Weinig Boodschappengeld: Wat eten? Deel 3

Discussie in 'De lounge' gestart door Bonkie, 18 apr 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. minon

    minon Niet meer actief

    Oeh 3000?? Dat is wel veel zeg! Ik kom nu al aan. Viel in begin af door misselijk van 61 naar 58 kg en zit nu weer op de 60. Merk wel hoe meer ik eet hoe beter ik me voel. Ben alleen voor mn gevoel hele dag aan eten haha. Dochter is gewend dat we alles samen eten eigenlijk dus wil ook iedere keer. Niet de bedoeling uiteraard!
     
  2. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief

    ja heerlijk! :)
     
  3. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief

    aankomen? je bedoelt, de kinderen IN je komen aan :) dat is de bedoeling haha! Plus placenta en baarmoeder en vruchtwater..
    Maar je weegt niet zoveel als ik toen woog toen ik zwanger was. Ik woog 70 kilo bij een lengte van 170. Ik kwam dus pas aan rond week 18.:p
     
  4. minon

    minon Niet meer actief

    Haha maar ik blijf lekker eten dan haha. 3000 kan je de hele dag eten haha.
     
  5. 3.000 kcal heb ik gister gegeten…. :)
     
  6. minon

    minon Niet meer actief

    Keertje naar de mac en je hebt er al 2000 binnen haha
     
  7. Een turkse pizza, een patatje oorlog en een kaneel-rol van 880 kcal:$
     
  8. ukkie1985

    ukkie1985 VIP lid

    27 mrt 2012
    6.134
    1
    0
    Haha mag soms wel een keer toch?!
     
  9. Ja, opzicht wel. En ik had gister ook veel gewandeld én hardgelopen, maar toch schrok ik wel… vooral van die kaneel-rol. Het was wel lekker, maar niet zó lekker dat ik er de helft van mijn kcal voor die dag aan wil opgeven :(
     
  10. senna999

    senna999 Fanatiek lid

    11 apr 2010
    2.815
    1
    0
    gewoon lekker gezond eten als je zwanger bent en zo nu en dan eens los gaan.

    boodschappen vandaag;

    bospeen 0.99
    broccoli 0.40
    prei 0.31
    bananen 0.82
    slagroom vla 1.37
    sinaasappels 1.99
    franse frietjes 1.88
    hazelnootballen 1.19
    kindermix 2.47
    macaroni 0.29
    champignonsoep 1.49
    aardappelpuree 1.12
    knakworst 0.82
    chips paprika 0.53
    flesvoeding 8.72
    potjes fruit/groente baby 7.00
    hondebrokken 2.99
    cassis 0.73
    cola 0.50
    vuilniszakken 1.29
    paracetamol 0.51
    boterhamworst 0.74
    kaas 4.39
    smeerkaas 0.68

    totaal 45.21euro.

    menu;
    * is voorraad
    vanavond lasagna *
    maandag; wortels, aardappelpuree, kip*
    dinsdag; prei, gebakken aardappels*, hamburger*
    woensdag; macaroni, groenten*, saus*, gehakt*
    donderdag; eten bij s.ouders
    vrijdag; broccoli, schouderkarbonade*, aardappels*
    zaterdag; frietjes, kroket*
     
  11. minon

    minon Niet meer actief

    Heb je wel eens bij de mac op de doosjes gekeken? Geloof dat alleen een hamburger al 1200 kcal is. (Niet helemaal zeker maar is echt achterlijk veel in ieder geval)
     
  12. Ongezond is het sowieso!!

    Ik heb een paar weken geleden de documentaire supersize me gekeken, over een man die een maand lang alleen bij mac donalds at. Hij was bizar veel aangekomen en best wel depressief geworden.
     
  13. Sila24

    Sila24 Niet meer actief

    Welk kanaal is dat ? Is er herhaling ? Lijkt me wel leuk
     
  14. Via netflix… maar misschien is het ook op youtube te vinden
     
  15. Sila24

    Sila24 Niet meer actief

    Ja heb hem gevonden idd op youtube mcdonaldsexperiment
     
  16. woezeltje1

    woezeltje1 Fanatiek lid

    17 jan 2011
    2.031
    0
    36
    Wat is echt de basis wat jullie in huis hebben.
    Met eten?
     
