Dank voor de uitleg! Hier afgelopen zaterdag voor het eerst bij mijn dochter in het zkh geslapen. Gelukkig was het mogelijk om de monitor uit te zetten. Zodat ik niet wakker werd van de piepjes. Helaas toch weer aan de low flow genieten die nacht. We hadden blij een dagje geprobeerd zonder zuurstof. Overdag ging het goed maar als ze diep slaapt heeft ze toch weer dat kleine beetje nog. Nu staat ze op 25% zuurstof en vandaag mag het naar de 21%. Hopelijk gaat het goed en mag ze het morgen weer zonder proberen. Morgen zijn we alweer drie weken over de uitgerekende datum heen. Merk dat ik en mijn man echt moe en uitgeput raken. Vaak ruzie om de kleinste dingen, irritaties enz. oh hopelijk snel maar huis en lekker genieten met z'n viertjes
Oh bah wat moet dat zwaar zijn. Hier waren die irritaties er al bij 38 weken. N. was toen 'pas' 6 weken. Toen was mijn man er zo klaar mee dat hij mee ging voor artsengesprek om toch eens te kijken waar we nu toch nog op wachtten. Wat fijn dat je mocht blijven slapen. Daar knap je dan denk ik wel van op. Heel veel sterkte met hopelijk de laatste loodjes.
Is er een reden waarom ze niet met zuurstof naar huis mag? Onze zoon is geboren met 30.4 en mocht 4 weken na de uitgerekende datum met zuurstof ( en sonde ) naar huis omdat het verder goed ging en hij dan verder kon aansterken. Iig heel veel sterkte nog en hopelijk zijn jullie snel met z'n 4tjes thuis.
Omdat ze verwachten haar van de zuurstof af te krijgen. We hebben ook goede hoop dat het gaat lukken. Liever drie weken langer in het zkh dan met zuurstof naar huis. Hier in Veldhoven sturen ze ook niet snel kindjes naar huis met zuurstof. De nacht goed doorgekomen zonder zuurstof. Even een kwartier één dip gehad tot een Saturatie daling van 85. Daar is ze ook zelf uit gekomen. Hopelijk is dit een goed begin en gaat het alleen maar beter.
het lijkt me dat je je ziek kunt melden, en anders zorgverlof opnemen. Goed contact houden met je werkgever. ik sluit me aan bij Elizabas, welke werkgever vind het nou goed dat je gaat werken terwijl je kind nog niet thuis is (nog nooit thuis is geweest), dat zou een vreemde zijn. je bent er geestelijk nog niet aan toe. in principe is die uitgerekende datum natuurlijk een loze belofte. Niemand kan weten wat er op het pad komt bij je kind. er kan bijvoorbeeld tussendoor een infectie/ bacterie optreden. In het ziekenhuis zweeft zoveel rond. Je moet kijken of je kindje zelfstandig kan drinken en ademhalen. Meestal kunnen ze dat rond week 40, maar lang niet allemaal, helaas. Oneerlijk is het niet, het is gewoon zo. Oneerlijk is, wanneer je kind geen kans krijgt om zich te bewijzen, en doodgaat. Uit ervaring weet ik hoe moeilijk het is. Wat helpt is niet boos zijn, maar accepteer hoe de situatie is (mijn zoontjes lagen respectievelijk 8 weken, 20 weken en 10 maanden in het ziekenhuis). Uiteindelijk gaat het niet om dat eerste jaar, maar om de rest van zijn/haar en jullie leven. Dit is een investering. Sterkte!!
Weer één goede nacht zonder! Als het zo blijft gaan of nog beter dan krijgt ze morgen alvast haar derde vaccinatie omdat ze haar nog kunnen monitoren en als dat ook goed gaat dan zou ze op zijn vroegst vrijdag misschien naar huis mogen!
Woww meid, gefeliciteerd!! Ik ga duimende voor je dat het goed mag blijven gaan en je lekker kunt gaan genieten van de kleine! Succes meid je kan het! Liefs,