Vandaag met een vriendin bij de huishoudbeurs geweest, daar hingen diverse slabbetjes en ik kon me niet in houden :cool: heb een slabbetje met de tekst "mijn allerliefste overgroot oma" gekocht. Als ik niet zwanger blijk te zijn blijft hij liggen en anders wordt het binnenkort een bezoekje aan mijn oma:D

    Hoe was jullie weekend?
     
  8. kimmiikim

    kimmiikim Fanatiek lid

    26 jan 2011
    1.609
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hihi ike waarom denkt die dat je zwanger ben?? Ik hoop t voor jullie!!! :D
    Was de huishoudbeurs leuk?
    Ik donderdag avond naar de 9mnd beurs.!

    Ja wel een leuk weekend gehad ;)
     
  9. Miepske1980

    Miepske1980 Fanatiek lid

    29 jul 2013
    2.180
    2
    0
    Zorg
    Tilburg
    Kim... wat superleuk! Wat geweldig dat de mensen om je heen je zo kunnen verrassen!
     
  10. ike

    ike Fanatiek lid

    5 jul 2013
    1.573
    118
    63
    Gehandicaptenzorg
    Waalwijk
    Waarom hij dat denkt weet ik niet kim. gevoel denk ik. Zelf ga ik steeds meer denken dat het niet is. Maar weet het pas als de test het zegt of als ik ongi word.

    Beurs was leuk.

    Vrijdag ga ik met mijn man en moeder naar 9 maanden.
     
  11. wolkjee

    wolkjee Actief lid

    17 jan 2014
    139
    0
    0
    Ik ben op dit moment fulltime huis mama en dat bev
    tilburg
    Leuk miepske dat jullie een naam hebben gekozen :)
    Ow kim ziet er gezellig uit op facebook tof hoor

    Zou tof zijn ike als je zwanger was hoop het voor je!
    Ow leuk ik ga donderdag ook naar negenmaandenbeurs en naar de huishoudbeurs ben er nog nooit geweest ben benieuwd.
    Ow leuk toch slabetje hihi babyspullen kopen is altijd leuk :D
     
  12. kimmiikim

    kimmiikim Fanatiek lid

    26 jan 2011
    1.609
    0
    0
    NULL
    NULL
    Leuk wolkje!! :D misschien zie k je nog wel! 😁😁

    Ike wanneer zou je kunnen testen dan? Spannend!!

    Ik word gek van mijn zwangerschapskwaal.... 1 maal schimmel infectie! :( oohh verschrikkelijk!! Blaasontsteking is al irritant... Maar de jeuk is ondraaglijk! :'( nog even!!

    Bij m'n baby feestje was er ook zo'n spelletje dat iedereen moest raden hoe of wat met de naam van de baby en de datum wanneer ze zou komen.... M'n moeder heeft d'r naam geraden... :-O gelukkig hebben we ons gezocht in de plooi gehouden :p
     
  13. Miepske1980

    Miepske1980 Fanatiek lid

    29 jul 2013
    2.180
    2
    0
    Zorg
    Tilburg
    @ ike... helemaal er overheen gelezen dat je man denkt dat je zwanger bent. Dat zou inderdaad heel gaaf zijn. Dat wordt duimen draaien en ik duim met je mee. Wanneer zou je ongeveer kunnen testen?
     
  14. Miepske1980

    Miepske1980 Fanatiek lid

    29 jul 2013
    2.180
    2
    0
    Zorg
    Tilburg
    @kimmiikim... wat grappig dat je moeder de naam geraden heeft, en het zelf nog niet weet. Ze zal dan wel versteld staan!

    Mijn moeder was ook al aan het raden, Maar ze kwam niet in de buurt
     
  15. Indiechick

    Indiechick Actief lid

    4 okt 2013
    222
    0
    0
    Fulltime mama
    Hier en daar
    Sterrentje: Van harte gefeliciteerd! :) Vertel meer! Ik hoop dat alles goed met jullie gaat, zwangerschapsvergiftiging is niet niks.

    Kim: Superleuk! :D Wist je helemaal niet dat ze bezig waren met een babyshower? Hier weet ik het dus wel en wanneer het gaat gebeuren... mijn moeder is net zo slecht in geheimpjes als ik. Hahahah! Knap van je moeder dat ze het geraden heeft, die zal wel trots zijn op zichzelf als het kindje straks geboren is.
    Hier ook een schimmelinfectie, wat een horror! Het meest stomme vind ik nog, dat ik nu een kuur van 14 dagen heb gekregen met zalf. Het is de bedoeling dat je dat de hele nacht laat zitten, maar ik ben een zwangere vrouw die minstens 4 keer per nacht moet plassen. Werkt het dan nog wel.

