Als ik iets frustrerend vind is het wel 'iets niet-weten'. Dat vind ik verschrikkelijk. Zo zoek ik al heel de avond naar het merk van mijn kinderwagen (dat staat er namelijk eens niet op ) en omdat we hem tweedehands voor een hele aantrekkelijk lage prijs hebben gekocht op marktplaats, hebben we de gok gewaagd. Hij bevalt uitstekend maar het lukt mij telkens niet om hem in/uit te klappen terwijl mijn partner het binnen een handomdraai doet. Ik wilde dus online zoeken naar een gebruiksaanwijzing, zodat ik niet telkens die blik krijg (jullie weten misschien vast wel welke ik bedoel; de och-hulpeloze-toch-blik). Nu heb ik heel mijn e-mailbox van een jaar geleden doorgespit en ik kan toch het marktplaatsmailtje niet terugvinden (om te kijken of daar het merk in staat). En ik weet het gewoon niet. Er is mij al 100x gevraagd wat voor kinderwagen ik heb; nou eh, ik heb werkelijk geen idee. En ik vrees dat dit een lange nacht gaat worden met woelen en draaien want 'ik weet het niet'. Voor mijn gevoel hangt het er inmiddels van af en is het een kwestie van ik-moet-het-weten-anders-zal-ik-niet-rusten geworden. Wie herkent dat? Ultra-vervelend, in ieder geval :x
Zo, de xadventure en de cruiser lijken er wel verdacht veel op. Mijn vriend zegt de cruiser; ik twijfel nog over xadventure. Wow, apart gewoon dat jullie er zoveel kijk op hebben. Nou ja, een extra hint: het ding stikt van de drukknoopjes; om gek van te worden. Misschien dat het ene merk dat meer heeft dan het andere merk
Hahahaha, ja ik snap ook niet hoe ze dat doen hoor! Ik vind het echt ontzettend knap. Gelukkig heb ik andere kwaliteiten, anders zou ik mezelf echt incompetent vinden Het is ook wel een beetje gênant ergens, dat je als moeder zijnde niet weet wat voor kinderwagen je hebt gekocht voor je baby. Ik zeg altijd maar stug: geen idee, een donkerblauwe...
Wel vreemd dat het merk echt nergens op staat want normaal gesproken zijn die altijd duidelijk aanwezig. Is het geen rip-off van een bekend merk?
Ik weet het niet. Er staat alleen een waslabel op dat je het koud moet wassen en 'made in china'. Maar verder zie ik echt nergens een merkje. Er staat wel onderop een sticker, met alleen: do not leave your children unattended, ofzoiets. De banden zijn van innova... Ik hoopte een uur of twee geleden dat dat 'eureka' was, maar dat blijkt alleen een bandenmerk te zijn en meer niet.
Misschien is het een ripoff van de goedkopere versie van de aanbieding van de cruiser van xadventure en heb ik er op marktplaats al teveel voor betaald !!!!!!!!!
Bij mijn kinderwagen staat het er ook niet meer op, is eraf gegaan na verloop van tijd en intensief gebruik in zowat alle weersomstandigheden. Ts zegt hem op mp gekocht te hebben dus best mogelijk dat de naam er al af was en om eerlijk te zijn als ik het boekje van mijn kinderwagen niet meer had liggen dan zou ik de naam er ook wel van vergeten.
Ohja, zo vervelend! Ik kan uren wakker liggen omdat ik me de naam van iemand in een soapserie niet kan herinneren, ofzo :x Ik heb overigens geen idee m.b.t. merk, sorry haha