Wie heeft er ook meerdere miskramen gehad deel 6

Discussie in 'Miskraam' gestart door Dreamz3, 23 nov 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Betty Barclay

    Betty Barclay Fanatiek lid

    29 apr 2011
    3.304
    0
    36
    Zuid Holland
    Ik krijg het altijd van de huisarts. En, zoals eerder gemeld, daarna gelijk het formulier gekopieerd voor geval dat :cool:
    Niet eens vragen, maar gewoon meedelen helpt ook: Ik wil graag een formulier om mijn HCG te meten. Willen jullie dat even faxen asjeblieft.

    Succes meid! Ik zou er vanmorgen nog even spoed achter zetten want dan heb je eind vd dag de eerste uitslag al
     
  2. madelein

    madelein VIP lid

    28 feb 2011
    6.758
    623
    113
    jeetje moesch wat een onzekerheid weer...
    Idd laten prikken!

    Sterkte!
     
  3. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Wat een onzekerheid MoesCH! Hopelijk kun je gewoon gaan bloedprikken en krijg je zo meer duidelijkheid dan pas over een week.

    Qua testen kan het inderdaad prima dat je minder ver bent. Hebben ze een inwendige echo gemaakt?
     
  4. MoesCH

    MoesCH Fanatiek lid

    23 jan 2009
    4.303
    1.389
    113
    Vrouw
    Mykelti ja was een inwendige echo. Gyn was druk vandaag moet morgen even terug bellen.
     
  5. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Ok, dan hebben ze iig goed beeld. Soms hoor je van uitwendig op deze termijn...knap vind ik dat.

    Jammer dat je de gyn nog niet hebt gesproken. Mocht de assistente geen formulier bij hem aanvragen? Hoop dat je morgen mag prikken!
     
  6. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Hier mijn HCG denk ik nog niet helemaal weg. Nog een betrekkelijk hoge temperatuur voor mijn doen en tot gisteren nog rood verlies. Vanmorgen voor de zekerheid een testje gedaan van zwanger en kids en daarop een heel vaag streepje. Nog nooit gehad bij een vmk dat de HCG zo lang nog aanwezig was. :cool:
     
  7. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    14 jan 2008
    6.766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    Myk balen zeggen hoop dat t doorzet bah
     
  8. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Hoop dat het mijn cyclus niet vertraagt.

    Zit me aan mezelf te ergeren vandaag. Moet al weken weer mijn B12 spuiten, maar telkens denk ik er pas aan laat op de avond en dan heb ik geen zin meer. Nu dus weer overal tintelingen...domme muts dat ik er ben...weken te laat gespoten. Maar nee, heb geen bewezen tekort, mijn lichaam slaat alleen op tilt als ik te weinig spuit. :cool:
     
  9. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    14 jan 2008
    6.766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    PFFFFFFF had net DD gebeld over mijn schildklier en intralipid en het kan makkelijk samen.
    Ik moet elke week infuus hebben dat heb ik. mijn Schildklier medicijnen gaan van 50 naar 100.
    Ik laat t gewoon elke week prikken bij de huisarts.
     
  10. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Fijn dat het samen gaat!
     
  11. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    14 jan 2008
    6.766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    was toch even in de stress ook Gent gesproken en het is normaal dat je waarde omhoog gaat dus ik slikte al 25% meer dankzij bengel nu naar 100
    Ik moet 4 mrt weer laten prikken
     
  12. MoesCH

    MoesCH Fanatiek lid

    23 jan 2009
    4.303
    1.389
    113
    Vrouw
    Heb een cb test gehaald.
    Hij geeft 2-3 aan. Als ik op 5 weken zit zou hij toch 3+ aangeven of niet? Ik heb er geen goede hoop meer voor :(
     
  13. Bengeltje73

    Bengeltje73 Fanatiek lid

    12 dec 2012
    1.642
    0
    0
    Provincie Utrecht
    Hoeft niet!
    Ok we gaan samen rekenen, welke data heb je positief gestest?
     
  14. Bengeltje73

    Bengeltje73 Fanatiek lid

    12 dec 2012
    1.642
    0
    0
    Provincie Utrecht
    En stop met testen, alleen HCG laten prikken ( en 3 dagen later weer) kan je wat meer duidelijkheid geven
     
  15. MoesCH

    MoesCH Fanatiek lid

    23 jan 2009
    4.303
    1.389
    113
    Vrouw
    Hmm ik ga even alles op een rijtje zetten qua data.. Ik laat t jullie weten.
    Ik ga morgen bellen om te prikken! De vraag is of ze mee willen werken maar dat zien we morgen wel..
     
  16. MoesCH

    MoesCH Fanatiek lid

    23 jan 2009
    4.303
    1.389
    113
    Vrouw
    7 jan werd ik volgens mij ongesteld. (Niet zo hevig en ietscvan 4-5 dagen lang.
    De 16e volgens mij, heb ik een lichte bloeding gehad. D8 miss van de eisprong maar nee dus.
    Tijdens de eisprong hebben we het veilig gedaan. Pas de 24e- of 25e onveilig gedaan omdat we dachten dat de vruchtbare dagen over zouden zijn.

    Op 3 feb teste ik heel licht positief, bijna niet te zien, op 8 feb vond ik m zelf pas goed donker.
     
  17. Bengeltje73

    Bengeltje73 Fanatiek lid

    12 dec 2012
    1.642
    0
    0
    Provincie Utrecht
    Nou, dat ben je nu toch maar echt ongeveer op het randje 5 weken?! Ik zou echt niet uit gaan van de eerste dag laatste menstruatie hoor, maar van 3 feb - 12 tot 14 dagen =eisprong.

    Heb nog steeds goede hoop hoor!
     
  18. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Hij hoeft met 5 weken geen 3+ aan te geven hoor MoesCH! Er zijn heel veel mensen waarbij hij dat niet doet, kijk maar eens op het testen gedeelte. Hou moed!
     
  19. MoesCH

    MoesCH Fanatiek lid

    23 jan 2009
    4.303
    1.389
    113
    Vrouw
    Ja ik ga nu ook echt niet meer uit van de eerste dag van mn vorige menstruatie. Ik wacht nu gewoon de echo af, en miss dat de gyn morgen mee werkt zodat ik hcg kan prikken. Tis sowieso afwachten!
     
  20. Tammywynet

    Tammywynet Fanatiek lid

    25 mei 2012
    1.224
    0
    0
    NULL
    NULL
    MoesCH, ik blijf stug in je geloven en voor je duimen!

    BS, dat meen je! Ik ben vrijdag bij dr. P. geweest en ik moest echt overstappen op Omegaven, vanwege de soya en de schildklier en de Omegaven is dus weer heel veel duurder dan een doos Intralipid! Belachelijk! Ik ben blij dat ik het nog niet besteld heb. Soms gaat daar alles door elkaar heen!

    Morgen ga ik (bibberbibber) naar de NL immunoloog in het EMC voor de uitslag van de bloedtesten, als het gesprek goed loopt ga ik het daar nog wel navragen. 4 Maart naar de endocrinoloog.

    Gelukkig door de Ikea kast, met veel tegenslagen en ritjes naar Ikea, gaan de dagen snel en is het al bijna woensdagmiddag. Ben zo benieuwd wat er daar uit komt:$?!
     

Deel Deze Pagina