  17. soepstengel

    soepstengel Fanatiek lid

    1 jul 2009
    2.310
    0
    0
    Hihi, die docu heb ik ook wel eens gezien ja....

    Toch vrijdag van de Mac gehaald....
    (Nadat we van 16.45 tot 21.00 op de SEH hebben gezeten ;))
    (Cb had een hart ruis geconstateerd, vonden onze dochter grauw eruit zien, +nog wat zorgwekkende symptomen...-> meteen met spoed naar HA! Die maakte zich niet zo heel erg zorgen (niet zo paniekerig als op de CB) heft KA gebeld, moesten we toch naar SEH....Uiteindelijk viel het mee, maar ja als je daar eenmaal bent moet toch alles gecontroleerd worden, wachten op laborant, bloed prikken, wachten op uitslag, wachten op KA, plaszakje 3x opnieuw omdat ze erop gepoept had en losgelaten...
    Stonden eindelijk met onze jas aan, was urine toch niet goed->blaasontsteking.... voor de zekerheid toch een katheter aangebracht voor nog meer urine, wachten op uitslag ;)uiteindelijk toch geen. Blaasontsteking, maar ze heeft waarschijnlijk reflux...

    We gingen voor haar hart, toen had ze blaasontsteking en uiteindelijk gingen we met reflux naar huis....
    Enerverend avondje kan ik wel zeggen...

    Niet gegeten, dus maar langs de Mac gereden :p

    Morgen boodschappen doen!
     
  18. bernadet26

    bernadet26 Fanatiek lid

    28 sep 2009
    1.335
    1
    36
    winkel medewerkster
    hier lijkt het toch weer beetje positief uit te vallen:D
    gister een paar dingen via mp verkocht en met beetje geluk morgen voor 250 euro dus deze mama is ff blij
    die 250 gaat wel 200 op naar rekening van ditzo maar ja anders moest het in 2x en nu kan het in 1x dat scheelt al weer 2 maanden 100 euro.
    voor 110 wat verkocht, 60 euro voor de boodschappen morgen. 30 euro had man getankt en 20 euro laarsjes voor dochter gekocht bleken ze helaas niet te passen dus die staan weer op mp hopen dat ik die weer verkoop kan ik van de week nieuwe halen (deze had manlief op de gok via mp gekocht waren nog nieuw in doos)
    maar toch weer fijn als je wat verkoopt en dus boodschappen geld hebt, niet veel maar toch alles is soms mee genomen.
     
  19. Islah

    Islah Niet meer actief

    Pasta/rijst/aardappels/couscous/peulvruchten, wat blikjes groenten en tomatenpuree, specerijen, uien, bloem, olie en maizena, groenten in de koelkast ook meestal natuurlijk. Kook nooit met pakjes en zakjes dus heb dingen nodig waarmee ik zelf sausjes/mixjes mee in elkaar kan draaien.

    Aardappels en rijst kopen we altijd in de aanbieding, heb nu ook zo'n 15 kilo rijst in de voorraadkast (xxl-aanbieding laatst bij de lidl). Wel handig, soms ben ik maar 18 euro aan de weekboodschappen kwijt doordat we groots aanbiedingen inslaan! En verder kopen we eigenlijk nooit dingen als chips, koekjes, pakken sap enzo. Heb een paar pakken drinken staan maar die zijn vooral voor als er eens bezoek komt ofzo.
    Van chips houden we (gelukkig...) allemaal niet zo hier maar mocht m'n dochter er eens zin in hebben maak ik ze zelf. Koekjes/cake/toetjes maak ik nagenoeg ook altijd zelf.
     
  20. Islah

    Islah Niet meer actief

    Fijn zeg! Wij verkopen de laatste tijd ook best veel. Soms sta je versteld van wat ze allemaal tweedehands kopen... Laatst ook weer een oude gordijnroede van de Ikea.
     

Deel Deze Pagina