    Hier goed nieuws: er werd gedacht dat ik zwangerschapsdiabetes had, maar heb vandaag de uitslag gekregen en er is niets aan de hand!!! Gelukkig maar, want ik heb een boel Limburgse vlaai in de koelkast. Heb het zelfs als ontbijt gehad vandaag om het te vieren, hihihihi. Sinds vorige week slaap ik echt superraar... heel licht en ik heb de meest psychopatische dromen. Ze zeggen dat het normaal is, maar gaat dit nog over? Ik vind naar bed gaan niet eens meer leuk.
     
  16. Miepske1980

    Miepske1980 Fanatiek lid

    29 jul 2013
    2.180
    2
    0
    Zorg
    Tilburg
    @ Indie... dat van die zalf weet ik niet precies, maar het zal voornamelijk het eerste uur het beste intrekken, dus als je braaf iedere avond smeert, zal het wel werken.

    Ik heb toevallig vannacht heel raar gedroomd, maar eigenlijk hiervoor niet. Ik heb wel flink gewerkt deze week, dus ik hoop dat dat de oorzaak ik. Slapen gaat tot nu toe heel goed. Sommige nachten moet ik 1 x naar het toilet, maar andere nachten slaap ik gewoon vast door. Hopelijk blijft dat zo..... (bij mijn dochter kan ik me herinneren dat ik wel erg slecht sliep)
     
  17. Indiechick

    Indiechick Actief lid

    4 okt 2013
    222
    0
    0
    Fulltime mama
    Hier en daar
    Miepske: Smeren? Het moet ergens in, hahaha... ;)
    Ik heb dat gekke slapen ook pas sinds een week, misschien zit je nog niet in de termijn voor nare dromen! ;)
     
  18. Miepske1980

    Miepske1980 Fanatiek lid

    29 jul 2013
    2.180
    2
    0
    Zorg
    Tilburg
    Owwww hahahah... dat had ik verkeerd begrepen. Tja... uhh, zou het toch maar de huisarts vragen dan... misschien toch een smeerseltje?

    En die nare dromen mogen lekker weg blijven hoor!

     
  19. kimmiikim

    kimmiikim Fanatiek lid

    26 jan 2011
    1.609
    0
    0
    NULL
    NULL
    Indie super irritant he? Heb je miconazol gekregen? Ik wel...
    Anders moet je vragen voor zo'n "ei" die moet je inbrengen 1 of 2 dagen. Dan ga je 1 nacht kapot echt kapot vd jeuk als je nie hoed kan slapen.... Maar dan is het wel in 1x over! Ik ga die morgen vragen aan m'n huisarts.
    Wat fijn dat je geenz wangerschapsdiabetis heb! Hier hebben ze dat weer geprikt uitslag hoor k vrijdag! Omdat ik zo veel vruchtwater heb. Dus k ben benieuwd.
    Ja k wist dat ik zo dag de babyshower zou hebben omdat m'n vriendinnetje d'r agenda liet zien van moet je kijken hoe druk ik ben deE maanden... En toen zag k t staan! En toen dacht ze K#T ! Dat had je nie mogen zien! Heel erg leuk gehad! En dat terwijl manlief heel netjes z'n mond gehouden had haha terwijl hij geen geheimen kan bewaren eigenlijk hahaha
    Die dromen horen er idd een beetje bij... K moet zeggen dat t hier wel weer gaat maar k droomde steeds heel erg dat manlief een relatie met mij nie meer zag zitten enz! :O pff heel sneu voor mezelf!

    K lig nu even op m'n bed! Raam open, heerlijk frisse lucht door m'n kamer heen! aukje ligt ook even maar die is druk met spelen! Terwijl ze zo moe was! Vanmiddag alvast in bad gedaan! Want ze had zichzelf ondergepoept en draaide toen heel gauw van d'r rug naar d'r buik met d'r knie in se poepluier. Dus toen dacht ik.... Gaan we maar in bad! Dus ik vroeg Aukje? Gaan we in bad? JA! Zei ze haha en ging gelik bij de deur staan om naar boven te gaan ;)
     
  20. Char1983

    Char1983 Fanatiek lid

    19 feb 2011
    3.447
    21
    38
    Vrouw
    Noord-Brabant
    Leuk Kim een babyshower! Veel leuke kadootjes gekregen?

    Ik heb het ook een paar keer georganiseerd voor vriendinnen en heb er zelf ook 1 gehad is zoooo leuk!

    @ Indie, Vervelend zeg die infectie hopelijk is het snel over!

    Voor iedereen die naar de huishoudbeurs en negenmaandenbeurs gaan veel plezier is erg leuk en hopelijk niet te druk!

    Hier loopt het allemaal niet zo voorspoedig met voor ons 2e kindje te gaan mijn eitjes willen niet echt goed groeien grrrrr frustrerend!

    Zoonlief voor het eerst vandaag naar de pz geweest hij vond het geweldig!
     

Deel Deze Pagina