De foto s staan nu op fb inclusief z'n zusjes en moeder, ik heb echt de neiging om er iets bij neer te zetten in de trant van : ziet dr gezellig uit, is hem erg gegund,jammer dat ik de vreugde niet kon delen,of laat ik me dan kennen ?
Zelf zou ik voor een flauwe opmerking gaan als "Goh, nooit geweten dat de RAI eruit ziet als het huis van ***"
Tja, je laat jezelf idd wel kennen dan , zou het zelf alleen niet kunnen laten haha. "Iets in de trant van " jammer dat diegene die de baby daadwerkelijk draagt er niet bij was". Ik bedoel, zijn ze nu helemaal zeg...
Ik heb besloten om het niet te doen,ik moet nog langer met die familie mee dus laat ik maar de verstandigste zijn.
Wat vervelend voor jou Missblueeye Ik zou het ook niet leuk vinden, je zou op z'n minst op de hoogte moeten zijn. En als ze een beetje empathisch vermogen zouden hebben hadden ze jou er ook bijgevraagd (gekeken naar je persoonlijke situatie dan). Wel heel leuk voor papa dat er iets voor hem is georganiseerd. Ja, ook al dragen wij als vrouw de baby, is het ook leuk voor de man om eens in het zonnetje te staan. Wij staan eerst 9 maanden in het zwangerschapszonnetje, en daarna gaat nog steeds de meeste aandacht naar ons. De man mag ook wel eens aandacht Maar de manier waarop jouw schoonfamilie dat heeft gedaan is not done. En ik zou mij ook niet in kunnen houden op facebook..moeten ze mij maar geen foto's in mn gezicht drukken..
DIt is echt heel erg vervelend voor jou, houd alleen de regie in handen met de baby op komst, en overleg dit ook met je vriend, want dit "akkefietje" is wat een stempel zal gaan drukken op jullie, je kindje, je toekomst, en alles wat komen gaat, en geloof me als het normaal wel of niet goed loopt tussen hun en jouw, moet je eens opletten als de kleine er is... Maak je druk om je bevalling en wees inderdaad de wijste, laat maar, maar houd de regie tijdens en na de bevalling in eigen hand en zorg dat je alles geregeld hebt tijdens en na de kraamtijd. Anders kan je zulke dingen ook nog verwachten... Sterkte enne wees inderdaad de wijste
Wat goed dat je ervoor kiest om erboven te blijven staan. En dat met gierende hormonen door je lijf. Knap hoor! Maar je hebt wel wat beters te doen! Het gaat niet eens om mij maar kan me er over opwinden. Zijn ze nou helemaal?! Zijn mijn ontzwanger hormonen Succes met de bevalling!
je mag er gerust wat van zeggen misschien hebben ze t zo ook niet bedoelt en weten ze nu hoe jij je voelt. anders blijft dit in je achterhoofd en blijf je er aan denken wanneer de baby er is en ze de baby vast willen houden ofzo
Ik zou hun hoofd eraf willen rukken, denk ik. Als zoiets mij zou overkomen... Maar goed, het doet mij ook ontzettend veel verdriet dat geen van mijn vriendinnen een baby shower heeft georganiseerd en dat ik wel hun feestjes allemaal af moet. Ik heb ook bewust een heleboel meiden stand pede laten vallen tijdens de laatste loodjes van de zwangerschap en na de bevalling... Ze stonden echt zo van: ohhh leuk, doen we een baby shower en komen we op visite en doen we het zus en zo en blablabla. En toen puntje bij paaltje kwam -> niks. Ik moet hem nou nog krijgen. Dat voelt onwijs eenzaam. Maar ik laat me ook niet kennen, vind ik zelf. Wanneer 1 van die meiden mij aanspreekt zeg ik: ja hoor, alles is goed, druk druk druk druk - en dan ga ik weer lekker genieten van mijn kind de komende tien maanden. Ik doe gewoon net alsof ik gek ben.
Ik denk, dat ze wel héél erg dom zijn, als ze niet op z'n minst het vermoeden hadden, dat jij je gepasseerd zou voelen... Ik vind ook wel, dat je dit mag uiten. Helemaal als je erbij aangeeft, dat je wél blij bent voor hém. Beter helemaal niet reageren. Ik vind het echt een naaistreek van ze.
Oh, dat zou ik ook echt erg vinden! Ik had ook heel graag een baby shower gewild. Toen de eerste vriendin in de groep zwanger werd, werd er wel eentje gegeven, maar dit was omdat zij geëmigreerd was en de meesten dus niet op kraamvisite konden komen, als de kleine eenmaal geboren was. Hier waren trouwens al haar vriendinnen én vrienden voor uitgenodigd. Was erg leuk. Toen de eerstvolgende vriendin zwanger werd, heb ik nog het idee om een baby shower te houden geopperd. Maar de eerste drie vriendinnen waar ik het aan vroeg, vonden het geen leuk idee. Dus verder heeft niemand in de vriendengroep een baby shower gehad. Vind het erg jammer.
Ik snap wat je bedoelt en natuurlijk wens ik het mijn man toe dat hij in het zonnetje wordt gezet. Maar ik zie het als volgt: als de vriendengroep van mijn man een feestje voor hem organiseert, vind ik dat leuk voor hem. Als onze gezamelijke vriendengroep een feestje voor hem organiseert, waar ik niet eens bij mag zijn, voel ik me buitengesloten. Als mijn schoonfamilie een feestje voor man organiseert, wat dus een familiefeestje is, waar ik niet eens bij mag zijn, krijg ik het gevoel dat ze mij eigenlijk niet bij de familie vinden horen. Dat vind ik zeker kwetsend. Ik denk dat dat is wat ts bedoelt.
De foto's zijn dus toch gearriveerd. Probeer inderdaad de eer aan jezelf te houden en niet te reageren. Wat vind je man er nu van dat jij niet uitgenodigd was?
Ik zou me ook zeer zeker buitengesloten voelen, jij hoort er ook bij!! Als het nou echt een mannending zou zijn dan niet natuurlijk
Zooo :x Ik vind het zo knap van jou dat je hierboven staat en het niet doet, ik had er meteen een zo stekend mogelijk berichtje onder gezet, grrr..
Had allang me bakkes opengetrokken ze denken toch ook niet aan jou! ! Een vrouw krijgt vaak t meest aandacht maar een man word nooit helemaal weggecijferd tenminste hier niet ik kreeg een surprise babyshower georganiseerd door me schoonmoeder en zus en me vriend wist ervan. Ik vind het echt heel heeeeel lullig voor je :x